Gå til hovedindhold

BAHCO 3833-65-C drill hole saw

BAHCOHulsaveEAN: 7314150263752
Pris fra 454 krtil 503 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 49 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 226 kr 21. apr.

Sammenlign priser på BAHCO 3833-65-C drill hole saw og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 454 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BAHCO 3833-65-C drill hole saw
454 kr
Til butik
BAHCO 3833-65-C drill hole saw billede

Produktinformation

Bahco 3833-65-C hulsav

Produktspecifikationer

Mærke: BAHCO
Kategori: Vaerktoej
Artikel nr.: 3833-65-C
EAN: 7314150263752
Varenr.: 3395620
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bahco 3833-65-C, 6,5 cm, 290 g
503 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BAHCO 3833-65-C drill hole saw koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BAHCO 3833-65-C drill hole saw koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK454 kr493 krKøb
2CS MEGASTORE DK503 kr542 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BAHCO 3833-65-C drill hole saw

PriceData har fulgt prisen på BAHCO 3833-65-C drill hole saw i 107 dage. Laveste pris i perioden er 226 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 538 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 361 kr.

Den nuværende pris på 454 kr er 26% over normalprisen. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for BAHCO 3833-65-C drill hole saw. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for BAHCO 3833-65-C drill hole saw de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026454 kr44 kr (11%)
29. maj 2026410 kr40 kr (11%)
27. maj 2026370 kr100 kr (37%)
23. maj 2026270 kr28 kr (12%)
20. maj 2026242 kr212 kr (47%)
19. maj 2026454 kr121 kr (36%)
14. maj 2026333 kr33 kr (11%)
12. maj 2026300 kr58 kr (24%)
8. maj 2026242 kr296 kr (55%)
5. maj 2026538 kr33 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret