Gå til hovedindhold

Babymoov Beholdere - Glas - ISY - 6x250 ml + 3x120 ml

BabymoovMadopbevaringEAN: 3661276178878
Pris fra 539,95 krtil 599,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 60 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 479,96 kr 18. maj

Sammenlign priser på Babymoov Beholdere - Glas - ISY - 6x250 ml + 3x120 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 539.95 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Babymoov - Isy Bowls - 6 X 250ml + 3 X 120ml
539,95 kr
Til butik
Babymoov - Isy Bowls - 6 X 250ml + 3 X 120ml billede

Produktinformation

Alle beholdere er udstyret med praktiske skruelåg, der sikrer tæt lukning uden lækage. Sættet...

Produktspecifikationer

Mærke: babymoov
Kategori: bolig|køkken og madlavning|køkkenopbevaring
EAN: 3661276178878
Varenr.: 734015
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Babymoov ISY-skåle – 6 x 250 ml + 3 x 120 ml
546 kr
Til butik
Babymoov ISY-skåle – 6 x 250 ml + 3 x 120 ml billede

Produktinformation

Her præsenteres en alsidig og holdbar løsning til alle dine behov for opbevaring af mad. Disse beholdere er perfekte til alle, der værdsætter både funktionalitet og stil i deres køkken. Disse opbevaringsbeholdere er fremstillet af, Babymoov, og designet til at gøre dit liv lettere, samtidig med at de holder din mad frisk og lækker. Holdbare og alsidige, Disse beholdere er fremstillet af, borosilikatglas, , der er kendt for sin enestående holdbarhed og modstandsdygtighed over for termiske chok. Det betyder, at du trygt kan flytte dem fra fryseren direkte til ovnen uden bekymringer. Uanset om du genopvarmer rester eller forbereder et måltid på forhånd, kan disse beholdere klare varmen – bogstaveligt talt!, Perfekte størrelser til ethvert behov, Med et sæt, der indeholder, 6 beholdere på 250 ml, og, 3 beholdere på 120 ml, , har du de perfekte størrelser til opbevaring af alt fra supper og gryderetter til snacks og saucer. De tydelige målemarkeringer på hver beholder gør det nemt at måle portioner nøjagtigt, så du altid har den rigtige mængde. Sikker og praktisk, Disse beholdere er ikke kun ovnfaste, men også mikrobølgeovnsfaste, så du nemt kan genopvarme dine måltider. Du kan også bruge en gryde med varmt vand eller en flaskevarmer til forsigtig opvarmning. Desuden kan de steriliseres, hvilket gør dem til et hygiejnisk valg til opbevaring af babymad eller andre letfordærvelige fødevarer. Forseglet for friskhed, Hver beholder leveres med et, silikonelåg, , der giver en lufttæt forsegling, hvilket sikrer maksimal smagsbevarelse og holder din mad frisk i længere tid. Lågene er designet til at være smudsafvisende, hvilket gør dem nemme at rengøre og vedligeholde. Pladsbesparende design, Når det kommer til opbevaring, kan disse beholdere stables, hvilket hjælper dig med at spare værdifuld plads i dine køkkenskabe eller dit spisekammer. Deres slanke design ser ikke kun godt ud, men gør dem også nemme at organisere. Opgrader din køkkenopbevaring med disse pålidelige og stilfulde beholdere fra Babymoov. Uanset om du forbereder måltider, opbevarer rester eller organiserer dit spisekammer, er disse beholdere et must-have i ethvert moderne køkken. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Babymoov
Kategori: Børnebestik og tallerkener
EAN: 3661276178878
Varenr.: D42396
Gå til Livrig.dk
TrustScore 5 ud af 55,0
Babymoov ISY Madbøtter 6 x 250ml + 3 x 120ml
599,95 kr
Til butik
Babymoov ISY Madbøtter 6 x 250ml + 3 x 120ml billede

Produktinformation

Hvorfor vælge opbevaringsbeholdere af borosilikatglas? Isy skålene er lavet af 100 % genanvendeligt borosilikatglas, som er 2 til 3 gange stærkere end normalt glas. Fordelen ved at bruge borosilikatglas er dobbelt. Ud over at være uendeligt genanvende...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Nyheder
EAN: 3661276178878
Varenr.: 23131
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Babymoov Beholdere - Glas - ISY - 6x250 ml + 3x120 ml
599,95 kr
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Babymoov ISY Bowls - 6x 250 ml & 3x 120ml
599,95 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Babymoov ISY Bowls - 6x 250 ml & 3x 120ml
599,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Babymoov Beholdere - Glas - ISY - 6x250 ml + 3x120 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Babymoov Beholdere - Glas - ISY - 6x250 ml + 3x120 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Gucca.dk539,95 kr539,95 krKøb
2Teknikproffset DK546 kr605 krKøb
3Livrig.dk599,95 kr599,95 krKøb
4Kids-world.dk599,95 kr599,95 krKøb
5Pixizoo DK599,95 kr599,95 krKøb
6BabySam DK599,95 kr599,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Babymoov Beholdere - Glas - ISY - 6x250 ml + 3x120 ml

PriceData har fulgt prisen på Babymoov Beholdere - Glas - ISY - 6x250 ml + 3x120 ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 479,96 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 599,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 555 kr.

Den nuværende pris på 539,95 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Babymoov Beholdere - Glas - ISY - 6x250 ml + 3x120 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Babymoov Beholdere - Glas - ISY - 6x250 ml + 3x120 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026539,95 kr6,05 kr (1%)
28. maj 2026546 kr6,05 kr (1%)
24. maj 2026539,95 kr6,05 kr (1%)
23. maj 2026546 kr6,05 kr (1%)
20. maj 2026539,95 kr59,99 kr (12%)
18. maj 2026479,96 kr59,99 kr (11%)
17. maj 2026539,95 kr59,99 kr (12%)
2. maj 2026479,96 kr59,99 kr (11%)
21. apr. 2026539,95 kr60 kr (10%)
20. apr. 2026599,95 kr60 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret