Gå til hovedindhold

BABY born Dukketøj - Badekåbe - 43 cm

Pris fra 62,28 krtil 109,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 47,67 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på BABY born Dukketøj - Badekåbe - 43 cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 62.28 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BABY born Badekåbe 43 cm
62,28 kr
Til butik
BABY born Badekåbe 43 cm billede

Produktspecifikationer

Mærke: Zapf
Kategori: Dukketøj og -tilbehør
Farve: 1
Artikel nr.: 4001167838167
EAN: 4001167838167
Varenr.: 21705903
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Baby Born Badekåbe 43 cm
72 kr
Til butik
Baby Born Badekåbe 43 cm billede

Produktinformation

Dukkebadekåbe BABY born Bathrobe 43cm har en hætte med en sjov andedetalje, et pink design med blå og orange ærmer samt lukning med et blåt bælte. Designet som tilbehør i høj kvalitet til BABY born hjælper denne bløde badekåbe med at tørre dukkens hoved med hætten og giver variation i legen fra 3 år. Passer til BABY born 43 cm dukker Hætte med dykkeranden Berta-detalje og påsatte hovedfjer Pink badekåbe med blå og orange ærmer Lukkes med et blåt bælte Anbefalet alder: fra 3 år Ideel til rolleleg ved badetid og hyggelige dukkeplejerutiner.

Produktspecifikationer

Mærke: Baby Born
Kategori: Dukker og dukketilbehoer
Artikel nr.: 838167
EAN: 4001167838167
Varenr.: 3346988
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
BABY Born Badekåbe 43 cm (838167)
99 kr
Til butik
BABY Born Badekåbe 43 cm (838167) billede

Produktinformation

Kom op af vandet og ind i din bløde badekåbe. Den lyserøde badekåbe, med en blå og en orange ærme, bindes med et blåt bælte – og til sidst kan hætten trækkes op, så dit hoved holdes dejligt tørt. På hætten ses ænderne Berta som en dykker, med sine fjer fastgjort til hætten. Tilbehør af høj kvalitet til BABY Born. Tilskynder til endnu mere varieret og langvarig leg. Fra 3 år. Indeholder: BABY Born badekåbe 43 cm, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: BABY Born
Kategori: Docks og tilbehør
EAN: 4001167838167
Varenr.: D37360
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Baby Born Badekåbe 43cm
99,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
BABY born Dukketøj - Badekåbe - 43 cm
109,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BABY born Dukketøj - Badekåbe - 43 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BABY born Dukketøj - Badekåbe - 43 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK62,28 kr101,28 krKøb
2Proshop DK72 kr111 krKøb
3Teknikproffset DK99 kr148 krKøb
4Eurotoys99,95 kr99,95 krKøb
5Kids-world.dk109,95 kr109,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BABY born Dukketøj - Badekåbe - 43 cm

PriceData har fulgt prisen på BABY born Dukketøj - Badekåbe - 43 cm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 62,28 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 92 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 80 kr.

Den nuværende pris på 62,28 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 14 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for BABY born Dukketøj - Badekåbe - 43 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for BABY born Dukketøj - Badekåbe - 43 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. maj 202662,28 kr6,72 kr (10%)
6. apr. 202669 kr1 kr (1%)
14. mar. 202670 kr1 kr (1%)
8. feb. 202671 kr1 kr (1%)
20. dec. 202570 kr3 kr (4%)
19. dec. 202573 kr9 kr (11%)
18. dec. 202582 kr1 kr (1%)
17. dec. 202583 kr1 kr (1%)
16. dec. 202584 kr1 kr (1%)
15. dec. 202585 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret