Gå til hovedindhold

Bahco Vaterpas-sæt i aluminium - 3 størrelser (600, 1200, 2000 mm) med høj præcision

BahcoRedskaberEAN: 7314150308835
Pris fra 395 krtil 1.114 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 719 kr (65% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Vaterpas-sæt i aluminium - 3 størrelser (600, 1200, 2000 mm) med høj præcision og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 395 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bahco Vaterpas I Sæt - 416-SET-2
395 kr
Til butik
Bahco Vaterpas I Sæt - 416-SET-2 billede

Produktinformation

Bahco vaterpas i sæt Et sæt vaterpas fra Bahco til at sikre, at ting er helt lige — nemt at bruge både ved byggeri og hjemmeprojekter. Om produktet Bahco vaterpas i sæt er en samling af præcise og robuste måleværktøjer designet til at kontrollere lod og vandret. Sættet dækker opgaver fra små gør‑det‑selv‑projekter til professionelle installationsopgaver og gør det enkelt at sikre korrekte indgreb ved montage, fliselægning, snedkerarbejde og konstruktion. Egenskaber Præcise libeller for hurti...

Produktspecifikationer

Mærke: Bahco
Kategori: Vaterpas
Vægt: 1g
Artikel nr.: 416-SET-2
EAN: 7314150308835
Varenr.: 1839038
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Bahco vaterpassæt med 3 dele. 600-1200-2000mm
604 kr
Til butik
Bahco vaterpassæt med 3 dele. 600-1200-2000mm billede

Produktinformation

Vaterpas i sæt med 3 dele 600 mm, 1200 mm og 2000 mm Nøjagtighed på 0,5 mm/m i normal position og 0,75 mm/m i omvendt position Aluminiumsprofil på 50 x 21 mm Radie på libelle 200 mm, følsomhed på 10 mm/m Let profil, vægt kun 520 gram pr. meter 1,4 mm gods...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Vaterpas
EAN: 7314150308835
Varenr.: 1516078
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Vaterpas-sæt i aluminium - 3 størrelser (600, 1200, 2000 mm) med høj præcision
-37%608,3 kr
Før 958,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vaterpas-sæt i aluminium - 3 størrelser (600, 1200, 2000 mm) med høj præcision billede

Produktinformation

Dette professionelle vaterpas-sæt er designet til håndværkere og gør-det-selv entusiaster, der kræver maksimal præcision og holdbarhed. Sættet indeholder tre vaterpas i længderne 600 mm, 1200 mm og 2000 mm, hvilket gør det ideelt til både små og store opg...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bahco
Kategori: Vaterpas
EAN: 7314150308835
Varenr.: 582575
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BAHCO vaterpassæt med 3 dele. 600-1200-2000mm
785 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SPIRIT LEVEL SET 600,1200,2000
1.114 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vaterpas-sæt i aluminium - 3 størrelser (600, 1200, 2000 mm) med høj præcision koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Vaterpas-sæt i aluminium - 3 størrelser (600, 1200, 2000 mm) med høj præcision koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Homeshop DK395 kr395 krKøb
2Elvvs.dk604 kr604 krKøb
3Globaltools.dk608,3 kr608,3 krKøb
4Proshop DK785 kr995 krKøb
5CS MEGASTORE DK1.114 kr1.313 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Vaterpas-sæt i aluminium - 3 størrelser (600, 1200, 2000 mm) med høj præcision

PriceData har fulgt prisen på Vaterpas-sæt i aluminium - 3 størrelser (600, 1200, 2000 mm) med høj præcision i 180 dage. Laveste pris i perioden er 373,75 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 602 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 509 kr.

Den nuværende pris på 395 kr er 22% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Vaterpas-sæt i aluminium - 3 størrelser (600, 1200, 2000 mm) med høj præcision. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Vaterpas-sæt i aluminium - 3 størrelser (600, 1200, 2000 mm) med høj præcision de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. mar. 2026395 kr46 kr (10%)
6. mar. 2026441 kr43 kr (9%)
3. mar. 2026484 kr86 kr (15%)
2. mar. 2026570 kr32 kr (5%)
1. mar. 2026602 kr32 kr (6%)
5. feb. 2026570 kr26,97 kr (5%)
4. feb. 2026596,97 kr26,97 kr (5%)
9. jan. 2026570 kr15 kr (3%)
8. jan. 2026585 kr15 kr (3%)
6. jan. 2026570 kr11 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret