Gå til hovedindhold

Babor Soul & Room Fragrance Grounding 220 ml

BaborLuftfriskereEAN: 4015165370567
Pris fra 307 krtil 486 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 179 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 300 kr 22. maj

Sammenlign priser på Babor Soul & Room Fragrance Grounding 220 ml og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 307 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Babor Soul & Room Fragrance 220 ml
307 kr
Til butik
Babor Soul & Room Fragrance 220 ml billede

Produktinformation

Varemærke: Babor, Navn: Babor Soul & Room Fragrance 220 ml.

Produktspecifikationer

Mærke: Babor
Kategori: Duftspreder
EAN: 4015165370567
Varenr.: D25709
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Babor Soul & Room Fragrance Grounding 220 ml
449 kr
Til butik
Babor Soul & Room Fragrance Grounding 220 ml billede

Produktinformation

🌿 Skaber ro og nærvær · Ideel til mindfulde pauser · Forfrisker rummet på få sekunder Find ro i hverdagen med Babor Soul & Room Fragrance Grounding – en stemningsskabende rumduft, der omfavner rummet med en varm, jordnær aura. Grounding-varianten er skabt til at give balance og fokus, så du kan sænke tempoet og skabe et behageligt pusterum i stue, soveværelse eller arbejdsmiljø. Fordele Jordnær, afbalancerende duft, der understøtter ro og koncentration. Fin, jævn forstøvning, som hurtigt frisker atmosfæren op uden at virke overvældende. Velegnet til daglig brug i både små og større rum. Elegant design, der passer diskret ind i indretningen. Sådan bruger du produktet Ryst flasken let før brug. Hold den lodret og spray 2–4 pust ud i luften i den ønskede retning. Lad duften fordele sig naturligt i rummet. Gentag efter behov. Tips Start med få pust og justér intensiteten efter rummets størrelse. Undgå at spraye direkte på overflader eller sarte tekstiler. Test altid på et diskret område, hvis du sprayer nær tekstiler. Brug den som en rolig ramme før gæster, til fokus i arbejdstiden eller til aftenafslapning og meditation. Resultat Et mere harmonisk og indbydende rumklima. En rolig, jordet stemning, der hjælper med at skabe nærvær. En velafbalanceret duftoplevelse, der ikke overtager rummet. Dette er en rumduft og anvendes i luften – ikke som parfume på huden. Indeholder alkohol; undgå kontakt med øjnene og sprøjt ikke i nærheden af åben ild eller varmekilder. Opbevares utilgængeligt for børn og kæledyr.

Produktspecifikationer

Mærke: Babor
Kategori: Dufte
Størrelse: 220.00ml
Artikel nr.: 4015165370567
EAN: 4015165370567
Varenr.: 4015165370567
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Babor Soul & Room Fragrance 250 ml
486 kr
Til butik
Babor Soul & Room Fragrance 250 ml billede

Produktinformation

Soul & Room Fragrance.Den varme rumduft Grounding indeholder æteriske olier, der tager lugtesansen med på en afslappende rejse.En duft af hvide blomster og et subtilt, delikat samspil mellem træagtige noter af patchouli og cedertræ og bergamot fra Middelhavet.Varm vetiverduft fremkalder en følelse af velvære og lethed.Den ikke-alkoholiske sammensætning skaber en dejlig sensorisk oplevelse i flere måneder.

Produktspecifikationer

Mærke: Babor
Kategori: Duftspray
Størrelse: 250 ml
Artikel nr.: 190723
EAN: 4015165370567
Varenr.: 190723

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Babor Soul & Room Fragrance Grounding 220 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Babor Soul & Room Fragrance Grounding 220 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK307 kr356 krKøb
2Beautycos DK449 kr478 krKøb
3NordicFeel DK486 kr486 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Babor Soul & Room Fragrance Grounding 220 ml

PriceData har fulgt prisen på Babor Soul & Room Fragrance Grounding 220 ml i 176 dage. Laveste pris i perioden er 300 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 449 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 369 kr.

Den nuværende pris på 307 kr er 17% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Babor Soul & Room Fragrance Grounding 220 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Babor Soul & Room Fragrance Grounding 220 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026307 kr7 kr (2%)
22. maj 2026300 kr72 kr (19%)
20. maj 2026372 kr77 kr (17%)
13. mar. 2026449 kr91 kr (25%)
28. feb. 2026358 kr3 kr (1%)
20. feb. 2026361 kr19 kr (5%)
6. feb. 2026380 kr16 kr (4%)
26. jan. 2026364 kr10 kr (3%)
8. jan. 2026354 kr95 kr (21%)
20. dec. 2025449 kr86 kr (24%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret