Gå til hovedindhold

Boligcenter Badeværelsesskabsæt 3 Dele Konstrueret Træ - Sonoma-eg / 130 x 14,5 x 70 cm

Pris fra 1.699 krtil 2.549 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 850 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Badeværelsesskabsæt 3 Dele Konstrueret Træ - Sonoma-eg / 130 x 14,5 x 70 cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1699 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Badeværelsesskabsæt 3 stk 130 x 14,5 x 70 cm Konstrueret træ
-6%1.699 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesskabsæt 3 stk 130 x 14,5 x 70 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette moderne badeværelsesskabsæt er et perfekt eksempel på nutidig stil, der blander smart design med praktisk anvendelse. Det fungerer både som opbevaring og et flot designobjekt, der passer ind i moderne badeværelser. Vægmonteret konfiguration sparer gulvplads og gør det nemt at nå de ting, du har brug for. Skabsættet lyser badeværelset op med sit tovejs spejl og indbyggede LED-belysning, hvilket skaber et friskt og organiseret rum til dine daglige rutiner. Konstrueret træ: Dette skabsæt er lavet af konstrueret træ, som er super stabilt og holdbart. Materialet modstår skader og sikrer, at det holder i det lange løb, selv når det bruges dagligt. Den glatte overflade gør det let at holde rent og bidrager til det lave vedligeholdelsesbehov.Rigelig opbevaringsplads: Dette badeværelsesskab er designet til at give masser af plads til tingene med flere hylder og hængslede døre. Den gennemtænkte opbygning gør det nemt at organisere dine toiletartikler og holde alt inden for rækkevidde. Den pladsbesparende løsning gør dit badeværelse mere funktionelt ved at mindske rod.Innovativt tovejs spejl: Dette skabsæt har et tovejs spejl, der giver privatliv og god synlighed. Den ydre side fungerer som et almindeligt spejl, mens den indre side giver mulighed for diskret observation. Det tilføjer en sofistikeret detalje til badeværelset. Denne funktion passer perfekt til moderne rum med både funktion og æstetik.Effektiv LED-belysning: Skabet kommer med justerbare USB-drevne LED-strips, der lyser rummet klart op med energibesparende lys. Lysene forbedrer synligheden—særligt om aftenen—og skaber en hyggelig atmosfære. Det er et godt valg for dem, der søger moderne og funktionelle belysningsløsninger.Praktisk vedligeholdelse: Det er nemt at holde dette skabsæt rent. En blød, tør klud anbefales til at tørre overfladerne af. Undgå skrappe kemikalier, så materialet forbliver i god stand. Disse enkle vedli...

Produktspecifikationer

Kategori: Badeværelsesskabe
Vægt: 32.45g
EAN: 8721359389043
Varenr.: 2130941
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Badeværelsesskabsæt 3 stk 130 x 14,5 x 70 cm Konstrueret træ
-5%1.719 kr
Før 1.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesskabsæt 3 stk 130 x 14,5 x 70 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette moderne badeværelsesskabsæt er et perfekt eksempel på nutidig stil, der blander smart design med praktisk anvendelse. Det fungerer både som opbevaring og et flot designobjekt, der passer ind i moderne badeværelser. Vægmonteret konfiguration sparer gulvplads og gør det nemt at nå de ting, du har brug for. Skabsættet lyser badeværelset op med sit tovejs spejl og indbyggede LED-belysning, hvilket skaber et friskt og organiseret rum til dine daglige rutiner. Konstrueret træ: Dette skabsæt er lavet af konstrueret træ, som er super stabilt og holdbart. Materialet modstår skader og sikrer, at det holder i det lange løb, selv når det bruges dagligt. Den glatte overflade gør det let at holde rent og bidrager til det lave vedligeholdelsesbehov.Rigelig opbevaringsplads: Dette badeværelsesskab er designet til at give masser af plads til tingene med flere hylder og hængslede døre. Den gennemtænkte opbygning gør det nemt at organisere dine toiletartikler og holde alt inden for rækkevidde. Den pladsbesparende løsning gør dit badeværelse mere funktionelt ved at mindske rod.Innovativt tovejs spejl: Dette skabsæt har et tovejs spejl, der giver privatliv og god synlighed. Den ydre side fungerer som et almindeligt spejl, mens den indre side giver mulighed for diskret observation. Det tilføjer en sofistikeret detalje til badeværelset. Denne funktion passer perfekt til moderne rum med både funktion og æstetik.Effektiv LED-belysning: Skabet kommer med justerbare USB-drevne LED-strips, der lyser rummet klart op med energibesparende lys. Lysene forbedrer synligheden—særligt om aftenen—og skaber en hyggelig atmosfære. Det er et godt valg for dem, der søger moderne og funktionelle belysningsløsninger.Praktisk vedligeholdelse: Det er nemt at holde dette skabsæt rent. En blød, tør klud anbefales til at tørre overfladerne af. Undgå skrappe kemikalier, så materialet forbliver i god stand. Disse enkle vedligeholdelsesråd sikrer, at skabet forbliver en holdbar og funktionel del af dit badeværelse. Materiale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 50 x 14,5 x 70 cm (L x B x H)OpbevaringVæghængt designStrømkilde: USBLystype: Led-stripsLys farve: HvidTovejs spejlMed 6 hylderRammemateriale: Konstrueret træMed 2 døreIndendørs & undendørs: Kun til indendørs brugLeveringsindhold:2 x Badevægspejlskab: 50 x 14,5 x 70 cm(LxBxH)1 x Badevægskab: 30 x 14 x 70 cm(LxBxH)Forsamling krævet: Ja Bemærk venligst, at der kun må anvendes certificeret DC 5V-strømforsyning. Højere spænding kan medføre overophedning og skade enheden samt medføre risiko for brand. Tilslut ikke dette produkt til nogen anden strømforsyning end den, der er beskrevet i manualen, på typeskiltet eller specifikt anbefalet af . Denne enhed må ikke bruges af børn under 14 år, eller af personer med nedsatte fysiske, sensoriske eller mentale evner, eller som mangler erfaring og viden om brugen af elektroniske apparater. Elektricitet er farligt. Skader og forkert installation, brug eller ændring (herunder udskiftning af enkelte komponenter) kan føre til skader på enheden, hvilket kan medføre elektrisk stød og fare for brugeren. Brug ikke dette produkt i eksplosive områder, såsom i nærheden af brandfarlige væsker, gasser eller støv, eller ved temperaturer over 50 grader celsius. Tænd ikke produktet, hvis forbindelseskablet eller strømforsyningen er synligt beskadiget. Hvis den udvendige fleksible ledning eller kabel på denne lampe er beskadiget, skal den udelukkende udskiftes af producenten, en autoriseret serviceagent eller en tilsvarende kvalificeret person for at undgå fare. Sluk for strømmen under installation og vedligeholdelse. Sørg for, at pærerne er afkølet. Lyskilden i denne lampe kan ikke udskiftes; når lyskilden når slutningen af sin levetid, skal hele lampen udskiftes. Kun til indendørs brug - brug ikke dette produkt udendørs.

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesskabe
Vægt: 32.45g
EAN: 8721359389043
Varenr.: 2130941
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Badeværelsesskabsæt 3 stk 130 x 14,5 x 70 cm Konstrueret træ
-5%1.719 kr
Før 1.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesskabsæt 3 stk 130 x 14,5 x 70 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesskabe
Vægt: 32.45g
EAN: 8721359389043
Varenr.: 2130941
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Badeværelsesskabsæt 3 pcs 130 x 14,5 x 70 cm Konstrueret træ
1.820 kr
Til butik
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Badeværelsesskabsæt 3 Dele Konstrueret Træ - Sonoma-eg / 130 x 14,5 x 70 cm
2.549 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesskabsæt 3 Dele Konstrueret Træ - Sonoma-eg / 130 x 14,5 x 70 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesskabsæt 3 Dele Konstrueret Træ - Sonoma-eg / 130 x 14,5 x 70 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK1.699 kr1.699 krKøb
2Livera DK1.719 kr1.788 krKøb
3Vivas DK1.719 kr1.788 krKøb
4DesignShoppen1.820 kr1.820 krKøb
5BoligRetning2.549 kr2.549 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Badeværelsesskabsæt 3 Dele Konstrueret Træ - Sonoma-eg / 130 x 14,5 x 70 cm

PriceData har fulgt prisen på Badeværelsesskabsæt 3 Dele Konstrueret Træ - Sonoma-eg / 130 x 14,5 x 70 cm i 33 dage. Laveste pris i perioden er 1.699 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 1.921,92 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.807 kr.

Den nuværende pris på 1.699 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Badeværelsesskabsæt 3 Dele Konstrueret Træ - Sonoma-eg / 130 x 14,5 x 70 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Badeværelsesskabsæt 3 Dele Konstrueret Træ - Sonoma-eg / 130 x 14,5 x 70 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 20261.699 kr100 kr (6%)
5. maj 20261.799 kr122,92 kr (6%)
2. maj 20261.921,92 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret