Gå til hovedindhold

Badehandske Meraki Herbs - Bath Mitt i 100% jute, 15×22 cm, elfenben

MerakiBadesæber, -olier og -saltEAN: 5707644508026
Pris fra 59 krtil 103 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 44 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Badehandske Meraki Herbs - Bath Mitt i 100% jute, 15×22 cm, elfenben og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Meraki bath mitt herbs 140g
59 kr
Til butik
Meraki bath mitt herbs 140g billede

Produktspecifikationer

Kategori: Diverse
EAN: 5707644508026
Varenr.: 5707644508026
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Meraki Bath Mitt, Herbs, 140g.
64,95 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Meraki - Bath Mitt, herbs
-19%81 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Meraki - Bath Mitt, herbs billede

Produktinformation

Design: Meraki Materiale: 100% Jute Giv din hud en nænsom eksfoliering, mens du vasker den med denne lækre badehandske fra Meraki. Handsken er fyldt med mild, håndlavet sæbe, der skummer op, når du vasker kroppen. Sæben har en skøn duft af urter. Fugt ba...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
EAN: 5707644508026
Varenr.: MK308440031
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Badehandske Meraki Herbs - Bath Mitt i 100% jute, 15×22 cm, elfenben
90 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Meraki Badehandske - Herbs - 140g
99,95 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Meraki Bath Mitt, Herbs 140 g
103 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badehandske Meraki Herbs - Bath Mitt i 100% jute, 15×22 cm, elfenben koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badehandske Meraki Herbs - Bath Mitt i 100% jute, 15×22 cm, elfenben koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hobbix59 kr59 krKøb
2Ren-velvaereshop.dk64,95 kr64,95 krKøb
3Rikki Tikki Shop81 kr81 krKøb
4Likehome.dk90 kr90 krKøb
5Kids-world.dk99,95 kr99,95 krKøb
6NordicFeel DK103 kr103 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Badehandske Meraki Herbs - Bath Mitt i 100% jute, 15×22 cm, elfenben

PriceData har fulgt prisen på Badehandske Meraki Herbs - Bath Mitt i 100% jute, 15×22 cm, elfenben i 170 dage. Laveste pris i perioden er 55 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 64,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 59 kr.

Den nuværende pris på 59 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Badehandske Meraki Herbs - Bath Mitt i 100% jute, 15×22 cm, elfenben. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Badehandske Meraki Herbs - Bath Mitt i 100% jute, 15×22 cm, elfenben de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 202659 kr5,95 kr (9%)
17. maj 202664,95 kr5,95 kr (10%)
3. maj 202659 kr2 kr (3%)
1. maj 202661 kr2 kr (3%)
16. apr. 202659 kr1,71 kr (3%)
15. apr. 202660,71 kr1,71 kr (3%)
9. mar. 202659 kr2 kr (3%)
8. mar. 202661 kr2 kr (3%)
26. feb. 202659 kr2 kr (3%)
25. feb. 202661 kr2 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret