Gå til hovedindhold

BaByliss Super-X Metal E996E hårklipper - antracit/rustfrit stål, Li-Ion

BaBylissPersonlig plejeJapanske stålbladeProfessionel hjemmeklipningEAN: 3030050165371

BaByliss Super-X Metal E996E med præcise japanske stålblade og litium-ion batteri. Perfekt til professionel hjemmeklipning med taper control. Læs mere

Pris fra 647 krtil 999 kr
13 forhandlere

Prisforskel: 352 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 566 kr 17. mar.

Sammenlign priser på BaByliss Super-X Metal E996E hårklipper - antracit/rustfrit stål, Li-Ion og køb billigst

13 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 647 kr. 13 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BaByliss Super X-Metal E996E Hårklippemaskine
647 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
BaByliss Performance Definition StyleSuper X Metal Chrome
-15%687 kr
Før 809 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Hårklipper BaByliss Super-X Metal E996E - trådløs
-6%749 kr
Før 794 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hårklipper BaByliss Super-X Metal E996E - trådløs
-6%769 kr
Før 814 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Babyliss E996E Super X Metall hårklippare
784 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
BaByliss Super X Metal Cordless Hair Clipper
-20%799 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Made4men Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Babyliss Hair Clipper Super X Metal Chrome E996E
-20%799,2 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
BaByliss Hair Clippers Super X Metal - Chrome - E996E
-17%827,42 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
BaByliss Super-X Metal E996E Hårklipper Grå Sølv
829 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
BaByliss Super-X Metal E996E Hårklipper Grå Sølv
866 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Babyliss Super X Metal - Chrome Hårklipper
889,95 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
BaByliss Super-X Metal Hair Clipper
955 kr
Til butik
Gå til Dealicious Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,1
BaByliss Super X Metal Professional Hårtrimmer E996E
999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BaByliss Super-X Metal E996E hårklipper - antracit/rustfrit stål, Li-Ion koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BaByliss Super-X Metal E996E hårklipper - antracit/rustfrit stål, Li-Ion koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK647 kr686 krKøb
2Cocopanda DK687 kr687 krKøb
3Boligcenter DK749 kr749 krKøb
4Vivas DK769 kr838 krKøb
5Teknikproffset DK784 kr833 krKøb
6Bangerhead DK799 kr799 krKøb
7Made4men Danmark799,2 kr799,2 krKøb
8NiceHair.dk827,42 kr827,42 krKøb
9Ultrashop829 kr829 krKøb
10CompuMail DK866 kr866 krKøb
11Homeshop DK889,95 kr889,95 krKøb
12Lyko DK955 kr955 krKøb
13Dealicious Danmark999 kr999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

BaByliss Super-X Metal E996E Hårklipper

BaByliss

BaByliss Super-X Metal E996E med præcise japanske stålblade og litium-ion batteri. Perfekt til professionel hjemmeklipning med taper control.

• hårklipper
• hårtrimmer
• babyliss trimmer
• super x metal
• professionel hårklipper
• trådløs klipper
• Professionel hjemmeklipning
• Japanske stålblade

Beskrivelse

BaByliss Super-X Metal E996E er en professionel hårklipper designet til hjemmebrug. Med præcist konstruerede skær i japansk stål og et robust metalhåndtag leverer den enestående klipningsresultater. Det kraftfulde litium-ion-batteri giver over 3 timers trådløs brug, mens hurtigopladningen på 20 minutter giver 20 minutters brug. Det digitale display holder dig opdateret om batteristatus. Inkluderer 10 afstandskamme (0,8-25 mm) og taper control til præcis fadeklipning. Leveres med USB-ladestander og opbevaringsposetaske.

Specifikationer

Skær:Japansk stål
Vægt:Ikke oplyst
Display:Digitalt batteri-display
Garanti:3 år
Håndtag:Metal
Opladning:USB
Afstandskamme:10 stk (0,8-25 mm)
Taper control:Ja
Batterilevetid:3+ timer
Hurtigopladning:20 min = 20 min brug

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvor længe holder batteriet?

Litium-ion batteriet giver over 3 timers trådløs brug på en fuld opladning.

Kan jeg bruge hurtigopladning?

Ja, 20 minutters opladning giver 20 minutters brug, så du hurtigt er klar.

Hvor mange længdeindstillinger er der?

Der følger 10 afstandskamme med fra 0,8-25 mm plus taper control til præcis fadeklipning.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BaByliss Super-X Metal E996E hårklipper - antracit/rustfrit stål, Li-Ion

PriceData har fulgt prisen på BaByliss Super-X Metal E996E hårklipper - antracit/rustfrit stål, Li-Ion i 115 dage. Laveste pris i perioden er 542 kr (registreret d. 16. februar 2026), højeste er 743 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 655 kr.

Den nuværende pris på 647 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 48 prisfald og 41 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for BaByliss Super-X Metal E996E hårklipper - antracit/rustfrit stål, Li-Ion. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for BaByliss Super-X Metal E996E hårklipper - antracit/rustfrit stål, Li-Ion de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026647 kr13 kr (2%)
29. maj 2026634 kr6 kr (1%)
28. maj 2026640 kr41 kr (6%)
21. maj 2026681 kr6 kr (1%)
20. maj 2026687 kr23 kr (3%)
19. maj 2026710 kr4 kr (1%)
18. maj 2026706 kr13 kr (2%)
17. maj 2026719 kr8 kr (1%)
16. maj 2026711 kr6 kr (1%)
15. maj 2026717 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret