Gå til hovedindhold

Bahco rørtopnøgle 13x17mm - 1936m-13-17

BahcoRedskaberEAN: 7314151830144
Pris fra 74 krtil 109 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 35 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bahco rørtopnøgle 13x17mm - 1936m-13-17 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 74 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BAHCO 1936M-13-17 socket wrench
74 kr
Til butik
BAHCO 1936M-13-17 socket wrench billede

Produktinformation

Bahco 1936M-13-17 topnøgle

Produktspecifikationer

Mærke: BAHCO
Kategori: Haandvaerktoej
Artikel nr.: 1936M-13-17
EAN: 7314151830144
Varenr.: 3193107
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Bahco rørnøgle, dobbelt - 13x17mm
78 kr
Til butik
Bahco rørnøgle, dobbelt - 13x17mm billede

Produktinformation

Rørnøgle i stål med sekskant-ender i to forskellige størrelser og huller for drejestift. Til at løsne eller spænde møtrikker og lignende som f.eks. spænder ud over gevindstang hvor en normal topnøgle ikke vil kunne nå ind over. Særlige egenskaber for Bahc...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bahco
Kategori: Værktøj
Størrelse: 13x17mm
EAN: 7314151830144
Varenr.: 881702375
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bahco rørnøgle, dobbelt - 13x17mm
78 kr
Til butik
Bahco rørnøgle, dobbelt - 13x17mm billede

Produktinformation

Rørtopnøgle i stål med to sekskantede ender Denne dobbeltvirkende rørtopnøgle fra Bahco er lavet med sekskantede ender i to forskellige størrelser og integrerede huller til drejestifter. Den er lavet til at løsne eller stramme møtrikker og lignende på gev...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bahco
Kategori: Værktøj
Størrelse: 13x17mm
EAN: 7314151830144
Varenr.: 881702375
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bahco rørnøgle, dobbelt - 13x17mm
80 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Rørtopnøgle 1936M 13-17 mm
-36%80,24 kr
Før 126,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bahco rørtopnøgle 13x17mm - 1936m-13-17
88 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Bahco rørtopnøgle 13x17 mm
88 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Bahco rørtopnøgle 13x17 mm
96,25 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bahco rørnøgle, dobbelt - 13x17mm
109 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco rørtopnøgle 13x17mm - 1936m-13-17 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco rørtopnøgle 13x17mm - 1936m-13-17 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK74 kr113 krKøb
2CompletVVS78 kr78 krKøb
3LavprisVVS78 kr78 krKøb
4LavprisVærktøj80 kr80 krKøb
5Globaltools.dk80,24 kr80,24 krKøb
6CS MEGASTORE DK88 kr127 krKøb
7Elvvs.dk88 kr88 krKøb
8vvsfittings.dk96,25 kr96,25 krKøb
9BilligVVS DK109 kr109 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bahco rørtopnøgle 13x17mm - 1936m-13-17

PriceData har fulgt prisen på Bahco rørtopnøgle 13x17mm - 1936m-13-17 i 148 dage. Laveste pris i perioden er 73 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 74 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 74 kr.

Den nuværende pris på 74 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Bahco rørtopnøgle 13x17mm - 1936m-13-17. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Bahco rørtopnøgle 13x17mm - 1936m-13-17 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. apr. 202674 kr1 kr (1%)
6. jan. 202673 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret