Gå til hovedindhold

Boligcenter Badeværelsesskabsunder Sort eg 65 x 33 x 60 cm Konstrueret træ

BoligcenterBadeværelsesmøbelsætEAN: 8721288901132
Pris fra 539 krtil 568 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 29 kr (5% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 527 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Badeværelsesskabsunder Sort eg 65 x 33 x 60 cm Konstrueret træ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 539 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Badeværelsesskabsunder Sort eg 65 x 33 x 60 cm Konstrueret træ
-26%539 kr
Før 732 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesskabsunder Sort eg 65 x 33 x 60 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette badeværelsesskab handler om at blande cool industrielt stil med praktisk funktionalitet. Det er lavet af stærkt træ og elegant sort stål, hvilket giver ethvert badeværelse et stilfuldt løft. Den skarpe kontrast mellem træet og stål giver en fed urban følelse. Det er designet til at passe ind i forskellige badeværelsesindretninger med lethed og viser sit fleksible charme. Perfekt for alle, der vil blande moderne industrielt design med praktisk brug, det er alt stil og funktionalitet i ét. n Solid Byg: Lavet af konstrueret træ med en sort stålramme, dette skab er bygget til at holde. Det klarer hverdagens slid og ser stadig godt ud, hvilket gør det til et solidt valg for ethvert badeværelse. n Meget Opbevaring: Med masser af plads bag de stilige døre hjælper skabet dig med at holde dine hudpleje- og toiletartikler sorteret, og skaber et pænt og fredeligt rum. n Fleksibel Stil: Dets industrielle design giver en urban vibe, der fungerer med mange indretningsstile. Uanset om dit badeværelse er minimalistisk eller travlt med familie, passer det perfekt ind. n Bygget til at Holde: Stålrammen gør, at det kan klare alle de sædvanlige udfordringer i badeværelset, som fugt, og holde sig i topform i længere tid. Det er spot on til livlige husstande. n Nem Opsætning: Alt, hvad du behøver, er en skruetrækker, og du kan samle det uden problemer. Manualen er klar, så du får det op at køre på ingen tid og gør dit badeværelse stilfuldt. n Farve: Sort egMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 65 x 33 x 60 CM (L x B x H)Rigelig opbevaringSlidstærkLågerMed hyldeRammemateriale: StålMed dørIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x BadeværelsesskabAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Badeværelsesmøbler
Vægt: 18.73g
EAN: 8721288901132
Varenr.: 1749799
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Badeværelsesskabsunder Sort eg 65 x 33 x 60 cm Konstrueret træ
-26%560 kr
Før 752 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesskabsunder Sort eg 65 x 33 x 60 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesmøbler
Størrelse: 65 x 33 x 60 cm
Vægt: 18.73g
EAN: 8721288901132
Varenr.: 1749799
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Badeværelsesskabsunder Sort eg 65 x 33 x 60 cm Konstrueret træ
-26%560 kr
Før 752 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesskabsunder Sort eg 65 x 33 x 60 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesmøbler
Størrelse: 65 x 33 x 60 cm
Vægt: 18.73g
EAN: 8721288901132
Varenr.: 1749799
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Badeværelsesskab Sort eg 65 x 33 x 60 cm Konstrueret træ
-18%568 kr
Før 695 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesskabsunder Sort eg 65 x 33 x 60 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesskabsunder Sort eg 65 x 33 x 60 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK539 kr539 krKøb
2Livera DK560 kr629 krKøb
3Vivas DK560 kr629 krKøb
4DesignShoppen568 kr568 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Badeværelsesskabsunder Sort eg 65 x 33 x 60 cm Konstrueret træ

PriceData har fulgt prisen på Badeværelsesskabsunder Sort eg 65 x 33 x 60 cm Konstrueret træ i 141 dage. Laveste pris i perioden er 479 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 569 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 528 kr.

Den nuværende pris på 539 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Badeværelsesskabsunder Sort eg 65 x 33 x 60 cm Konstrueret træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Badeværelsesskabsunder Sort eg 65 x 33 x 60 cm Konstrueret træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026539 kr30 kr (5%)
5. maj 2026569 kr10 kr (2%)
30. mar. 2026559 kr4 kr (1%)
29. mar. 2026555 kr
28. mar. 2026554,84 kr4,16 kr (1%)
26. mar. 2026559 kr32 kr (6%)
16. mar. 2026527 kr32 kr (6%)
7. mar. 2026559 kr32 kr (6%)
6. mar. 2026527 kr32 kr (6%)
5. mar. 2026559 kr32 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret