Gå til hovedindhold

Baby Born - Håndvask Legesæt Til Dukke

Baby BornLegetøjEAN: 4001167837559
Pris fra 161,45 krtil 316 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 154,55 kr (49% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Baby Born - Håndvask Legesæt Til Dukke og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 161.45 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BABY born Håndvask
161,45 kr
Til butik
BABY born Håndvask billede

Produktspecifikationer

Mærke: BABY born
Kategori: Baby Born
Farve: 1
Artikel nr.: 4001167837559
EAN: 4001167837559
Varenr.: 24242408
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Baby Born Washbasin
-6%191 kr
Før 203 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Baby Born Washbasin billede

Produktinformation

Håndvaskesæt til BABY born-dukker har en mekanisk vandpumpe til ægte vandflow, batterifri vibrerende tandbørste samt medfølgende tilbehør og et ark med klistermærker. BABY born Washbasin gør håndvask og tandbørstning til realistisk, legende rolleleg med en vandhane, der virker via en rent mekanisk pumpe, og en sæbedispenser til hverdagens dukkehygiejne. Mekanisk vandpumpefunktion lader rigtigt vand løbe fra vandhanen Tandbørsten vibrerer som en elektrisk tandbørste uden batterier Inkluderer sæbedispenser, tandbørste og kop Ark med klistermærker til individuel dekoration af håndvasken og tilbehøret Egnet fra 3 år Skaber engagerende hygiejnerutiner og fantasifuld leg for små dukke-forældre.

Produktspecifikationer

Mærke: Baby Born
Kategori: Dukke bamse og udstyr
Artikel nr.: 837559
EAN: 4001167837559
Varenr.: 3365009
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
BABY Born Vaskefad
-13%279 kr
Før 319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
BABY Born Vaskefad billede

Produktinformation

Med denne søde BABY born håndvask bliver håndvask og tandbørstning en legende oplevelse. Håndvasken er udstyret med alt, hvad små dukkeforældre har brug for til hygiejnen, og bringer realistisk leg ind på børneværelset. Takket være en rent mekanisk vandpu...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Baby Born
Kategori: Dukker
EAN: 4001167837559
Varenr.: 78-837559
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Baby Born - Håndvask Legesæt Til Dukke
299,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
BABY born Håndvask - 36-43 cm
314,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
BABY Born Håndvask (837559)
316 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Baby Born - Håndvask Legesæt Til Dukke koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Baby Born - Håndvask Legesæt Til Dukke koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK161,45 kr200,45 krKøb
2Proshop DK191 kr230 krKøb
3Eurotoys279 kr279 krKøb
4Gucca.dk299,95 kr299,95 krKøb
5Kids-world.dk314,95 kr314,95 krKøb
6Teknikproffset DK316 kr375 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Baby Born - Håndvask Legesæt Til Dukke

PriceData har fulgt prisen på Baby Born - Håndvask Legesæt Til Dukke i 175 dage. Laveste pris i perioden er 161,45 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 226 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 213 kr.

Den nuværende pris på 161,45 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 28 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Baby Born - Håndvask Legesæt Til Dukke. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Baby Born - Håndvask Legesæt Til Dukke de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 2026161,45 kr9,5 kr (6%)
27. apr. 2026170,95 kr32,05 kr (16%)
17. apr. 2026203 kr8 kr (4%)
16. apr. 2026211 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026212 kr3 kr (1%)
9. apr. 2026215 kr1 kr (0%)
8. apr. 2026216 kr1 kr (0%)
2. apr. 2026215 kr1 kr (0%)
1. apr. 2026216 kr2 kr (1%)
31. mar. 2026218 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret