Gå til hovedindhold

Boligcenter Badeværelsesmøbel Sæt Med Hylde 2 Dele Brun 67.5 X 34 X 80 Cm

BoligcenterBadeværelsesbordeEAN: 8721158714596
Pris fra 1.039 krtil 1.749 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 710 kr (41% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Badeværelsesmøbel Sæt Med Hylde 2 Dele Brun 67.5 X 34 X 80 Cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1039 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Badeværelsesmøbel sæt med hylde 2 stk Brun 67.5 x 34 x 80 cm
-54%1.039 kr
Før 2.280 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt med hylde 2 stk Brun 67.5 x 34 x 80 cm billede

Produktinformation

Det rustikke badeværelsesmøbel sæt er virkelig godt lavet og blander funktionalitet med stil til ethvert badeværelse. Dets slanke rektangulære form og glatte finish giver et sofistikeret look, perfekt for dem der ønsker lidt elegance. Med den matte finish ser denne opbevaringsperle godt ud, samtidig med at den holder alt organiseret. Det er mere end bare en opbevaringsløsning; det er et alsidigt midtpunkt, der løfter stemningen i rummet og sikrer, at dit badeværelse er både praktisk og elegant. Stærk Trækonstruktion Lavet af massivt fyrretræ og konstrueret træ, så dette møbelsæt ikke kun ser godt ud, men er også holdbart. Dets solide konstruktion giver styrke, så du kan opbevare dine badeværelsessager uden at miste den rustikke charme.Praktiske Hylder Med hylder inkluderet, giver denne enhed masser af plads til dine håndklæder, toiletartikler og meget mere. De er designet til at være enkle og fleksible, så du nemt kan organisere det, du skal bruge.Nem Adgang til Døre De hængslede døre gør det let at få fat i det, du har brug for, samtidig med at de holder alt ude af syne for et ryddeligt look. Dette design handler om bekvemmelighed og ser også godt ud, så overfladen forbliver pæn og ensartet.Behagelige Knopper Metal-knopperne er et lækkert touch, der gør det super nemt at åbne og lukke dørene. De føles gode at bruge hver dag og passer perfekt ind i den hyggelige, rustikke stil.Sikkerhedstips For din tryghed er der nyttige anvisninger, der anbefaler at sikre det høje møbel til væggen for at undgå, at det vælter. Det er vigtigt for at holde dit badeværelse sikkert og organiseret, plus det giver familier og brugere ekstra ro i sindet. Farve: BrunMateriale: Massiv fyrretræSlutte: MatSamlede dimensioner: 67.5 x 34 x 80 CM (L x B x H)Vægt: 25.8 kgSlidstærkMed 5 hylderRammemateriale: TræMed 3 døre

Produktspecifikationer

Kategori: Badeværelsesskabe
Vægt: 28.6g
EAN: 8721158714596
Varenr.: 1712390
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Badeværelsesmøbel sæt med hylde 2 stk Brun 67.5 x 34 x 80 cm
-54%1.059 kr
Før 2.300 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt med hylde 2 stk Brun 67.5 x 34 x 80 cm billede

Produktinformation

Det rustikke badeværelsesmøbel sæt er virkelig godt lavet og blander funktionalitet med stil til ethvert badeværelse. Dets slanke rektangulære form og glatte finish giver et sofistikeret look, perfekt for dem der ønsker lidt elegance. Med den matte finish ser denne opbevaringsperle godt ud, samtidig med at den holder alt organiseret. Det er mere end bare en opbevaringsløsning; det er et alsidigt midtpunkt, der løfter stemningen i rummet og sikrer, at dit badeværelse er både praktisk og elegant. Stærk Trækonstruktion Lavet af massivt fyrretræ og konstrueret træ, så dette møbelsæt ikke kun ser godt ud, men er også holdbart. Dets solide konstruktion giver styrke, så du kan opbevare dine badeværelsessager uden at miste den rustikke charme.Praktiske Hylder Med hylder inkluderet, giver denne enhed masser af plads til dine håndklæder, toiletartikler og meget mere. De er designet til at være enkle og fleksible, så du nemt kan organisere det, du skal bruge.Nem Adgang til Døre De hængslede døre gør det let at få fat i det, du har brug for, samtidig med at de holder alt ude af syne for et ryddeligt look. Dette design handler om bekvemmelighed og ser også godt ud, så overfladen forbliver pæn og ensartet.Behagelige Knopper Metal-knopperne er et lækkert touch, der gør det super nemt at åbne og lukke dørene. De føles gode at bruge hver dag og passer perfekt ind i den hyggelige, rustikke stil.Sikkerhedstips For din tryghed er der nyttige anvisninger, der anbefaler at sikre det høje møbel til væggen for at undgå, at det vælter. Det er vigtigt for at holde dit badeværelse sikkert og organiseret, plus det giver familier og brugere ekstra ro i sindet. Farve: BrunMateriale: Massiv fyrretræSlutte: MatSamlede dimensioner: 67.5 x 34 x 80 CM (L x B x H)Vægt: 25.8 kgSlidstærkMed 5 hylderRammemateriale: TræMed 3 døreIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:2 x BadeværelsesskabAntal varer: 2Forsamling krævet: Ja...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesskabe
Størrelse: 67.5 x 34 x 80 cm
Vægt: 28.6g
EAN: 8721158714596
Varenr.: 1712390
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Badeværelsesmøbel sæt med hylde 2 stk Brun 67.5 x 34 x 80 cm
-54%1.059 kr
Før 2.300 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt med hylde 2 stk Brun 67.5 x 34 x 80 cm billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesskabe
Størrelse: 67.5 x 34 x 80 cm
Vægt: 28.6g
EAN: 8721158714596
Varenr.: 1712390
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Badeværelsesmøbel sæt med hylde 2 pcs Hvid og antik hvid
-31%1.100 kr
Før 1.595 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Badeværelsesmøbel Sæt Med Hylde 2 Dele Brun 67.5 X 34 X 80 Cm
1.749 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesmøbel Sæt Med Hylde 2 Dele Brun 67.5 X 34 X 80 Cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesmøbel Sæt Med Hylde 2 Dele Brun 67.5 X 34 X 80 Cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK1.039 kr1.039 krKøb
2Livera DK1.059 kr1.128 krKøb
3Vivas DK1.059 kr1.128 krKøb
4DesignShoppen1.100 kr1.100 krKøb
5BoligRetning1.749 kr1.749 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Badeværelsesmøbel Sæt Med Hylde 2 Dele Brun 67.5 X 34 X 80 Cm

PriceData har fulgt prisen på Badeværelsesmøbel Sæt Med Hylde 2 Dele Brun 67.5 X 34 X 80 Cm i 142 dage. Laveste pris i perioden er 1.039 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 1.609 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.353 kr.

Den nuværende pris på 1.039 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Badeværelsesmøbel Sæt Med Hylde 2 Dele Brun 67.5 X 34 X 80 Cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Badeværelsesmøbel Sæt Med Hylde 2 Dele Brun 67.5 X 34 X 80 Cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20261.039 kr61 kr (6%)
19. apr. 20261.100 kr129 kr (10%)
18. apr. 20261.229 kr129 kr (12%)
17. apr. 20261.100 kr129 kr (10%)
16. apr. 20261.229 kr129 kr (12%)
6. apr. 20261.100 kr3,19 kr (0%)
3. apr. 20261.096,81 kr2,81 kr (0%)
29. mar. 20261.094 kr
28. mar. 20261.093,95 kr515,05 kr (32%)
26. mar. 20261.609 kr170 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret