Gå til hovedindhold

Bahco Kørner 4,0 x 120 mm 3735-4-120

BahcoRedskaberEAN: 7314151834265
Pris fra 27 krtil 52,5 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 25,5 kr (49% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bahco Kørner 4,0 x 120 mm 3735-4-120 og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 27 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bahco 3735-4-120, 60 g
27 kr
Til butik
Bahco 3735-4-120, 60 g billede

Produktspecifikationer

Mærke: BAHCO
Kategori: Diverse håndværktøj
Farve: 1
Artikel nr.: 3735-4-120
EAN: 7314151834265
Varenr.: 1359496
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bacho kørner 4 x 120mm
28 kr
Til butik
Bacho kørner 4 x 120mm billede

Produktinformation

Bacho 4mm kørner til hulopmærkning Kørner til afmærning eller nedsænkning Denne kørner har et 4mm bred hoved, og kan bruges til at afmærke hvor der skal bores eller skrues, enten i træ overflade, eller i en metal overflade, hvor det lille mærke man laver,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bahco
Kategori: Øvrigt værktøj
Størrelse: 4mm
EAN: 7314151834265
Varenr.: 881703981
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Kørner 3735 4×120 mm
-37%34,37 kr
Før 54,19 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Kørner Ø4Mm 120Mm
35,8 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Bahco Kørner 4,0 x 120 mm 3735-4-120
36 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kørner ø4mm 120mm
37,5 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BAHCO Kørner 4x120 mm
39 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KØRNER Ø4MM 120MM
39,94 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Bahco Kørner 4 mm x 120 mm
46,75 kr
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Bahco kørner 3735
52,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco Kørner 4,0 x 120 mm 3735-4-120 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco Kørner 4,0 x 120 mm 3735-4-120 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK27 kr66 krKøb
2LavprisVærktøj28 kr28 krKøb
3Globaltools.dk34,37 kr34,37 krKøb
4Billigelogvvs.dk35,8 kr35,8 krKøb
5Elvvs.dk36 kr36 krKøb
6MaintainIt37,5 kr37,5 krKøb
7Proshop DK39 kr78 krKøb
8EL-GROSSISTEN39,94 kr39,94 krKøb
9VVS.dk46,75 kr46,75 krKøb
10Specialbutikken52,5 kr52,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bahco Kørner 4,0 x 120 mm 3735-4-120

PriceData har fulgt prisen på Bahco Kørner 4,0 x 120 mm 3735-4-120 i 177 dage. Laveste pris i perioden er 27 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 34,37 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 32 kr.

Den nuværende pris på 27 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Bahco Kørner 4,0 x 120 mm 3735-4-120. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Bahco Kørner 4,0 x 120 mm 3735-4-120 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 202627 kr1 kr (4%)
9. maj 202628 kr3,5 kr (11%)
8. maj 202631,5 kr3,5 kr (13%)
4. maj 202628 kr5 kr (15%)
30. apr. 202633 kr1 kr (3%)
9. apr. 202634 kr2 kr (6%)
21. mar. 202632 kr2,37 kr (7%)
20. mar. 202634,37 kr2,37 kr (7%)
4. mar. 202632 kr1 kr (3%)
14. feb. 202631 kr1,83 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret