Gå til hovedindhold

BaByliss Straighteners Hydro Fusion Straightener - ST573E

BaBylissGlattejernEAN: 3030050177114
Pris fra 432 krtil 629 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 197 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 355 kr 21. mar.

Sammenlign priser på BaByliss Straighteners Hydro Fusion Straightener - ST573E og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 432 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BaByliss ST573E Glattejern
432 kr
Til butik
BaByliss ST573E Glattejern billede

Produktspecifikationer

Mærke: BaByliss
Kategori: Glattejern
Farve: 4
Artikel nr.: ST573E
EAN: 3030050177114
Varenr.: 9444292
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Babyliss Hydro-Fusion 230
-25%439 kr
Før 589 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Babyliss Hydro-Fusion 230 billede

Produktinformation

BaByliss Hydro-Fusion Straightener er en højtydende hårstyler, der giver et elegant glat resultat med ekstra glans. Den avancerede plasmateknologi bruger et dobbelt ionsystem til bevaring af hårets fugtbalance, hvor en kombination af positive og negative ioner fugter håret og holder styr på krus, mens du glatter det, hvilket giver et glat resultat med luksuriøs glans. Op til 235 °C Plader med keramisk belægning Advanced Ceramics™-varmesystem Avanceret plasmateknologi med dobbelt ionsystem Ion-indikatorlampe 5 digitale varmeindstillinger fra 150 °C til 235 °C Automatisk slukning 2,5 m drejeledning Varmeomslag 3 års garant...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BaByliss
Kategori: Krøllejern & volumejern
Vægt: 79g
Artikel nr.: ST573E
EAN: 3030050177114
Varenr.: B080489
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
BaByliss Hårglatter ST573E HYDRO-FUSION
439 kr
Til butik
BaByliss Hårglatter ST573E HYDRO-FUSION billede

Produktinformation

BaByliss Hrglatter ST573E HYDRO-FUSION Oplev den næste generation af hårrensning med BaByliss Hrglatter ST573E HYDRO-FUSION. Denne avancerede glattejern kombinerer teknologi med effektivitet og giver dig mulighed for at opnå glat, skinnende hår på ingen t...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BaByliss
Kategori: Hårpleje & Styling
EAN: 3030050177114
Varenr.: 124828
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
BaByliss Hydro Fusion 235 Straightener
-30%439,3 kr
Før 629 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Babyliss ST573E Hydro Fusion Plattång
455 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
BaByliss Straighteners Hydro Fusion Straightener - ST573E
-19%507,27 kr
Før 629 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
BaByliss Hydro-Fusion Straighterner 235 - 1 pcs
591 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Babyliss Glattejern Hydro Fusion Straightener
629 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BaByliss Straighteners Hydro Fusion Straightener - ST573E koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BaByliss Straighteners Hydro Fusion Straightener - ST573E koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK432 kr471 krKøb
2Bangerhead DK439 kr439 krKøb
3Ultrashop439 kr439 krKøb
4Lyko DK439,3 kr439,3 krKøb
5Teknikproffset DK455 kr514 krKøb
6NiceHair.dk507,27 kr507,27 krKøb
7NordicFeel DK591 kr591 krKøb
8Proshop DK629 kr668 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BaByliss Straighteners Hydro Fusion Straightener - ST573E

PriceData har fulgt prisen på BaByliss Straighteners Hydro Fusion Straightener - ST573E i 137 dage. Laveste pris i perioden er 336 kr (registreret d. 14. februar 2026), højeste er 439 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 392 kr.

Den nuværende pris på 432 kr er 10% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 45 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for BaByliss Straighteners Hydro Fusion Straightener - ST573E. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for BaByliss Straighteners Hydro Fusion Straightener - ST573E de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026432 kr4 kr (1%)
1. jun. 2026428 kr4 kr (1%)
31. maj 2026432 kr3 kr (1%)
30. maj 2026429 kr4 kr (1%)
29. maj 2026433 kr1 kr (0%)
28. maj 2026432 kr2 kr (0%)
27. maj 2026430 kr1 kr (0%)
26. maj 2026429 kr1 kr (0%)
25. maj 2026430 kr5 kr (1%)
24. maj 2026425 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret