Gå til hovedindhold

Bahco 7805DM-17 Tolvkanttop 17 mm - 1/2''. lang model

BAHCOBorebitEAN: 7314151098506
Pris fra 75 krtil 88,75 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 13,75 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 72,91 kr 7. maj

Sammenlign priser på Bahco 7805DM-17 Tolvkanttop 17 mm - 1/2''. lang model og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 75 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bahco 7805DM-17, 17 mm, 160 g
75 kr
Til butik
Bahco 7805DM-17, 17 mm, 160 g billede

Produktspecifikationer

Mærke: BAHCO
Kategori: Nøgler/Toppe
Farve: 1
Artikel nr.: 7805DM-17
EAN: 7314151098506
Varenr.: 1678647
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BAHCO 7805DM-17 impact socket
75 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
TOP 1/2" 17MM LÆNGDE 82,6MM
75,96 kr
Til butik
TOP 1/2" 17MM LÆNGDE 82,6MM billede

Produktinformation

Tolvkanttop 1/2 lang, metrisk 7805DM •1/2 top, lang udførelse •Indvendig tolvkant, metrisk •Ikke velegnet til maskinelt brug •Højtlegeret stål •Højglanspoleret •Rulleteret •ISO 2725-1, 1174-1 •DIN 3120

Produktspecifikationer

Mærke: BAHCO
EAN: 7314151098506
Varenr.: 15843373351247
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Bahco 7805DM-17 Tolvkanttop 17 mm - 1/2´´. lang model
79 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Top 1/2" 17mm længde 82,6mm
83,75 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Bahco 7805DM-17 Tolvkanttop 17 mm - 1/2''. lang model
88,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco 7805DM-17 Tolvkanttop 17 mm - 1/2''. lang model koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco 7805DM-17 Tolvkanttop 17 mm - 1/2''. lang model koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK75 kr114 krKøb
2Proshop DK75 kr114 krKøb
3EL-GROSSISTEN75,96 kr75,96 krKøb
4Elvvs.dk79 kr79 krKøb
5MaintainIt83,75 kr83,75 krKøb
6vvsfittings.dk88,75 kr88,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bahco 7805DM-17 Tolvkanttop 17 mm - 1/2''. lang model

PriceData har fulgt prisen på Bahco 7805DM-17 Tolvkanttop 17 mm - 1/2''. lang model i 177 dage. Laveste pris i perioden er 72 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 79 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 75 kr.

Den nuværende pris på 75 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Bahco 7805DM-17 Tolvkanttop 17 mm - 1/2''. lang model. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Bahco 7805DM-17 Tolvkanttop 17 mm - 1/2''. lang model de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 202675 kr
9. maj 202675,96 kr3,05 kr (4%)
7. maj 202672,91 kr3,09 kr (4%)
6. maj 202676 kr3,09 kr (4%)
23. apr. 202672,91 kr3,09 kr (4%)
22. apr. 202676 kr4 kr (6%)
17. dec. 202572 kr5,23 kr (7%)
16. dec. 202577,23 kr1,77 kr (2%)
14. dec. 202579 kr1,77 kr (2%)
13. dec. 202577,23 kr5,23 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret