Gå til hovedindhold

BabyDan Airlux Helsemadras til lift, 29x75 cm

BabyDanMøbler til baby og småbørnEAN: 5705548029371
Pris fra 169 krtil 348,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 179,95 kr (52% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på BabyDan Airlux Helsemadras til lift, 29x75 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 169 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BabyDan Airlux Helsemadras til lift, 29x75 cm
169 kr
Til butik
BabyDan Airlux Helsemadras til lift, 29x75 cm billede

Produktinformation

Med Airlux madrassen i liften vil din lille guldklump sove på memory-skum, som giver dit barn super god komfort. Memory-skummet er i øverste lag og sikrer optimal komfort når dit barn sover, fordi madrassen absorberer kropsvægt, så trykpunkter undgås. Det mindsker behovet for at vende og dreje sig i løbet af natten. Memory-skummet får madrassen til at forme sig nøjagtigt efter barnets kropsform, så nakke, ryg, skuldre og ben får den støtte, der er behov for. Hele kroppen bliver støttet i den korrekte anatomiske stilling, så rygs��jlen hviler i den bedste, naturlige sovestilling.

Produktspecifikationer

Mærke: BabyDan
Kategori: Boernevaerelse
Artikel nr.: 500035
EAN: 5705548029371
Varenr.: 3099188
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Baby Dan Airlux Madras Til Børn - 29x75 Cm.
-12%219,95 kr
Før 249,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
BabyDan Airlux-madras 29x75x3 cm
245 kr
Til butik
BabyDan Airlux-madras 29x75x3 cm billede

Produktinformation

Airlux-madrassen fra Baby Dan har en kerne af superskum med topskum af memoryskum for optimal komfort, når barnet sover. Memoryskum er blandt andet med til at sikre en god nattesøvn, da madrassen absorberer kropsvægten, så man undgår trykpunkter. Det reducerer behovet for at vende og dreje sig i løbet af natten. Memoryskum gør det muligt for madrassen at forme sig præcist efter kroppens form og position, så nakke, ryg, skuldre og ben får den støtte, de har brug for. Hele kroppen støttes i den korrekte anatomiske position, så rygsøjlen hviler i den bedste naturlige sovestilling. Da mange børn har det varmt, når de sover, er madrassen også udstyret med ventilationshuller og luftkanaler, som leder varmen væk. Detaljer om madrassen: Airlux-madras fra Baby Dan, Memoryskum, Giver en rolig søvn, Giver en naturlig sovestilling for dit barn, Ventilationskanaler til at fjerne overskydende varme, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: BabyDan
Kategori: Børnesenge
EAN: 5705548029371
Varenr.: C88315
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
BabyDan Madras - 29x75 - Airlux - Lift - Hvid
348,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BabyDan Airlux Helsemadras til lift, 29x75 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BabyDan Airlux Helsemadras til lift, 29x75 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK169 kr208 krKøb
2Gucca.dk219,95 kr219,95 krKøb
3Teknikproffset DK245 kr294 krKøb
4Kids-world.dk348,95 kr348,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BabyDan Airlux Helsemadras til lift, 29x75 cm

PriceData har fulgt prisen på BabyDan Airlux Helsemadras til lift, 29x75 cm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 169 kr (registreret d. 12. maj 2026), højeste er 250 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 240 kr.

Den nuværende pris på 169 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for BabyDan Airlux Helsemadras til lift, 29x75 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for BabyDan Airlux Helsemadras til lift, 29x75 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026169 kr7 kr (4%)
30. apr. 2026176 kr73,95 kr (30%)
14. feb. 2026249,95 kr
13. feb. 2026250 kr
5. feb. 2026249,95 kr
4. feb. 2026250 kr
20. jan. 2026249,95 kr
19. jan. 2026250 kr
17. jan. 2026249,95 kr
16. jan. 2026250 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret