Gå til hovedindhold

Badevagt med kropsanalyse Xiaomi Body Composition Scale S400 - hvid

XiaomiBiometriske målereEAN: 6941812751985
Pris fra 148 krtil 231 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 83 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 142 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Badevagt med kropsanalyse Xiaomi Body Composition Scale S400 - hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 148 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi MJTZC01YM Body Composition Scale S400 - Badevægte
148 kr
Til butik
Xiaomi MJTZC01YM Body Composition Scale S400 - Badevægte billede

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Badevægte
Farve: 6
Artikel nr.: BHR7793GL
EAN: 6941812751985
Varenr.: 21157496
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Analysevægt Body Composition Scale S400
151 kr
Til butik
Xiaomi Analysevægt Body Composition Scale S400 billede

Produktinformation

Kropssammensætningsvægt Xiaomi Body Composition Scale S400 leverer nøjagtig vejning med bioimpedansmåling med dobbelt frekvens, BMI-understøttelse og Bluetooth 5.0-forbindelse til sundhedssporing. Træd op på vægten og få et detaljeret overblik over din fysiske tilstand med en analyserapport, der dækker 25 kropssammensætningsindikatorer, herunder kropsfedt, muskelmasse, vandprocent, protein, knoglemineraltæthed og vurdering af visceralt fedt, med resultater vist på LED-displayet og i Mi Home/Xiaomi Home-appen. Bioimpedansmåling med dobbelt frekvens til registrering af kropsfedt, vandindhold og muskelmasse Professionel kropsfedtmåling sammenlignet med DEXA-metoden (korrelationskoefficient ≥0.93) Statisk pulsmåling til praktisk overvågning af hjertesundhed Flere tilstande: babyvejning, balancetest og besøgende-måling Automatisk synkronisering via Bluetooth-gateway med data gemt og uploadet til visning i appen 150 kg maksimal kapacitet, 100 g nøjagtighed, automatisk slukning og kg/lb-enheder Designet til hele familien, hjælper den med at identificere skjulte fedmerisici og gør det nemmere at følge fremskridt over tid med tydelige aflæsninger på vægten og rapporter i appen.

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Personvaegte
Artikel nr.: 50966
EAN: 6941812751985
Varenr.: 3291358
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xiaomi Body Composition Scale S400 Badevægt Hvid
165 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Badevagt med kropsanalyse Xiaomi Body Composition Scale S400 - hvid
199 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Badevagt med kropsanalyse Xiaomi Body Composition Scale S400 - hvid
219 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Xiaomi Body Composition Scale S400 Badevægt Hvid
229 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Xiaomi Body Composition Scale S400 Badevægt Hvid
231 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badevagt med kropsanalyse Xiaomi Body Composition Scale S400 - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badevagt med kropsanalyse Xiaomi Body Composition Scale S400 - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK148 kr187 krKøb
2Proshop DK151 kr190 krKøb
3CompuMail DK165 kr165 krKøb
4Boligcenter DK199 kr199 krKøb
5Vivas DK219 kr288 krKøb
6Ultrashop229 kr229 krKøb
7Teknikproffset DK231 kr290 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Badevagt med kropsanalyse Xiaomi Body Composition Scale S400 - hvid

PriceData har fulgt prisen på Badevagt med kropsanalyse Xiaomi Body Composition Scale S400 - hvid i 181 dage. Laveste pris i perioden er 138 kr (registreret d. 28. januar 2026), højeste er 162 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 149 kr.

Den nuværende pris på 148 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Badevagt med kropsanalyse Xiaomi Body Composition Scale S400 - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Badevagt med kropsanalyse Xiaomi Body Composition Scale S400 - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026148 kr3 kr (2%)
29. maj 2026151 kr3 kr (2%)
28. maj 2026148 kr1 kr (1%)
27. maj 2026149 kr1 kr (1%)
14. maj 2026148 kr6 kr (4%)
12. maj 2026154 kr6 kr (4%)
1. maj 2026148 kr8 kr (5%)
16. apr. 2026156 kr4 kr (3%)
9. apr. 2026160 kr1 kr (1%)
23. mar. 2026159 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret