Gå til hovedindhold

Boligcenter Badevægskab med hylde Brun 38 x 33,5 x 58 cm Massivt akacietræ

BoligcenterBadeværelsesbordeEAN: 8721158448705
Pris fra 639 krtil 849 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 210 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Sammenlign priser på Badevægskab med hylde Brun 38 x 33,5 x 58 cm Massivt akacietræ og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 639 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Badevægskab med hylde Brun 38 x 33,5 x 58 cm Massivt akacietræ
-19%639 kr
Før 787 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badevægskab med hylde Brun 38 x 33,5 x 58 cm Massivt akacietræ billede

Produktinformation

Det her badevægskab er virkelig et must-have inden for moderne design. Det er lavet til at give dig handy opbevaring og samtidig forbedre udseendet i dit badeværelse. Takket være sin slanke, rektangulære form passer det perfekt ind i enhver indretning og tilføjer et strejf af klasse uden bøvl. Dets tekstur gør det mere end bare et sted at opbevare ting - det er et stilfuldt møbel, der løfter dit rum. Uigennemsigtigt Design: Den uigennemsigtige finish holder dine ejendele ude af syne og sikrer privatliv samt et strømlinet udseende.Nemme Hængseldøre: Hængseldørene gør det super let at hente dine ting, uden at du skal kæmpe med stædige døre.Moderne Stil: Enkel og minimalistisk, dette skab passer perfekt ind i moderne interiører og tilføjer både funktion og stil.Stabile Ben: De solide ben sørger for stabil støtte og forhindrer, at det vipper i det fugtige badeværelse.Let Vedligeholdelse: Tør det bare af med en fugtig klud for at holde det friskt med næsten ingen indsats. Farve: BrunMateriale: Massivt akacietræSamlede dimensioner: 38 x 33.5 x 58 CM (L x B x H)Vægt: 11.05 kgOpbevaringMed hyldeMed 1 hængslet dør dørIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x BadeværelsesskabAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Badeværelsesskabe
Vægt: 12.6g
EAN: 8721158448705
Varenr.: 1579918
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Badeværelsesskab Brun 38 x 33 x 58 cm Massivt mangotræ
-19%640 kr
Før 795 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesskab Brun 38 x 33 x 58 cm Massivt mangotræ billede

Produktinformation

Denne moderne badeværelseshylde har et slankt, minimalistisk design, der kombinerer stil med funktionalitet. Den har en rektangulær form og en glat, tekstureret finish, der passer til mange forskellige indretninger. Hvis du leder efter en stilfuld og prak...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Badeværelsesborde
EAN: 8721158448705
Varenr.: 9882849673545
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Badevægskab med hylde Brun 38 x 33,5 x 58 cm Massivt akacietræ
-18%660 kr
Før 807 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badevægskab med hylde Brun 38 x 33,5 x 58 cm Massivt akacietræ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesskabe
Størrelse: 38 x 33.5 x 58 cm
Vægt: 12.6g
EAN: 8721158448705
Varenr.: 1579918
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Badevægskab med hylde Brun 38 x 33,5 x 58 cm Massivt akacietræ
-18%660 kr
Før 807 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Badevægskab Med Hylde Brun 38 X 33,5 X 58 Cm Massivt Akacietræ
-26%849 kr
Før 1.149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badevægskab med hylde Brun 38 x 33,5 x 58 cm Massivt akacietræ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badevægskab med hylde Brun 38 x 33,5 x 58 cm Massivt akacietræ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK639 kr639 krKøb
2DesignShoppen640 kr640 krKøb
3Livera DK660 kr729 krKøb
4Vivas DK660 kr729 krKøb
5BoligRetning849 kr849 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Badevægskab med hylde Brun 38 x 33,5 x 58 cm Massivt akacietræ

PriceData har fulgt prisen på Badevægskab med hylde Brun 38 x 33,5 x 58 cm Massivt akacietræ i 142 dage. Laveste pris i perioden er 582 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 639 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 617 kr.

Den nuværende pris på 639 kr er 4% over normalprisen. Der er registreret 7 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Badevægskab med hylde Brun 38 x 33,5 x 58 cm Massivt akacietræ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Badevægskab med hylde Brun 38 x 33,5 x 58 cm Massivt akacietræ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. feb. 2026639 kr8,8 kr (1%)
16. feb. 2026630,2 kr23,2 kr (4%)
14. feb. 2026607 kr32 kr (5%)
13. feb. 2026639 kr36 kr (6%)
10. feb. 2026603 kr
7. feb. 2026602,6 kr36,4 kr (6%)
6. feb. 2026639 kr40 kr (7%)
4. feb. 2026599 kr17 kr (3%)
3. feb. 2026582 kr47 kr (7%)
2. feb. 2026629 kr47 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret