Gå til hovedindhold

Bahco 66IM/54C-1, 54 stk, 1/4, 506 g, 45 mm, 105 mm, 175 mm

BAHCOSkruetrækkereEAN: 7314150563364
Pris fra 270,86 krtil 422,7 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 151,84 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bahco 66IM/54C-1, 54 stk, 1/4, 506 g, 45 mm, 105 mm, 175 mm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 270.86 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bahco 66IM/54C-1, 54 stk, 1/4, 506 g, 45 mm, 105 mm, 175 mm
270,86 kr
Til butik
Bahco 66IM/54C-1, 54 stk, 1/4, 506 g, 45 mm, 105 mm, 175 mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: BAHCO
Kategori: Diverse
Farve: 1
Artikel nr.: 66IM/54C-1
EAN: 7314150563364
Varenr.: 21730411
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bahco 66IM/54C-1 skruetrækker bit 54 stk
278 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Bahco slagbitssæt 66IM/54C-1, 54 dele
422,7 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco 66IM/54C-1, 54 stk, 1/4, 506 g, 45 mm, 105 mm, 175 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco 66IM/54C-1, 54 stk, 1/4, 506 g, 45 mm, 105 mm, 175 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK270,86 kr309,86 krKøb
2CompuMail DK278 kr278 krKøb
3EL-GROSSISTEN422,7 kr422,7 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bahco 66IM/54C-1, 54 stk, 1/4, 506 g, 45 mm, 105 mm, 175 mm

PriceData har fulgt prisen på Bahco 66IM/54C-1, 54 stk, 1/4, 506 g, 45 mm, 105 mm, 175 mm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 270,86 kr (registreret d. 12. februar 2026), højeste er 571 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 383 kr.

Den nuværende pris på 270,86 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for Bahco 66IM/54C-1, 54 stk, 1/4, 506 g, 45 mm, 105 mm, 175 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for Bahco 66IM/54C-1, 54 stk, 1/4, 506 g, 45 mm, 105 mm, 175 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026270,86 kr1,79 kr (1%)
16. maj 2026272,65 kr1,79 kr (1%)
11. maj 2026270,86 kr1,79 kr (1%)
10. maj 2026272,65 kr1,79 kr (1%)
26. apr. 2026270,86 kr7,14 kr (3%)
19. apr. 2026278 kr7,14 kr (3%)
16. apr. 2026270,86 kr7,14 kr (3%)
13. apr. 2026278 kr7,14 kr (3%)
9. apr. 2026270,86 kr7,14 kr (3%)
29. mar. 2026278 kr59,5 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret