Gå til hovedindhold

BAIER Core-bit 55X140mm Hårdmetal hulsav dobbeltskær (Japanerbor)

BaierHulsaveEAN: 4986362450041
Pris fra 1.749 krtil 2.004,35 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 255,35 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.721 kr 6. maj

Sammenlign priser på BAIER Core-bit 55X140mm Hårdmetal hulsav dobbeltskær (Japanerbor) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1749 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Hulsav core-bit 55X140 D.SKÆR
1.749 kr
Til butik
Hulsav core-bit 55X140 D.SKÆR billede

Produktinformation

BAIER CORE-BIT hårdmetalshulsav med koblings centerbor og "kvik-Skift" er velegnet til udboring for : Ledningsføringer, centralvarme, lampehuller, skorstensrør, bøsningsrør, rørføringer, ventilation, underlag, aftræk etc. BAIER CORE-BIT med kobl

Produktspecifikationer

Mærke: Baier
Kategori: Rillefræsere
EAN: 4986362450041
Varenr.: 200447
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Baier core-bit m/dobbeltskær 'japanerbor' 55×140mm
-11%1.779,11 kr
Før 1.996,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Baier core-bit m/dobbeltskær 'japanerbor' 55×140mm billede

Produktinformation

Produktet, en avanceret hårdmetalshulsav, også populært kendt som et "japanerbor", er et essentielt værktøj til både professionelle håndværkere og gør-det-selv entusiaster. Dette værktøj er særdeles velegnet til boring i en bred vifte af lette byggemateri...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Baier
Kategori: Hulsave
EAN: 4986362450041
Varenr.: 504685
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Baier Core-bit / Japanerbor Ø 55 x 140 mm
1.983 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HULSAV 55X140MM CORE-BIT
2.004,35 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BAIER Core-bit 55X140mm Hårdmetal hulsav dobbeltskær (Japanerbor) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BAIER Core-bit 55X140mm Hårdmetal hulsav dobbeltskær (Japanerbor) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk1.749 kr1.749 krKøb
2Globaltools.dk1.779,11 kr1.779,11 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.983 kr1.983 krKøb
4EL-GROSSISTEN2.004,35 kr2.004,35 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BAIER Core-bit 55X140mm Hårdmetal hulsav dobbeltskær (Japanerbor)

PriceData har fulgt prisen på BAIER Core-bit 55X140mm Hårdmetal hulsav dobbeltskær (Japanerbor) i 178 dage. Laveste pris i perioden er 1.721 kr (registreret d. 5. marts 2026), højeste er 1.821 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.760 kr.

Den nuværende pris på 1.749 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for BAIER Core-bit 55X140mm Hårdmetal hulsav dobbeltskær (Japanerbor). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for BAIER Core-bit 55X140mm Hårdmetal hulsav dobbeltskær (Japanerbor) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20261.749 kr30,11 kr (2%)
24. maj 20261.779,11 kr30,11 kr (2%)
8. maj 20261.749 kr28 kr (2%)
6. maj 20261.721 kr58,11 kr (3%)
5. maj 20261.779,11 kr58,11 kr (3%)
24. apr. 20261.721 kr58,11 kr (3%)
23. apr. 20261.779,11 kr58,11 kr (3%)
18. apr. 20261.721 kr1 kr (0%)
17. apr. 20261.722 kr1 kr (0%)
24. mar. 20261.721 kr58,11 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret