Gå til hovedindhold

Boligcenter Badeværelsesskabsunder Sort eg 58 x 33 x 60 cm Konstrueret træ

BoligcenterBadeværelsesbordeEAN: 8721158772602
Pris fra 389 krtil 410 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 21 kr (5% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 364 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Badeværelsesskabsunder Sort eg 58 x 33 x 60 cm Konstrueret træ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 389 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sink Cabinet med dør Sort eg 58 x 33 x 60 cm Konstrueret træ
-31%389 kr
Før 562 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sink Cabinet med dør Sort eg 58 x 33 x 60 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Wood Sink Cabinet er et fedt valg for dem, der har brug for ekstra plads på badeværelset uden at gå på kompromis med stilen. Den har et rent og moderne look, der let passer ind i enhver badeværelsesindretning og giver dig et pænt sted at opbevare tingene. Med sine glatte flush døre og enkle form kombinerer den udseendet perfekt med funktionaliteten og giver dig masser af plads til dine ting, så alt ser pænt og stilfuldt ud. Konstrueret træ håndværk Skabet er lavet af kvalitetstræ, så det er slidstærkt og kan klare hverdagens brug. Det har en solide konstruktion, der understøtter den moderne stil, mens det ser godt ud og ikke fylder for meget.Funktionelle flush døre De smarte flush døre holder skabet pænt og ryddeligt. De bidrager til det moderne look med en glat overflade, der er let at åbne og gør det nemt at få fat i tingene.Rigelig opbevaringsplads Dette vaskeskab passer perfekt til alle, der skal opbevare mange ting. Indeni er der plads til at ordne alle dine nødvendigheder. Perfekt til toiletartikler, rengøringsmidler eller personlige ejendele - de rummelige rum hjælper med at holde badeværelset i orden.Designet til badeværelser Specifikt lavet til brug i badeværelset, så det kan klare fugtigheden. Materialerne og designet sørger for, at det holder sig flot og funktionelt, selv når der er damp.Nem vedligeholdelse For at holde det pænt, skal du bare tørre det af med en fugtig klud. Denne enkle pleje gør det let at holde dit badeværelse rent, som sparer tid og besvær i længden. Farve: Sort egMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 58 x 33 x 60 CM (L x B x H)Vægt: 10.95 kgRigelig opbevaringSlidstærkRammemateriale: Konstrueret træMed glat dør dørIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x vaskeskabAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja<...

Produktspecifikationer

Kategori: Badeværelsesskabe
Vægt: 12.45g
EAN: 8721158772602
Varenr.: 1581331
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Badeværelsesskabsunder Sort eg 58 x 33 x 60 cm Konstrueret træ
390 kr
Til butik
Badeværelsesskabsunder Sort eg 58 x 33 x 60 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette moderne badevægskab blander stil med praktisk, hvilket løfter dit badeværelse med sit enkle, cool design. Det er super til små til mellemstore rum, hvor det holder styr på opbevaringen og hjælper med pladsen. Skabet emmer af moderne stil med enkle l...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Badeværelsesborde
EAN: 8721158772602
Varenr.: 9992251277641
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Sink Cabinet med dør Sort eg 58 x 33 x 60 cm Konstrueret træ
-30%410 kr
Før 582 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sink Cabinet med dør Sort eg 58 x 33 x 60 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Wood Sink Cabinet er et fedt valg for dem, der har brug for ekstra plads på badeværelset uden at gå på kompromis med stilen. Den har et rent og moderne look, der let passer ind i enhver badeværelsesindretning og giver dig et pænt sted at opbevare tingene. Med sine glatte flush døre og enkle form kombinerer den udseendet perfekt med funktionaliteten og giver dig masser af plads til dine ting, så alt ser pænt og stilfuldt ud. Konstrueret træ håndværk Skabet er lavet af kvalitetstræ, så det er slidstærkt og kan klare hverdagens brug. Det har en solide konstruktion, der understøtter den moderne stil, mens det ser godt ud og ikke fylder for meget.Funktionelle flush døre De smarte flush døre holder skabet pænt og ryddeligt. De bidrager til det moderne look med en glat overflade, der er let at åbne og gør det nemt at få fat i tingene.Rigelig opbevaringsplads Dette vaskeskab passer perfekt til alle, der skal opbevare mange ting. Indeni er der plads til at ordne alle dine nødvendigheder. Perfekt til toiletartikler, rengøringsmidler eller personlige ejendele - de rummelige rum hjælper med at holde badeværelset i orden.Designet til badeværelser Specifikt lavet til brug i badeværelset, så det kan klare fugtigheden. Materialerne og designet sørger for, at det holder sig flot og funktionelt, selv når der er damp.Nem vedligeholdelse For at holde det pænt, skal du bare tørre det af med en fugtig klud. Denne enkle pleje gør det let at holde dit badeværelse rent, som sparer tid og besvær i længden. Farve: Sort egMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 58 x 33 x 60 CM (L x B x H)Vægt: 10.95 kgRigelig opbevaringSlidstærkRammemateriale: Konstrueret træMed glat dør dørIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x vaskeskabAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesskabe
Størrelse: 58 x 33 x 60 cm
Vægt: 12.45g
EAN: 8721158772602
Varenr.: 1581331
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sink Cabinet med dør Sort eg 58 x 33 x 60 cm Konstrueret træ
-30%410 kr
Før 582 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesskabsunder Sort eg 58 x 33 x 60 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesskabsunder Sort eg 58 x 33 x 60 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK389 kr389 krKøb
2DesignShoppen390 kr390 krKøb
3Livera DK410 kr479 krKøb
4Vivas DK410 kr479 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Badeværelsesskabsunder Sort eg 58 x 33 x 60 cm Konstrueret træ

PriceData har fulgt prisen på Badeværelsesskabsunder Sort eg 58 x 33 x 60 cm Konstrueret træ i 142 dage. Laveste pris i perioden er 358 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 419 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 388 kr.

Den nuværende pris på 389 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Badeværelsesskabsunder Sort eg 58 x 33 x 60 cm Konstrueret træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Badeværelsesskabsunder Sort eg 58 x 33 x 60 cm Konstrueret træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026389 kr1 kr (0%)
19. apr. 2026390 kr29 kr (7%)
18. apr. 2026419 kr29 kr (7%)
17. apr. 2026390 kr29 kr (7%)
16. apr. 2026419 kr29 kr (7%)
6. apr. 2026390 kr3 kr (1%)
1. apr. 2026393 kr
30. mar. 2026393,25 kr29,25 kr (8%)
28. mar. 2026364 kr55 kr (13%)
26. mar. 2026419 kr55 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret