Gå til hovedindhold

Boligcenter Badeværelsesmøbel Sæt Vigo 2 Dele Brun Og Hvid 37 X 34 X 80 Cm

BoligcenterBadeværelsesbordeEAN: 8721158714572
Pris fra 749 krtil 1.249 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 500 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Badeværelsesmøbel Sæt Vigo 2 Dele Brun Og Hvid 37 X 34 X 80 Cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 749 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Badeværelsesmøbel sæt VIGO 2 stk Brun og hvid 37 x 34 x 80 cm
-54%749 kr
Før 1.623 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt VIGO 2 stk Brun og hvid 37 x 34 x 80 cm billede

Produktinformation

Dette rustikke badeværelsesskab tilbyder en elegant og funktionel løsning til dine opbevaringsbehov i badeværelset. Med sin rektangulære form og naturlige træstruktur integreres dette skab problemfrit i enhver rustik, vintage-inspireret badeværelsesindretning. Det kombinerer let stil og nytte og er blevet en alsidig opbevaringsenhed, der giver et æstetisk tiltalende fokuspunkt til dit rum. Uanset om det er til at organisere toiletartikler eller vise dekorative genstande, giver dette stykke en praktisk og stilfuld alternativ til at holde dit badeværelse ryddeligt og uden rod, så du kan perfektionere det look, du ønsker. Holdbare Materialer: Konstrueret af robust massiv fyrretræ, sikrer dette badeværelsesskab langvarig stabilitet og støtte. Dets naturlige træfibre giver visuel varme og struktur, hvilket tilfører et ekstra element af klassisk charme.Alsidig Opbevaring: Udstyret med rummelige pladehylder og en traditionel skuffe, møder dette skab forskellige opbevaringsbehov og hjælper med hurtigt at rydde op i dit badeværelse med masser af plads til håndklæder, toiletartikler og andre essentielle ting.Rustik Appel: Dets rustikke finish, kendetegnet ved et brutalt og slidt udseende, forbedrer dets robuste skønhed, der blander sig let med rustik, landlig og landhusæstetik.Funktionelle Egenskaber: Skabet inkorporerer hængslede døre med metalknopper, der muliggør nem åbning, mens det bidrager til dets charmerende appel.Plejeinstruktioner: Enhver høj møbel skal sikres til væggen for at undgå, at den vælter. For at bevare dens rustikke finish, undgå slibemidler og hårde kemikalier; rengør det med en fugtig klud for et frisk og poleret look. Farve: Brun og hvidMateriale: Konstrueret træ og massiv fyrretræ og massiv fyrretræstræ og massiv fyrretræSlutte: RustikSamlede dimensioner: 37 x 34 x 80 CM (L x B x H)Vægt: 16.9 kgLåger...

Produktspecifikationer

Kategori: Badeværelsesskabe
Vægt: 18.8g
EAN: 8721158714572
Varenr.: 1712384
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Badeværelsesmøbel sæt VIGO 2 stk Brun og hvid 37 x 34 x 80 cm
-53%769 kr
Før 1.643 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt VIGO 2 stk Brun og hvid 37 x 34 x 80 cm billede

Produktinformation

Dette rustikke badeværelsesskab tilbyder en elegant og funktionel løsning til dine opbevaringsbehov i badeværelset. Med sin rektangulære form og naturlige træstruktur integreres dette skab problemfrit i enhver rustik, vintage-inspireret badeværelsesindretning. Det kombinerer let stil og nytte og er blevet en alsidig opbevaringsenhed, der giver et æstetisk tiltalende fokuspunkt til dit rum. Uanset om det er til at organisere toiletartikler eller vise dekorative genstande, giver dette stykke en praktisk og stilfuld alternativ til at holde dit badeværelse ryddeligt og uden rod, så du kan perfektionere det look, du ønsker. Holdbare Materialer: Konstrueret af robust massiv fyrretræ, sikrer dette badeværelsesskab langvarig stabilitet og støtte. Dets naturlige træfibre giver visuel varme og struktur, hvilket tilfører et ekstra element af klassisk charme.Alsidig Opbevaring: Udstyret med rummelige pladehylder og en traditionel skuffe, møder dette skab forskellige opbevaringsbehov og hjælper med hurtigt at rydde op i dit badeværelse med masser af plads til håndklæder, toiletartikler og andre essentielle ting.Rustik Appel: Dets rustikke finish, kendetegnet ved et brutalt og slidt udseende, forbedrer dets robuste skønhed, der blander sig let med rustik, landlig og landhusæstetik.Funktionelle Egenskaber: Skabet inkorporerer hængslede døre med metalknopper, der muliggør nem åbning, mens det bidrager til dets charmerende appel.Plejeinstruktioner: Enhver høj møbel skal sikres til væggen for at undgå, at den vælter. For at bevare dens rustikke finish, undgå slibemidler og hårde kemikalier; rengør det med en fugtig klud for et frisk og poleret look. Farve: Brun og hvidMateriale: Konstrueret træ og massiv fyrretræ og massiv fyrretræstræ og massiv fyrretræSlutte: RustikSamlede dimensioner: 37 x 34 x 80 CM (L x B x H)Vægt: 16.9 kgLågerMetalknopper for en rustik charmeMed skuffeMed 4 hylderRammemateriale: TræMed 2 døreIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:2 skabeAntal varer: 2Forsamling krævet: JaOmrådenavn: Vigo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesskabe
Størrelse: 37 x 34 x 80 cm
Vægt: 18.8g
EAN: 8721158714572
Varenr.: 1712384
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Badeværelsesmøbel sæt VIGO 2 stk Brun og hvid 37 x 34 x 80 cm
-53%769 kr
Før 1.643 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt VIGO 2 stk Brun og hvid 37 x 34 x 80 cm billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesskabe
Størrelse: 37 x 34 x 80 cm
Vægt: 18.8g
EAN: 8721158714572
Varenr.: 1712384
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Badeværelsesskab VIGO 2 pcs Hvid og antik hvid 37 x 34 x 80 cm
-40%780 kr
Før 1.295 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Badeværelsesmøbel Sæt Vigo 2 Dele Brun Og Hvid 37 X 34 X 80 Cm
1.249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesmøbel Sæt Vigo 2 Dele Brun Og Hvid 37 X 34 X 80 Cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesmøbel Sæt Vigo 2 Dele Brun Og Hvid 37 X 34 X 80 Cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK749 kr749 krKøb
2Livera DK769 kr838 krKøb
3Vivas DK769 kr838 krKøb
4DesignShoppen780 kr780 krKøb
5BoligRetning1.249 kr1.249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Badeværelsesmøbel Sæt Vigo 2 Dele Brun Og Hvid 37 X 34 X 80 Cm

PriceData har fulgt prisen på Badeværelsesmøbel Sæt Vigo 2 Dele Brun Og Hvid 37 X 34 X 80 Cm i 142 dage. Laveste pris i perioden er 749 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 1.119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 970 kr.

Den nuværende pris på 749 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Badeværelsesmøbel Sæt Vigo 2 Dele Brun Og Hvid 37 X 34 X 80 Cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Badeværelsesmøbel Sæt Vigo 2 Dele Brun Og Hvid 37 X 34 X 80 Cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026749 kr31 kr (4%)
19. apr. 2026780 kr149 kr (16%)
18. apr. 2026929 kr149 kr (19%)
17. apr. 2026780 kr149 kr (16%)
16. apr. 2026929 kr149 kr (19%)
6. apr. 2026780 kr2 kr (0%)
29. mar. 2026782 kr
28. mar. 2026782,21 kr336,79 kr (30%)
26. mar. 20261.119 kr90 kr (9%)
9. mar. 20261.029 kr90 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret