Gå til hovedindhold

Bosch Metalborsæt Promo HSS-R 1-10mm 19 Stk - 2607019435

BoschRedskaberEAN: 3165140415538
Pris fra 109 krtil 189 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 80 kr (42% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bosch Metalborsæt Promo HSS-R 1-10mm 19 Stk - 2607019435 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 109 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch METALBORSÆT PROMO HSS-R 1-10MM 19 STK
109 kr
Til butik
Bosch METALBORSÆT PROMO HSS-R 1-10MM 19 STK billede

Produktspecifikationer

Kategori: Metalbor
Farve: 1
Artikel nr.: 2.607.019.435
EAN: 3165140415538
Varenr.: 6477725
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch HSS-R Borebitsæt 19 stk
110 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch HSS-R sæt med metalbor 19 dele
115 kr
Til butik
Bosch HSS-R sæt med metalbor 19 dele billede

Produktinformation

Metalborsæt indeholder 19 højhastighedsstål (HSS) HSS-R bor i en robust metalkasse og dækker størrelser fra 1 mm til 10 mm. Bosch HSS-R set with metal drill bits, 19 pieces er designet til metalboring og giver et bredt udvalg af diametre-1 mm, 1.5 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 3.5 mm, 4 mm, 4.5 mm, 5 mm, 5.5 mm, 6 mm, 6.5 mm, 7 mm, 7.5 mm, 8 mm, 8.5 mm, 9 mm, 9.5 mm og 10 mm-pænt organiseret i en metalkasse.

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Bor bits
Artikel nr.: 2607019435
EAN: 3165140415538
Varenr.: 2376107
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bosch HSS-R borebitsæt til metal - 19 dele i metaletui
-28%129 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch HSS-R Borebitsæt 19 stk
139 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bosch HSS-R borebitsæt til metal - 19 dele i metaletui
-25%149 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch Metalborsæt Promo HSS-R 1-10mm 19 Stk - 2607019435
189 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Metalborsæt Promo HSS-R 1-10mm 19 Stk - 2607019435 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Metalborsæt Promo HSS-R 1-10mm 19 Stk - 2607019435 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK109 kr148 krKøb
2CompuMail DK110 kr110 krKøb
3Proshop DK115 kr154 krKøb
4Boligcenter DK129 kr129 krKøb
5Ultrashop139 kr139 krKøb
6Vivas DK149 kr218 krKøb
7Homeshop DK189 kr189 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Metalborsæt Promo HSS-R 1-10mm 19 Stk - 2607019435

PriceData har fulgt prisen på Bosch Metalborsæt Promo HSS-R 1-10mm 19 Stk - 2607019435 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 107 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 122 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 118 kr.

Den nuværende pris på 109 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Bosch Metalborsæt Promo HSS-R 1-10mm 19 Stk - 2607019435. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Bosch Metalborsæt Promo HSS-R 1-10mm 19 Stk - 2607019435 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026109 kr2 kr (2%)
28. maj 2026111 kr1 kr (1%)
27. maj 2026112 kr2 kr (2%)
25. maj 2026114 kr4 kr (3%)
24. maj 2026118 kr4 kr (3%)
19. maj 2026122 kr1 kr (1%)
11. maj 2026121 kr3 kr (3%)
10. maj 2026118 kr3 kr (2%)
7. maj 2026121 kr2 kr (2%)
6. maj 2026119 kr3 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret