Gå til hovedindhold

Badeværelsesknager 3-pak House Doctor Simply stål jernfinish

Pris fra 43 krtil 100 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 57 kr (57% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 30,1 kr 23. maj

Sammenlign priser på Badeværelsesknager 3-pak House Doctor Simply stål jernfinish og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 43 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Mostersskur.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Knage "Simply" blank sort - House Doctor
43 kr
Til butik
Knage "Simply" blank sort - House Doctor billede

Produktinformation

Mål: B: 1.6 H: 10 cm, Materiale: Stål Simply knagen har et lækkert med en blank sort lak fra House Doctor. Knagerne er perfekte på badeværelset til håndklæder men kan også bruges i soveværelset til din morgenkåbe, i køkkenet til viskestykker & gryde

Produktspecifikationer

Mærke: House Doctor
Kategori: Knager
EAN: 5707644726796
Varenr.: 9529
Gå til Fenomen.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Knager Simply House Doctor - 3 stk
-30%90,3 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Knager Simply House Doctor - 3 stk billede

Produktinformation

Sæt med 3 knager fra House Doctor - Simply knagerne er i sort metal og i et stilrent design, som kan passe ind mange steder. Knagerne kan sætte et industrielt præg på din indretning. Brug knagerne til viskestykker, håndklæder og badekåber, eller til kurve...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: House Doctor
Kategori: Knager og knagerække
EAN: 5707644726796
Varenr.: 64676
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
House Doctor Knage i jern, "Simply", sort
99 kr
Til butik
House Doctor Knage i jern, "Simply", sort billede

Produktinformation

Små detaljer kan tilføre meget til badeværelset, og dette sæt med 3 knager fra House Doctor er et godt eksempel. Simply, som knagerne hedder, har et lækkert og elegant design, som sætter et industrielt præg på din indretning. Brug dem ikke blot til dine h...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: House Doctor
Kategori: Badeværelse
EAN: 5707644726796
Varenr.: 28079
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Badeværelsesknager 3-pak House Doctor Simply stål jernfinish
-16%100 kr
Før 119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesknager 3-pak House Doctor Simply stål jernfinish koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesknager 3-pak House Doctor Simply stål jernfinish koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Mostersskur.dk43 kr43 krKøb
2Fenomen.dk90,3 kr90,3 krKøb
3Ren-velvaereshop.dk99 kr99 krKøb
4Likehome.dk100 kr100 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Badeværelsesknager 3-pak House Doctor Simply stål jernfinish

PriceData har fulgt prisen på Badeværelsesknager 3-pak House Doctor Simply stål jernfinish i 183 dage. Laveste pris i perioden er 30,1 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 90,3 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 55 kr.

Den nuværende pris på 43 kr er 22% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 52% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Badeværelsesknager 3-pak House Doctor Simply stål jernfinish. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Badeværelsesknager 3-pak House Doctor Simply stål jernfinish de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202643 kr12,9 kr (43%)
23. maj 202630,1 kr60,2 kr (67%)
22. maj 202690,3 kr60,2 kr (200%)
27. mar. 202630,1 kr60,2 kr (67%)
26. mar. 202690,3 kr60,2 kr (200%)
17. feb. 202630,1 kr53,9 kr (64%)
16. feb. 202684 kr53,9 kr (179%)
14. feb. 202630,1 kr53,9 kr (64%)
13. feb. 202684 kr53,9 kr (179%)
16. jan. 202630,1 kr53,9 kr (64%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret