Gå til hovedindhold

Bahco Skruetrækkertop 1/4, Unbrako, Sokkel, 1/4, Metric, 1 hoved(er), 5 mm, Stål

BAHCORedskaberEAN: 7314151830670
Pris fra 49 krtil 56 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 7 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 42 kr 21. apr.

Sammenlign priser på Bahco Skruetrækkertop 1/4, Unbrako, Sokkel, 1/4, Metric, 1 hoved(er), 5 mm, Stål og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 49 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Bahco 6709M-5 Topnøglehoved 5 mm - 1/4´´. For Unbrako skruer
49 kr
Til butik
Bahco 6709M-5 Topnøglehoved 5 mm - 1/4´´. For Unbrako skruer billede

Produktinformation

1/4´´´´ 6.3 DIN 3120/ISO 1174 Finish Forniklet og forkromet, højglanspoleret. Bruneret spids. Materiale CHROMO-EXTRA. SB = SB-forpakning´´

Produktspecifikationer

Kategori: 1/4'' Toppe
EAN: 7314151830670
Varenr.: 229704
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Bahco 6709M-5 Topnøglehoved 5 mm - 1/4''. For Unbrako skruer
50 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bahco Skruetrækkertop 1/4, Unbrako, Sokkel, 1/4, Metric, 1 hoved(er), 5 mm, Stål
51 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BAHCO unbrakotop 1/4 firkant 5x36mm
51 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Bahco topnglehoved, 5 mm, 1/4", for unbrako skruer
56 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco Skruetrækkertop 1/4, Unbrako, Sokkel, 1/4, Metric, 1 hoved(er), 5 mm, Stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco Skruetrækkertop 1/4, Unbrako, Sokkel, 1/4, Metric, 1 hoved(er), 5 mm, Stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk49 kr49 krKøb
2vvsfittings.dk50 kr50 krKøb
3CS MEGASTORE DK51 kr90 krKøb
4Proshop DK51 kr90 krKøb
5WATTOO.DK56 kr56 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bahco Skruetrækkertop 1/4, Unbrako, Sokkel, 1/4, Metric, 1 hoved(er), 5 mm, Stål

PriceData har fulgt prisen på Bahco Skruetrækkertop 1/4, Unbrako, Sokkel, 1/4, Metric, 1 hoved(er), 5 mm, Stål i 177 dage. Laveste pris i perioden er 37 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 51 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 48 kr.

Den nuværende pris på 49 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Bahco Skruetrækkertop 1/4, Unbrako, Sokkel, 1/4, Metric, 1 hoved(er), 5 mm, Stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Bahco Skruetrækkertop 1/4, Unbrako, Sokkel, 1/4, Metric, 1 hoved(er), 5 mm, Stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202649 kr1 kr (2%)
28. maj 202650 kr4 kr (9%)
6. maj 202646 kr3 kr (7%)
25. apr. 202643 kr1 kr (2%)
21. apr. 202642 kr8 kr (16%)
28. mar. 202650 kr1 kr (2%)
27. mar. 202651 kr1 kr (2%)
22. mar. 202650 kr1 kr (2%)
21. mar. 202651 kr1 kr (2%)
6. mar. 202650 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret