Gå til hovedindhold

Badeanstalten Ansigtsskrub gyldne urter - 45 ml.

BadeanstaltenPersonlig plejeMorgenfrue-udtrækDaglig ansigtsplejeEAN: 5704989350617

Badeanstalten Face Scrub med morgenfrue giver frisk glød til tør hud. Skånsom eksfoliering med små korn fjerner døde hudceller. Velegnet til alle hudtyper. Læs mere

Pris fra 119,25 krtil 159,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 40,7 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 79,5 kr 21. maj

Sammenlign priser på Badeanstalten Ansigtsskrub gyldne urter - 45 ml. og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119.25 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Badeanstalten Face Scrub Marigold 45 ml
-25%119,25 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Staybeautiful
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Badeanstalten Ansigtsskrub - Morgenfrue 45 ml
-15%127,5 kr
Før 150 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Badeanstalten Ansigtsskrub – Ringblomst – 45 ml
147 kr
Til butik
Gå til Nemmegaver.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Badeanstalten - Ansigtsskrub - Morgenfrue
159 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
159,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeanstalten Ansigtsskrub gyldne urter - 45 ml. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeanstalten Ansigtsskrub gyldne urter - 45 ml. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk119,25 kr119,25 krKøb
2Staybeautiful127,5 kr127,5 krKøb
3Teknikproffset DK147 kr196 krKøb
4Nemmegaver.dk159 kr159 krKøb
5Duft og Natur159,95 kr159,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Badeanstalten Face Scrub Morgenfrue 45 ml

Badeanstalten

Badeanstalten Face Scrub med morgenfrue giver frisk glød til tør hud. Skånsom eksfoliering med små korn fjerner døde hudceller. Velegnet til alle hudtyper.

• Daglig ansigtspleje
• Morgenfrue-udtræk

Beskrivelse

Badeanstalten Face Scrub Morgenfrue er en lækker ansigtsskrub designet til at give din hud frisk glød. Med udtræk af morgenfrue og små eksfolieringspartikler fjerner den skånsomt døde hudceller og øger blodcirkulationen. Skrubben er en effektiv medspiller mod uren hud, da den fjerner blokeringer fra porerne og forebygger urenheder. I modsætning til andre produkter bruger denne scrub mange små korn frem for få store, hvilket giver en mere skånsom behandling. Perfekt til alle hudtyper og dansk produceret med kun æteriske olier. Anvendes 2-3 gange ugentligt med cirkelbevægelser på ren, våd hud.

Specifikationer

Hudtype:Alle hudtyper
Anvendelse:2-3 gange ugentligt
Egenskaber:Skånsom eksfoliering, fjerner døde hudceller
Størrelse:45 ml
Hovedingredienser:Morgenfrue (Calendula Officinalis)

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvor ofte skal jeg bruge denne ansigtsskrub?

Ansigtsskrubben anbefales brugt 2-3 gange om ugen for optimal effekt uden at irritere huden.

Er den velegnet til sensitiv hud?

Ja, skrubben er designet med mange små korn frem for få store, hvilket giver en skånsom eksfoliering velegnet til alle hudtyper.

Hvad gør morgenfrue-udtrækket for huden?

Morgenfrue (Calendula Officinalis) giver huden en frisk glød og hjælper med at berolige og pleje huden efter eksfolieringen.

Kan den hjælpe med at forebygge urenheder?

Ja, skrubben fjerner blokeringer fra porerne og døde hudceller, hvilket hjælper med at forebygge urenheder og give en klarere hud.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Badeanstalten Ansigtsskrub gyldne urter - 45 ml.

PriceData har fulgt prisen på Badeanstalten Ansigtsskrub gyldne urter - 45 ml. i 170 dage. Laveste pris i perioden er 79,5 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 119,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 98 kr.

Den nuværende pris på 119,25 kr er 22% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Badeanstalten Ansigtsskrub gyldne urter - 45 ml.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Badeanstalten Ansigtsskrub gyldne urter - 45 ml. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026119,25 kr39,75 kr (50%)
21. maj 202679,5 kr31,29 kr (28%)
20. maj 2026110,79 kr31,29 kr (39%)
5. maj 202679,5 kr36,25 kr (31%)
3. maj 2026115,75 kr36,25 kr (46%)
21. apr. 202679,5 kr23,9 kr (23%)
20. apr. 2026103,4 kr23,9 kr (30%)
12. mar. 202679,5 kr19,5 kr (20%)
11. mar. 202699 kr19,5 kr (25%)
21. jan. 202679,5 kr38,5 kr (33%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret