Gå til hovedindhold

BaByliss Rose Quartz Curling Tong 25 mm C451E - 1 pcs

BaBylissKrøllejernEAN: 3030050153644
Pris fra 221 krtil 399 kr
15 forhandlere

Prisforskel: 178 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 206,21 kr 13. maj

Sammenlign priser på BaByliss Rose Quartz Curling Tong 25 mm C451E - 1 pcs og køb billigst

15 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 221 kr. 14 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
BaByliss C451E Krøllejern Sort Guld
221 kr
Til butik
BaByliss C451E Krøllejern Sort Guld billede

Produktinformation

BaByliss C451E - Krøllejern

Produktspecifikationer

Mærke: BaByliss
Artikel nr.: C451E
EAN: 3030050153644
Varenr.: 995758310
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
BaByliss 25 mm Curling Tong 1pcs
-20%231 kr
Før 289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
BaByliss 25 mm Curling Tong 1pcs billede

Produktinformation

BaByliss 25 mm Curling Tong er et professionelt 25 mm krøllejern, der giver definerede krøller. Quartz-keramisk cylinder med praktisk håndtag til at skabe langtidsholdbare, faste krøller med en glat finish.

Produktspecifikationer

Mærke: BaByliss
Kategori: Elektronik
Artikel nr.: C451E
EAN: 3030050153644
Varenr.: 3252731
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BaByliss curler C451E curler 25mm Babyliss
234 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
BaByliss BLC451E -puikkokiharrin
252 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
BaByliss Rose Quartz Curling Tong (25 mm)
-29%261 kr
Før 369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
BaByliss C451E Krøllejern Sort Guld
299 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
BaByliss Curlers 25 mm Curling Tong - C451E
-20%320,22 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
BaByliss 25mm Krøllejern
329 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Babyliss Rose Quartz Curling Tong 25mm C451E
345 kr
Til butik
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
BaByliss C451E Curling Tong - 25mm
369 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
BaByliss Rose Quartz Curling Tong 25 mm C451E - 1 pcs
375 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Krøllejern Bouncy Curls 25mm C451E
-14%379 kr
Før 439 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Babyliss Krøllejern - Rose Quartz Curl Wand - 25 Mm
389,95 kr
Til butik
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
BaByliss C451E Curling Tong - 25mm
399 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
BaByliss Rose Quartz Curling Tong 25 mm
399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 15 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BaByliss Rose Quartz Curling Tong 25 mm C451E - 1 pcs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 15 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BaByliss Rose Quartz Curling Tong 25 mm C451E - 1 pcs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK221 kr221 krKøb
2Cocopanda DK231 kr231 krKøb
3CS MEGASTORE DK234 kr273 krKøb
4Teknikproffset DK252 kr311 krKøb
5Bangerhead DK261 kr261 krKøb
6Ultrashop299 kr299 krKøb
7NiceHair.dk320,22 kr320,22 krKøb
8Komplett DK329 kr329 krKøb
9Beautycos DK345 kr374 krKøb
10HvidevareShoppen.dk369 kr369 krKøb
11NordicFeel DK375 kr375 krKøb
12Estore DK379 kr379 krKøb
13Gucca.dk389,95 kr389,95 krKøb
14Kai Berntsen ApS399 kr399 krKøb
15Lyko DK399 kr399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BaByliss Rose Quartz Curling Tong 25 mm C451E - 1 pcs

PriceData har fulgt prisen på BaByliss Rose Quartz Curling Tong 25 mm C451E - 1 pcs i 116 dage. Laveste pris i perioden er 206,21 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 251 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 225 kr.

Den nuværende pris på 221 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 46 prisfald og 43 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for BaByliss Rose Quartz Curling Tong 25 mm C451E - 1 pcs. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for BaByliss Rose Quartz Curling Tong 25 mm C451E - 1 pcs de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026221 kr5 kr (2%)
30. maj 2026226 kr1 kr (0%)
29. maj 2026225 kr3 kr (1%)
27. maj 2026228 kr11 kr (5%)
25. maj 2026217 kr3 kr (1%)
24. maj 2026220 kr8 kr (4%)
22. maj 2026228 kr11 kr (5%)
21. maj 2026217 kr2 kr (1%)
20. maj 2026215 kr1 kr (0%)
19. maj 2026214 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret