Gå til hovedindhold

Bahco BE-8155 - Screw.Dr Ergo 1,2X6,5X125, 247 mm, 112 g

BahcoRedskaberEAN: 7314150010721
Pris fra 89 krtil 150 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 61 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 85 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Bahco BE-8155 - Screw.Dr Ergo 1,2X6,5X125, 247 mm, 112 g og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 89 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bahco BE-8155 - Screw.Dr Ergo 1,2X6,5X125, 247 mm, 112 g
89 kr
Til butik
Bahco BE-8155 - Screw.Dr Ergo 1,2X6,5X125, 247 mm, 112 g billede

Produktspecifikationer

Mærke: BAHCO
Kategori: Diverse
Farve: 1
Artikel nr.: BE-8155
EAN: 7314150010721
Varenr.: 1257956
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BAHCO Skruetrækker 1,2x6,5x125 be-8155
90 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bahco Ergo skruetrækker - Lige kærv 6,5mm
99 kr
Til butik
Bahco Ergo skruetrækker - Lige kærv 6,5mm billede

Produktinformation

Stor lige kærvet skruetrækker Bahco 6,5mm ligekærv skruetrækker med 3-komponent håndtag til maksimal brugervenlighed, det bløde materiale med nubret overflade giver overlegent greb og større kraftoverførsel, samt at det asymetriske greb forhindrer rulning...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bahco
Kategori: Skruetrækkere
Farve: gul
Størrelse: 6,5mm
EAN: 7314150010721
Varenr.: 881703680
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SKRUETRÆKKER 1,2X6,5X125
103 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Ergo skruetrækker kærv 6,5×125 mm
-37%104,47 kr
Før 165 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Bahco ERGOT ligekærv skruetrækker, 6,5 x 125 mm
107 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Skruetrækker 1,2X6,5X125
109,53 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Skruetrækker 1,2x6,5x125
113,75 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Skruetrækker LI 6,5x125 mm Ergo, Bahco BE-8155
129 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Bahco ERGOT ligekærv skruetrækker, 6,5 x 125 mm
133,75 kr
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Bahco ERGO Lige Kærv 1,2x6,5 mm Skruetrækker
150 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco BE-8155 - Screw.Dr Ergo 1,2X6,5X125, 247 mm, 112 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco BE-8155 - Screw.Dr Ergo 1,2X6,5X125, 247 mm, 112 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK89 kr128 krKøb
2Proshop DK90 kr129 krKøb
3LavprisVærktøj99 kr99 krKøb
4EL-GROSSISTEN103 kr103 krKøb
5Globaltools.dk104,47 kr104,47 krKøb
6Elvvs.dk107 kr107 krKøb
7Billigelogvvs.dk109,53 kr109,53 krKøb
8MaintainIt113,75 kr113,75 krKøb
9CompletVVS129 kr129 krKøb
10vvsfittings.dk133,75 kr133,75 krKøb
11Specialbutikken150 kr150 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bahco BE-8155 - Screw.Dr Ergo 1,2X6,5X125, 247 mm, 112 g

PriceData har fulgt prisen på Bahco BE-8155 - Screw.Dr Ergo 1,2X6,5X125, 247 mm, 112 g i 171 dage. Laveste pris i perioden er 84 kr (registreret d. 22. januar 2026), højeste er 97 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 90 kr.

Den nuværende pris på 89 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Bahco BE-8155 - Screw.Dr Ergo 1,2X6,5X125, 247 mm, 112 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Bahco BE-8155 - Screw.Dr Ergo 1,2X6,5X125, 247 mm, 112 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202689 kr1 kr (1%)
27. maj 202690 kr1 kr (1%)
23. maj 202689 kr1 kr (1%)
19. maj 202690 kr1 kr (1%)
18. maj 202689 kr1 kr (1%)
16. maj 202690 kr1 kr (1%)
14. maj 202689 kr1 kr (1%)
12. maj 202690 kr1 kr (1%)
11. maj 202689 kr1 kr (1%)
8. maj 202690 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret