Gå til hovedindhold

Boligcenter Badeværelsesskab VIGO Hvid og antik hvid 37 x 34 x 71,5 cm

BoligcenterBadeværelsesbordeEAN: 8721158511447
Pris fra 359 krtil 379 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 20 kr (5% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 357 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Badeværelsesskab VIGO Hvid og antik hvid 37 x 34 x 71,5 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 359 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vægmonteret Badeværelsesskab VIGO Hvid 37 x 34 x 71.5 cm
359 kr
Til butik
Vægmonteret Badeværelsesskab VIGO Hvid 37 x 34 x 71.5 cm billede

Produktinformation

Tjek dette stilfulde badeværelsesskab, der pifter ethvert indendørs rum op med masser af organiseret opbevaring. Det er super til at mindske rod i dit badeværelse. Med en klassisk finish passer det flot ind med forskellige badeværelsesstile og er også super praktisk. Selvom det er kompakt, gør det det nemt at sortere alle dine småting. Plus, det er lavet af massivt fyrretræ, så du får både stil og funktion. Materialer: Dette skab er lavet af massivt fyrretræ, som forener styrke med en enkel elegance. Materialet giver en stabil fornemmelse og tilfører lidt rustik charme. Fyrretræ er holdbart, så det kan klare daglig brug og bringer en varm, naturlig stemning til dit badeværelse.Inkluderede komponenter: Med masser af opbevaringsrum gør dette skab det let at organisere dine toiletartikler og essentielle ting. Dets gennemtænkte design sikrer, at alt fra håndklæder til plejeprodukter er nemme at nå og velorganiseret. Dette holder dit badeværelse ryddeligt, så det føles mere afslappende.Egenskaber / Funktion / Design: Skabet giver masser af opbevaringsplads og er praktisk til forskellige områder, så du kan opbevare badeværelsesmust-haves uden besvær. Det kompakte design er ideelt til mindre hjem eller lejligheder, hvor det er vigtigt at udnytte pladsen godt.Anbefalede anvendelser: Bedst til badeværelser, hjælper dette praktiske skab med at holde alt pænt og roligt. Det fungerer også til andre indendørs rum, hvilket gør det til et super nyttigt valg for køkkener, soveværelser eller vaskerum.Pleje & Vedligeholdelse: Dette badeværelsesskab kræver ikke meget vedligeholdelse. Tør det blot af med en tør eller let fugtig klud for at holde det i god stand. Regelmæssig rengøring forhindrer støvopbygning, så det forbliver friskt og rent. Undgå skrappe kemikalier for at passe godt på fyrretræet. Farve: HvidMateriale: Massivt fyrretræSamlede dimensioner: 37 x 34 x...

Produktspecifikationer

Kategori: Badeværelsesskabe
Vægt: 9g
EAN: 8721158511447
Varenr.: 1701486
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Badeværelsesskab VIGO Hvid og antik hvid 37 x 34 x 71,5 cm
-39%360 kr
Før 595 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesskab VIGO Hvid og antik hvid 37 x 34 x 71,5 cm billede

Produktinformation

Dette badevægskab kombinerer stil og funktion på en god måde. Det er lavet af massivt mango- og fyrretræ, som skaber en robust opbevaringsløsning perfekt til compacte badeværelser. Det slanke design tilføjer elegance, mens dine essentielle ting holdes org...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Badeværelsesborde
EAN: 8721158511447
Varenr.: 9882846134601
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Vægmonteret Badeværelsesskab VIGO Hvid 37 x 34 x 71.5 cm
379 kr
Til butik
Vægmonteret Badeværelsesskab VIGO Hvid 37 x 34 x 71.5 cm billede

Produktinformation

Tjek dette stilfulde badeværelsesskab, der pifter ethvert indendørs rum op med masser af organiseret opbevaring. Det er super til at mindske rod i dit badeværelse. Med en klassisk finish passer det flot ind med forskellige badeværelsesstile og er også super praktisk. Selvom det er kompakt, gør det det nemt at sortere alle dine småting. Plus, det er lavet af massivt fyrretræ, så du får både stil og funktion. Materialer: Dette skab er lavet af massivt fyrretræ, som forener styrke med en enkel elegance. Materialet giver en stabil fornemmelse og tilfører lidt rustik charme. Fyrretræ er holdbart, så det kan klare daglig brug og bringer en varm, naturlig stemning til dit badeværelse.Inkluderede komponenter: Med masser af opbevaringsrum gør dette skab det let at organisere dine toiletartikler og essentielle ting. Dets gennemtænkte design sikrer, at alt fra håndklæder til plejeprodukter er nemme at nå og velorganiseret. Dette holder dit badeværelse ryddeligt, så det føles mere afslappende.Egenskaber / Funktion / Design: Skabet giver masser af opbevaringsplads og er praktisk til forskellige områder, så du kan opbevare badeværelsesmust-haves uden besvær. Det kompakte design er ideelt til mindre hjem eller lejligheder, hvor det er vigtigt at udnytte pladsen godt.Anbefalede anvendelser: Bedst til badeværelser, hjælper dette praktiske skab med at holde alt pænt og roligt. Det fungerer også til andre indendørs rum, hvilket gør det til et super nyttigt valg for køkkener, soveværelser eller vaskerum.Pleje & Vedligeholdelse: Dette badeværelsesskab kræver ikke meget vedligeholdelse. Tør det blot af med en tør eller let fugtig klud for at holde det i god stand. Regelmæssig rengøring forhindrer støvopbygning, så det forbliver friskt og rent. Undgå skrappe kemikalier for at passe godt på fyrretræet. Farve: HvidMateriale: Massivt fyrretræSamlede dimensioner: 37 x 34 x 71.5 CM (B x L x H)Rigelig opbevaringIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x BadeværelsesskabAntal varer: 1Forsamling krævet: JaOmrådenavn: Vigo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesskabe
Størrelse: 37 x 34 x 71.5 cm
Vægt: 9g
EAN: 8721158511447
Varenr.: 1701486
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vægmonteret Badeværelsesskab VIGO Hvid 37 x 34 x 71.5 cm
379 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesskab VIGO Hvid og antik hvid 37 x 34 x 71,5 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesskab VIGO Hvid og antik hvid 37 x 34 x 71,5 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK359 kr359 krKøb
2DesignShoppen360 kr360 krKøb
3Livera DK379 kr448 krKøb
4Vivas DK379 kr448 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Badeværelsesskab VIGO Hvid og antik hvid 37 x 34 x 71,5 cm

PriceData har fulgt prisen på Badeværelsesskab VIGO Hvid og antik hvid 37 x 34 x 71,5 cm i 165 dage. Laveste pris i perioden er 295 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 569 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 398 kr.

Den nuværende pris på 359 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Badeværelsesskab VIGO Hvid og antik hvid 37 x 34 x 71,5 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Badeværelsesskab VIGO Hvid og antik hvid 37 x 34 x 71,5 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026359 kr1 kr (0%)
19. apr. 2026360 kr209 kr (37%)
18. apr. 2026569 kr209 kr (58%)
17. apr. 2026360 kr209 kr (37%)
16. apr. 2026569 kr209 kr (58%)
6. apr. 2026360 kr3 kr (1%)
28. mar. 2026357 kr212 kr (37%)
26. mar. 2026569 kr212 kr (59%)
16. mar. 2026357 kr20 kr (5%)
9. mar. 2026377 kr192 kr (34%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret