Gå til hovedindhold

MP Denmark Baby Ankel Strømper I Merino Uld Med Ombuk Grey Melange 17/18

Pris fra 44,96 krtil 59,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 14,99 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Baby Ankel Strømper I Merino Uld Med Ombuk Grey Melange 17/18 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 44.96 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Mp Grey Melange Strømper Uld - Str. 17/18
-25%44,96 kr
Før 59,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mp Grey Melange Strømper Uld - Str. 17/18 billede

Produktinformation

1 par uldstrømper i farven grey melange fra MP. Strømperne har anatomisk korrekt hæl, forstærket hæl og tå samt en ribbet, foldet kant, der giver en god pasform hele dagen. Merinould er temperaturregulerende, holder fødderne varme i vådt vejr og hjælper med at mindske svedlugt. Strømperne er OEKO-TEX®-certificerede, mulesing-fri og designet i Danmark. Maskinvask: 30° skånsom.

Produktspecifikationer

Mærke: MP
Kategori: MPkids
Størrelse: Str. 17/18
EAN: 5712644148394
Varenr.: 5712644148394
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
MP Strømper - Uld - Gråmeleret
59,95 kr
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Uld Ankelstrømpe I Rib - 491-Grey - 17/18
59,95 kr
Til butik
Uld Ankelstrømpe I Rib - 491-Grey - 17/18 billede

Produktinformation

Basic rib strømpe i uld til de små. Rigtig god strømpe med ekstra elastik ved anklen, så strømperne ikke falder af.  Materiale: 80% superwash uld, 17%polyamid, 3%elastan Størrelsesguide 15 / 16            0-6 mdr. 17 / 18            6-12 mdr. 19 / 21            1-2 år 22 / 24          3-4 år 25 / 28          5-6 år 29 / 32           7-8 år...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MP Denmark
Kategori: 5423
Størrelse: 17/18
EAN: 5712644148394
Varenr.: e4c0bca1-9f9f-4b6d-8ac2-2632fa3ccf5f
Gå til Byhappyme Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Baby Ankel Strømper I Merino Uld Med Ombuk Grey Melange 17/18
59,95 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Uld Ankelstrømpe I Rib - 491-Grey - 17/18
59,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Baby Ankel Strømper I Merino Uld Med Ombuk Grey Melange 17/18 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Baby Ankel Strømper I Merino Uld Med Ombuk Grey Melange 17/18 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK44,96 kr93,96 krKøb
2Kids-world.dk59,95 kr59,95 krKøb
3Pixizoo DK59,95 kr59,95 krKøb
4Byhappyme Danmark59,95 kr59,95 krKøb
5BabySam DK59,95 kr59,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Baby Ankel Strømper I Merino Uld Med Ombuk Grey Melange 17/18

PriceData har fulgt prisen på Baby Ankel Strømper I Merino Uld Med Ombuk Grey Melange 17/18 i 122 dage. Laveste pris i perioden er 44,96 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 59,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 52 kr.

Den nuværende pris på 44,96 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Baby Ankel Strømper I Merino Uld Med Ombuk Grey Melange 17/18. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Baby Ankel Strømper I Merino Uld Med Ombuk Grey Melange 17/18 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202644,96 kr3 kr (6%)
17. maj 202647,96 kr3 kr (6%)
3. maj 202650,96 kr8,99 kr (15%)
27. apr. 202659,95 kr11,99 kr (25%)
20. apr. 202647,96 kr3 kr (7%)
17. apr. 202644,96 kr6 kr (12%)
15. apr. 202650,96 kr8,99 kr (15%)
14. apr. 202659,95 kr8,99 kr (18%)
13. apr. 202650,96 kr8,99 kr (15%)
8. apr. 202659,95 kr11,99 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret