Gå til hovedindhold

Baby Einstein Sea Floor Explorers™ 2 - i - 1 Aktivitets - Gym

Pris fra 384 krtil 499,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 115,95 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 349,97 kr 14. maj

Sammenlign priser på Baby Einstein Sea Floor Explorers™ 2 - i - 1 Aktivitets - Gym og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 384 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Baby Einstein Sea Floor Explorers™ 2-in-1 Water Mat Play Gym
384 kr
Til butik
Baby Einstein Sea Floor Explorers™ 2-in-1 Water Mat Play Gym billede

Produktinformation

4 tilstande - perfekt til mavetid, liggende eller siddende leg og til brug i høj stol. Vandmåtten kan tages af og bruges til sanseopdagelse på en høj stol eller gulvet. 5 aftagelige stykker legetøj - ring med perler, babysikkert spejl, sensorisk skive, pl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Babylegetoej
EAN: 0074451128071
Varenr.: 3065113
Gå til KÆRE BØRN - Alt til dit barn
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Baby Einstein Sea Floor Explorers™ 2 - i - 1 Aktivitets - Gym
-20%399,96 kr
Før 499,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Baby Einstein Sea Floor Explorers™ 2 - i - 1 Aktivitets - Gym billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LEGETØJ, Tilbud, Zero-stock
EAN: 0074451128071
Varenr.: shopify_ZZ_15471184609653_55970483994997
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Baby Einstein - 2-i-1 Aktivitetstæppe - Sea Floor Explorers
419,95 kr
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Sea Floor Explorers 2-i-1 aktivitets-gym
499,95 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Sea Floor Explorers 2-i-1 aktivitets-gym
499,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Baby Einstein Sea Floor Explorers™ 2 - i - 1 Aktivitets - Gym koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Baby Einstein Sea Floor Explorers™ 2 - i - 1 Aktivitets - Gym koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop.dk384 kr384 krKøb
2KÆRE BØRN - Alt til dit barn399,96 kr399,96 krKøb
3Gucca.dk419,95 kr419,95 krKøb
4Pixizoo DK499,95 kr499,95 krKøb
5BabySam DK499,95 kr499,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Baby Einstein Sea Floor Explorers™ 2 - i - 1 Aktivitets - Gym

PriceData har fulgt prisen på Baby Einstein Sea Floor Explorers™ 2 - i - 1 Aktivitets - Gym i 182 dage. Laveste pris i perioden er 349,97 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 499,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 402 kr.

Den nuværende pris på 384 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Baby Einstein Sea Floor Explorers™ 2 - i - 1 Aktivitets - Gym. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Baby Einstein Sea Floor Explorers™ 2 - i - 1 Aktivitets - Gym de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026384 kr2 kr (1%)
31. maj 2026382 kr2 kr (1%)
29. maj 2026384 kr1 kr (0%)
28. maj 2026385 kr2 kr (1%)
26. maj 2026387 kr1 kr (0%)
25. maj 2026388 kr1 kr (0%)
24. maj 2026389 kr1 kr (0%)
23. maj 2026390 kr1 kr (0%)
22. maj 2026391 kr1 kr (0%)
21. maj 2026392 kr27 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret