Gå til hovedindhold

Wonder Living Baby tyngdedyne i bambus | White | 70x100 | 2 kg

Wonder LivingBestsellersEAN: 5714425002970
-20%Pris: 479,2 kr
1 forhandler
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Baby tyngdedyne i bambus | White | 70x100 | 2 kg og køb billigst

1 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 479.2 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Wonder Living
TrustScore 5 ud af 54,7
Baby tyngdedyne i bambus | White | 70x100 | 2 kg
-20%479,2 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Baby tyngdedyne i bambus | White | 70x100 | 2 kg billede

Produktinformation

Baby tyngdedyne i bambus Som forældre stræber vi alle efter at give vores baby det allerbedste. Med vores tyngdedyne i bambus kan vi med stor sikkerhed sige, at dit barn vil elske den beroligende og komfortable oplevelse. Vores tyngdedyne kan nemlig bidra...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Bestsellers
Farve: White
Størrelse: 70x100 (baby)
EAN: 5714425002970
Varenr.: 49411786015055

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Baby tyngdedyne i bambus | White | 70x100 | 2 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Baby tyngdedyne i bambus | White | 70x100 | 2 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Wonder Living479,2 kr479,2 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Baby tyngdedyne i bambus | White | 70x100 | 2 kg

PriceData har fulgt prisen på Baby tyngdedyne i bambus | White | 70x100 | 2 kg i 182 dage. Laveste pris i perioden er 479,2 kr (registreret d. 2. april 2026), højeste er 599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 544 kr.

Den nuværende pris på 479,2 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Baby tyngdedyne i bambus | White | 70x100 | 2 kg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Baby tyngdedyne i bambus | White | 70x100 | 2 kg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. apr. 2026479,2 kr119,8 kr (20%)
9. apr. 2026599 kr119,8 kr (25%)
2. apr. 2026479,2 kr119,8 kr (20%)
3. jan. 2026599 kr89,85 kr (18%)
11. dec. 2025509,15 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret