Gå til hovedindhold

Bahco 466-600, 0,6 m, Orange, 0,5 mm/m, Aluminium, Gummi

BahcoRedskaberEAN: 7314150128303
Pris fra 271 krtil 353,75 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 82,75 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 267 kr 2. mar.

Sammenlign priser på Bahco 466-600, 0,6 m, Orange, 0,5 mm/m, Aluminium, Gummi og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 271 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BAHCO 466-600 level
271 kr
Til butik
BAHCO 466-600 level billede

Produktinformation

Bahco 466-600 niveau 0,6 m Orange

Produktspecifikationer

Mærke: BAHCO
Kategori: Haandvaerktoej
Artikel nr.: 466-600
EAN: 7314150128303
Varenr.: 3189534
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bahco 466-600, 0,6 m, Orange, 0,5 mm/m, Aluminium, Gummi
278 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Vaterpas 466 600 mm 3 libeller
-37%278,68 kr
Før 440 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vaterpas 466 600 mm 3 libeller billede

Produktinformation

Vaterpas i anodiseret aluminium. Stødabsorberende ender af gummi. Høj præcision ±0,5 mm/mtr. V-formet underside, specielt velegnet på rør. Kraftig profil sikrer bedre stabilitet. Store libeller som er lette at aflæse selv ved dårlige lysforhold. Gummibel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bahco
Kategori: Vinkelmåler og vinkler
EAN: 7314150128303
Varenr.: 311038
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Bahco vaterpas 466-600, 600 mm
279 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
VATERPAS 600MM
281,61 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Bahco vaterpas 600mm 466-600
303 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Vaterpas 600mm
307,5 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Bahco Vaterpas 600mm
353,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco 466-600, 0,6 m, Orange, 0,5 mm/m, Aluminium, Gummi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco 466-600, 0,6 m, Orange, 0,5 mm/m, Aluminium, Gummi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK271 kr310 krKøb
2CS MEGASTORE DK278 kr317 krKøb
3Globaltools.dk278,68 kr278,68 krKøb
4WATTOO.DK279 kr279 krKøb
5EL-GROSSISTEN281,61 kr281,61 krKøb
6Elvvs.dk303 kr303 krKøb
7MaintainIt307,5 kr307,5 krKøb
8vvsfittings.dk353,75 kr353,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bahco 466-600, 0,6 m, Orange, 0,5 mm/m, Aluminium, Gummi

PriceData har fulgt prisen på Bahco 466-600, 0,6 m, Orange, 0,5 mm/m, Aluminium, Gummi i 180 dage. Laveste pris i perioden er 253 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 271 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 262 kr.

Den nuværende pris på 271 kr er 3% over normalprisen. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Bahco 466-600, 0,6 m, Orange, 0,5 mm/m, Aluminium, Gummi. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Bahco 466-600, 0,6 m, Orange, 0,5 mm/m, Aluminium, Gummi de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. apr. 2026271 kr1 kr (0%)
4. mar. 2026270 kr3 kr (1%)
2. mar. 2026267 kr10 kr (4%)
5. feb. 2026257 kr4 kr (2%)
25. jan. 2026261 kr5 kr (2%)
23. jan. 2026266 kr13 kr (5%)
19. jan. 2026253 kr9 kr (3%)
17. jan. 2026262 kr2 kr (1%)
24. dec. 2025260 kr1 kr (0%)
23. dec. 2025261 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret