Gå til hovedindhold

BaByliss AS6400E Air Power varm-luft glattebørste - 900 W, bordeaux, 2,5 m ledning

BaBylissProdukter til hårstylingEAN: 3030050197358
Pris fra 596 krtil 899 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 303 kr (34% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 587 kr 24. apr.

Sammenlign priser på BaByliss AS6400E Air Power varm-luft glattebørste - 900 W, bordeaux, 2,5 m ledning og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 596 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
BaByliss Air Power Smooth
-20%596 kr
Før 745 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
BaByliss Air Power Smooth billede

Produktinformation

BaByliss Air Power Smooth tørrer og glatter håret i én bevægelse med retningsbestemt luftstrøm, keramisk plade og antikruseteknologi.

Produktspecifikationer

Mærke: BaByliss
Kategori: Styling
Artikel nr.: AS6400E
EAN: 3030050197358
Varenr.: 3335725
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
BaByliss Air Power AS6400E hårstyler Glattebørste Airflow Rødbrun 900 W 2,5 m
599 kr
Til butik
BaByliss Air Power AS6400E hårstyler Glattebørste Airflow Rødbrun 900 W 2,5 m billede

Produktinformation

BaByliss Air Power AS6400E. Type: Glattebørste, Teknologi: Airflow, Kontroltype: Knapper. Produktfarve: Rødbrun, Oprindelsesland: Kina. Ledningslængde: 2,5 m, Automatisk slukning efter: 60 min.. Strøm: 900 W, Strømkilde: Vekselstrøm, Vekselstrømsindgangsfrekvens: 50/60 Hz. Produkttype: Varmluftsbørste, Kabelfarve: Sort, Garantiperiode: 3 År...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BaByliss
Artikel nr.: AS6400E
EAN: 3030050197358
Varenr.: 1003813956
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Babyliss Air Power Smooth
-26%669 kr
Før 899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Babyliss Air Power Smooth billede

Produktinformation

Fra våd til tør i én ubesværet bevægelse. Højtydende udglatning med bevægelsesstyret luftstrøm udglatter, tørrer og tilfører glans hurtigt. Ingen krus. Ingen varmeskader BaByliss Air Power Smooth. Tør, udglat og glat med hurtige stylingresultater på alle hårtyper. Luftstrøm der giver et superglat resultat Bevægelsesstyret luftstrøm strømmer langs håret, uanset hvordan du børster; til kontrolleret, nem udglatning og ingen krus, når du tørrer. Ultrapleje-tilstand Ultrapleje-tilstanden skifter mellem varm og kølig luft for omhyggeligt at regulere varmen på håret og føje endnu mere pleje til din hårplejerutine. Perfekt udglatning Keramisk udglatningsplade med udglattende pigge og præcist placerede silikonebørster for at give perfekt spænding til alle hårtyper. Luftstrøms- og temperaturstyring 3 luftstrømsindstillinger og 4 temperaturindstillinger giver en række kombinationer, hvor håret både tørres og styles, til alle hårtyper. Teknologi til pleje af kruset hår Avanceret ionisk system til at fjerne krus og flyvske hår. 900 W Luftstrøm der giver et superglat resultat Tørring og styling på én gang Teknologi til pleje af kruset hår Børster af silikone Keramisk varmeplade og pigge 3 luftstrømme/4 temperaturer Magnetisk filter bagerst Varmefast måtte Varmefast handske 2,5 m elledning i salonlængde 3 års garanti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BaByliss
Kategori: Glattejern & styler
0
Artikel nr.: AS6400E
EAN: 3030050197358
Varenr.: B100319
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
BaByliss AS6400E Air Power varm-luft glattebørste - 900 W, bordeaux, 2,5 m ledning
-7%699 kr
Før 749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
BaByliss AS6400E Air Power varm-luft glattebørste - 900 W, bordeaux, 2,5 m ledning
-7%719 kr
Før 769 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
BaByliss Air Power Smooth
-15%760,7 kr
Før 899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
BaByliss Air Power AS6400E hårstyler Glattebørste Airflow Rødbrun 900 W 2,5 m
769 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
BaByliss Air Power Smooth 1 pcs
845 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
BaByliss Air Power Smooth
899 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
BaByliss AS6400E Air Power Smooth
899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BaByliss AS6400E Air Power varm-luft glattebørste - 900 W, bordeaux, 2,5 m ledning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BaByliss AS6400E Air Power varm-luft glattebørste - 900 W, bordeaux, 2,5 m ledning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK596 kr596 krKøb
2CompuMail DK599 kr599 krKøb
3Bangerhead DK669 kr669 krKøb
4Boligcenter DK699 kr699 krKøb
5Vivas DK719 kr798 krKøb
6NiceHair.dk760,7 kr760,7 krKøb
7Ultrashop769 kr769 krKøb
8NordicFeel DK845 kr845 krKøb
9Lyko DK899 kr899 krKøb
10Komplett DK899 kr899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BaByliss AS6400E Air Power varm-luft glattebørste - 900 W, bordeaux, 2,5 m ledning

PriceData har fulgt prisen på BaByliss AS6400E Air Power varm-luft glattebørste - 900 W, bordeaux, 2,5 m ledning i 166 dage. Laveste pris i perioden er 587 kr (registreret d. 13. april 2026), højeste er 720 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 626 kr.

Den nuværende pris på 596 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 26 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for BaByliss AS6400E Air Power varm-luft glattebørste - 900 W, bordeaux, 2,5 m ledning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for BaByliss AS6400E Air Power varm-luft glattebørste - 900 W, bordeaux, 2,5 m ledning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. apr. 2026596 kr9 kr (2%)
24. apr. 2026587 kr9 kr (2%)
23. apr. 2026596 kr4,4 kr (1%)
22. apr. 2026591,6 kr4,6 kr (1%)
21. apr. 2026587 kr1 kr (0%)
20. apr. 2026588 kr1 kr (0%)
18. apr. 2026587 kr9 kr (2%)
17. apr. 2026596 kr9 kr (2%)
15. apr. 2026587 kr9 kr (2%)
14. apr. 2026596 kr9 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret