Gå til hovedindhold

Bahco 8150RN-1/2, 1 stk, 1/2, 5°, 267 mm, 445 g

BAHCORedskaberEAN: 7314151831202
Pris fra 469 krtil 652,5 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 183,5 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 458 kr 7. mar.

Sammenlign priser på Bahco 8150RN-1/2, 1 stk, 1/2, 5°, 267 mm, 445 g og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 469 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BAHCO 8150RN-1/2 ratchet wrench
469 kr
Til butik
BAHCO 8150RN-1/2 ratchet wrench billede

Produktinformation

Bahco 8150RN-1/2 rachet skruenøgle 1 stk 72

Produktspecifikationer

Mærke: BAHCO
Kategori: Haandvaerktoej
Artikel nr.: 8150RN-1/2
EAN: 7314151831202
Varenr.: 3189970
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bahco 8150RN-1/2, 1 stk, 1/2, 5°, 267 mm, 445 g
586 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Bahco 8150RN-1/2 skraldenøgle 1/2´´
636 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Bahco 8150RN-1/2 skraldenøgle 1/2''
652,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco 8150RN-1/2, 1 stk, 1/2, 5°, 267 mm, 445 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco 8150RN-1/2, 1 stk, 1/2, 5°, 267 mm, 445 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK469 kr508 krKøb
2CS MEGASTORE DK586 kr625 krKøb
3Elvvs.dk636 kr636 krKøb
4vvsfittings.dk652,5 kr652,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bahco 8150RN-1/2, 1 stk, 1/2, 5°, 267 mm, 445 g

PriceData har fulgt prisen på Bahco 8150RN-1/2, 1 stk, 1/2, 5°, 267 mm, 445 g i 180 dage. Laveste pris i perioden er 458 kr (registreret d. 7. marts 2026), højeste er 586 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 511 kr.

Den nuværende pris på 469 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Bahco 8150RN-1/2, 1 stk, 1/2, 5°, 267 mm, 445 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Bahco 8150RN-1/2, 1 stk, 1/2, 5°, 267 mm, 445 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026469 kr39 kr (8%)
8. maj 2026508 kr39 kr (7%)
6. maj 2026547 kr39 kr (7%)
1. maj 2026586 kr78 kr (15%)
28. apr. 2026508 kr39 kr (7%)
25. apr. 2026547 kr67 kr (14%)
8. apr. 2026480 kr22 kr (5%)
7. mar. 2026458 kr22 kr (5%)
5. feb. 2026480 kr54 kr (10%)
4. feb. 2026534 kr54 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret