Gå til hovedindhold

Babyliss Air Style 1000 As136e - Varmluftsbørste Med Tilbehør

BaBylissElektronik1000W ionteknologiHjemmestylingEAN: 3030050153781

BaByliss Air Style 1000 AS136E er en kraftig 1000W varmluftsbørste med ionteknologi og 4 praktiske tilbehør til professionel hairstyling hjemme. Læs mere

Pris fra 269 krtil 579 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 310 kr (54% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Babyliss Air Style 1000 As136e - Varmluftsbørste Med Tilbehør og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 269 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Babyliss Krøllejern Airstyle 1000
-29%269 kr
Før 379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
BaByliss Air Style 1000 Varmluftsbørste
299 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
BaByliss Hårtørrer/hårstyler 1000
302 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
BaByliss Hot Air Brush Air Style 1000 AS136E
-9%407 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
BaByliss Hårtørrer/hårstyler 1000
419 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
BaByliss Air Style 1000 1pcs
-20%424 kr
Før 530 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Babyliss Varmluftsborste Air Style 1000
-20%461 kr
Før 579 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Babyliss Air Style 1000 As136e - Varmluftsbørste Med Tilbehør
499,95 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
BaByliss Air Stylers Airstyle 1000 - AS136E
-15%507,27 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
BaByliss Airstyle 1000
509 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
BaByliss Air Style 1000 1 pcs
563 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Varmluftsbørste Air Style 1000 AS136E
-13%579 kr
Før 669 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Babyliss Air Style 1000 As136e - Varmluftsbørste Med Tilbehør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Babyliss Air Style 1000 As136e - Varmluftsbørste Med Tilbehør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK269 kr308 krKøb
2Komplett DK299 kr299 krKøb
3CompuMail DK302 kr302 krKøb
4Bangerhead DK407 kr407 krKøb
5Ultrashop419 kr419 krKøb
6Cocopanda DK424 kr424 krKøb
7Teknikproffset DK461 kr520 krKøb
8Gucca.dk499,95 kr499,95 krKøb
9NiceHair.dk507,27 kr507,27 krKøb
10Lyko DK509 kr509 krKøb
11NordicFeel DK563 kr563 krKøb
12Estore DK579 kr579 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

BaByliss Air Style 1000 AS136E

BaByliss

BaByliss Air Style 1000 AS136E er en kraftig 1000W varmluftsbørste med ionteknologi og 4 praktiske tilbehør til professionel hairstyling hjemme.

• varmluftsbørste
• babyliss styler
• hårfön børste
• styling børste
• varme børste
• ionisk børste
• volumen børste
• Hjemmestyling
• 1000W ionteknologi

Beskrivelse

BaByliss Air Style 1000 AS136E kombinerer hårtørrer og hairstyling-værktøj i ét praktisk apparat. Den kraftige 1000W motor sikrer hurtig tørring, mens ionteknologien reducerer krus og giver naturlig glans. Med 4 forskellig tilbehør kan du skabe volumen, krøller og glat finish. 50mm volumenbørsten giver fylde og form, det kegleformede krølletilbehør skaber bløde bølger, padlebørsten glatter håret elegant, og mundstykket forbereder håret til styling. 2 varmeindstillinger plus koldluft giver optimal kontrol. Inkluderer varmehandske og har 3 års garanti for sikkerhed og kvalitet.

Specifikationer

vægt:ca. 1,3 kg
effekt:1000 W
garanti:3 år
teknologi:Ionisk anti-krus
tilbehør:4 stk - padlebørste, 50mm volumenbørste, kegleformet krølletilbehør, mundstykke
inkluderet:Varmehandske
ledningslængde:2,5 m drejeledning
varmeindstillinger:2 + koldluft

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvor kraftig er denne varmluftsbørste?

BaByliss Air Style 1000 har en kraftig 1000W motor, der sikrer effektiv tørring og styling på kort tid.

Hvad gør ionteknologien?

Ionteknologien frigiver plejende ioner, der reducerer krus, tæmmer flyvesk hår og giver naturlig glans under stylingen.

Kan alle hårtyper bruge denne børste?

Ja, med 2 varmeindstillinger plus koldluft og 4 forskellige tilbehør passer den til de fleste hårtyper og ønskede styles.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Babyliss Air Style 1000 As136e - Varmluftsbørste Med Tilbehør

PriceData har fulgt prisen på Babyliss Air Style 1000 As136e - Varmluftsbørste Med Tilbehør i 162 dage. Laveste pris i perioden er 240 kr (registreret d. 8. februar 2026), højeste er 318 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 284 kr.

Den nuværende pris på 269 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Babyliss Air Style 1000 As136e - Varmluftsbørste Med Tilbehør. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Babyliss Air Style 1000 As136e - Varmluftsbørste Med Tilbehør de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026269 kr28 kr (9%)
15. maj 2026297 kr2 kr (1%)
22. apr. 2026299 kr2 kr (1%)
18. apr. 2026297 kr2 kr (1%)
16. apr. 2026295 kr4 kr (1%)
15. apr. 2026299 kr14 kr (5%)
13. apr. 2026285 kr1 kr (0%)
9. apr. 2026284 kr1 kr (0%)
31. mar. 2026283 kr16 kr (5%)
30. mar. 2026299 kr27 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret