Gå til hovedindhold

Boligcenter Badeværelsesmøbel Sæt Andet 3 Dele Artisan Eg 33 X 33 X 185.5 Cm

BoligcenterBadeværelsesmøbelsætEAN: 8721158868299
Pris fra 1.482 krtil 2.249 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 767 kr (34% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Badeværelsesmøbel Sæt Andet 3 Dele Artisan Eg 33 X 33 X 185.5 Cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1482 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Badeværelsesmøbel sæt 3 pcs Artisan Egetræ Konstrueret træ
-6%1.482 kr
Før 1.580 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt 3 pcs Artisan Egetræ Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette sæt af moderne badeværelsesmøbler forvandler dit badeværelse til en stilfuld og organiseret oase, der blander funktionalitet med æstetik. Det byder på forskellige dele, der opfylder dine opbevaringsbehov, samtidig med at det løfter det visuelle udtr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Møbelsæt til badeværelse
EAN: 8721158868299
Varenr.: 9918132977993
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Badeværelsesmøbel sæt Andet 3 stk artisan eg 33 x 33 x 185.5 cm
-18%1.499 kr
Før 1.837 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt Andet 3 stk artisan eg 33 x 33 x 185.5 cm billede

Produktinformation

Dette rektangulære badeværelsessæt kombinerer praktisk brug og stil, og forvandler dit badeværelse til noget lækkert. Med sit enkle design og afslappede vibe er det perfekt til alle, der elsker minimalisme. Det passer godt i forskellige badeværelseslayout og giver dig både godt udseende og praktisk opbevaring. Topkvalitets materialer: Dette sæt er lavet af konstrueret træ, der er modstandsdygtigt overfor pletter og ridser. Det er stærkt nok til hverdagsbrug, plus stålkomponenterne giver en moderne touch og øger holdbarheden.Alle nødvendige dele: Badeværelsessættet indeholder et spejlskab, vaskeskab og badeværelsesskab. Hver del er designet til nem opbevaring og ser godt ud. Spejlet er perfekt til at se dig selv, mens du gør dig klar, og skabene holder styr på dine ting.Stilfulde detaljer: Med moderne linjer og et friskt udseende, forbedrer dette sæt enhver badeværelsesstil. De sorte ben og ramme tilføjer et kraftfuldt aspekt, mens de holdbare døre og håndtag gør det nemt at bruge.Ideelt til indendørs badeværelser: Dette sæt er perfekt til indendørs badeværelse og passer ind i moderne layouts, så du kan udnytte lidt plads maksimeret. Det flotte design og stærke konstruktion gør det til et fleksibelt valg for dit hjem.Let vedligeholdelse: For at holde det pænt, skal du undgå at skrubbe overfladerne for meget. Tør støv og rengør det regelmæssigt med en blød, tør klud, så det forbliver i topform i mange år. Farve: Artisan egMateriale: Konstrueret træSlutte: AndetRigelig opbevaringModerneHylderMed planspejl spejlMed hyldeRammemateriale: MetalMed hængslet dør dørIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x Spejlskab1 x Vaskeskab1 x BadeværelsesskabAntal varer: 3Forsamling krævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Badeværelsesmøbler
Vægt: 48.3g
EAN: 8721158868299
Varenr.: 1618814
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Badeværelsesmøbel sæt Andet 3 stk artisan eg 33 x 33 x 185.5 cm
-18%1.520 kr
Før 1.857 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesmøbel sæt Andet 3 stk artisan eg 33 x 33 x 185.5 cm billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesmøbler
Vægt: 48.3g
EAN: 8721158868299
Varenr.: 1618814
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Badeværelsesmøbel sæt Andet 3 stk artisan eg 33 x 33 x 185.5 cm
-18%1.520 kr
Før 1.857 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Badeværelsesmøbel Sæt Andet 3 Dele Artisan Eg 33 X 33 X 185.5 Cm
2.249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesmøbel Sæt Andet 3 Dele Artisan Eg 33 X 33 X 185.5 Cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesmøbel Sæt Andet 3 Dele Artisan Eg 33 X 33 X 185.5 Cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1DesignShoppen1.482 kr1.482 krKøb
2Boligcenter DK1.499 kr1.499 krKøb
3Livera DK1.520 kr1.589 krKøb
4Vivas DK1.520 kr1.589 krKøb
5BoligRetning2.249 kr2.249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Badeværelsesmøbel Sæt Andet 3 Dele Artisan Eg 33 X 33 X 185.5 Cm

PriceData har fulgt prisen på Badeværelsesmøbel Sæt Andet 3 Dele Artisan Eg 33 X 33 X 185.5 Cm i 123 dage. Laveste pris i perioden er 1.327 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 1.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.411 kr.

Den nuværende pris på 1.482 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Badeværelsesmøbel Sæt Andet 3 Dele Artisan Eg 33 X 33 X 185.5 Cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Badeværelsesmøbel Sæt Andet 3 Dele Artisan Eg 33 X 33 X 185.5 Cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 20261.482 kr17 kr (1%)
25. maj 20261.499 kr17 kr (1%)
23. maj 20261.482 kr17 kr (1%)
22. maj 20261.499 kr17 kr (1%)
5. maj 20261.482 kr143 kr (11%)
13. feb. 20261.339 kr9 kr (1%)
12. feb. 20261.330 kr
11. feb. 20261.329,65 kr9,35 kr (1%)
2. feb. 20261.339 kr12 kr (1%)
1. feb. 20261.327 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret