Gå til hovedindhold

Boligcenter Badeværelsesskabsunder Sort eg 80 x 33 x 60 cm Konstrueret træ

BoligcenterBadeværelsesbordeEAN: 8721158772657
Pris fra 719 krtil 749 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 30 kr (4% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 689 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Badeværelsesskabsunder Sort eg 80 x 33 x 60 cm Konstrueret træ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 719 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vaskeskab med skuffe Sort eg 80 x 33 x 60 cm Konstrueret træ
-33%719 kr
Før 1.077 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vaskeskab med skuffe Sort eg 80 x 33 x 60 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette trævaskeskab er ideelt til badeværelser og giver en moderne vibe til din opbevaring. Den slanke, rektangulære form og det enkle design gør rummet både praktisk og stilfuldt. Skabet ser skarpt ud i mange moderne indretninger, og der er plads til alle dine toiletartikler. Det er et fantastisk valg for alle, der vil have et mix af stil og funktionalitet. Holdbart konstrueret træ: Skabet er lavet af stærkt konstrueret træ, der sikrer soliditet. Den glatte overflade bidrager til det moderne look og gør det modstandsdygtigt over for daglig brug, så det er et smart valg til badeværelser.Glatte døre: Dørene åbner og lukker let med flush design. De glatte overflader passer perfekt til den moderne stil og gør det hurtigt at få fat i det, du har brug for. Et stilfuldt supplement til ethvert badeværelse.Fleksible opbevaringsmuligheder: Der er masser af plads til dine ting med hylder og skuffer i konstrueret træ. Du kan let organisere dine toiletartikler - uanset om det er håndklæder, hudpleje eller rengøringsprodukter, får alt sit eget sted.Pladsbesparende design: Den rektangulære form optager kun lidt plads, men giver masser af opbevaring. Den fungerer godt i både små og rummelige badeværelser og holder alt ryddeligt og nemt at komme til.Nem vedligeholdelse: At holde dette skab pænt er en leg. Det kræver blot en hurtig tørre med en fugtig klud for at holde det rent. Med nem vedligeholdelse kan skabet se flot ud og fungere godt i mange år. Farve: Sort egMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 80 x 33 x 60 CM (L x B x H)Vægt: 22.1 kgMed glat dør dørIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x vaskeskabAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Badeværelsesskabe
Vægt: 23.6g
EAN: 8721158772657
Varenr.: 1602837
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Vaskeskab med skuffe Sort eg 80 x 33 x 60 cm Konstrueret træ
-33%740 kr
Før 1.097 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vaskeskab med skuffe Sort eg 80 x 33 x 60 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesskabe
Størrelse: 80 x 33 x 60 cm
Vægt: 23.6g
EAN: 8721158772657
Varenr.: 1602837
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vaskeskab med skuffe Sort eg 80 x 33 x 60 cm Konstrueret træ
-33%740 kr
Før 1.097 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vaskeskab med skuffe Sort eg 80 x 33 x 60 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesskabe
Størrelse: 80 x 33 x 60 cm
Vægt: 23.6g
EAN: 8721158772657
Varenr.: 1602837
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Badeværelsesskabsunder Sort eg 80 x 33 x 60 cm Konstrueret træ
749 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesskabsunder Sort eg 80 x 33 x 60 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesskabsunder Sort eg 80 x 33 x 60 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK719 kr719 krKøb
2Livera DK740 kr809 krKøb
3Vivas DK740 kr809 krKøb
4DesignShoppen749 kr749 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Badeværelsesskabsunder Sort eg 80 x 33 x 60 cm Konstrueret træ

PriceData har fulgt prisen på Badeværelsesskabsunder Sort eg 80 x 33 x 60 cm Konstrueret træ i 162 dage. Laveste pris i perioden er 627 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 859 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 727 kr.

Den nuværende pris på 719 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Badeværelsesskabsunder Sort eg 80 x 33 x 60 cm Konstrueret træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Badeværelsesskabsunder Sort eg 80 x 33 x 60 cm Konstrueret træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026719 kr30,32 kr (4%)
25. apr. 2026749,32 kr4,32 kr (1%)
19. apr. 2026745 kr114 kr (13%)
18. apr. 2026859 kr113,97 kr (15%)
17. apr. 2026745,03 kr113,97 kr (13%)
16. apr. 2026859 kr113,97 kr (15%)
14. apr. 2026745,03 kr15,03 kr (2%)
6. apr. 2026730 kr2 kr (0%)
1. apr. 2026728 kr
30. mar. 2026727,87 kr25,87 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret