Gå til hovedindhold

Babor Skinovage Moisturizing & Lipid Rich Cream 50 ml Dry, Dehydrated Skin

BaborAnsigtsrensEAN: 4015165359395
Pris fra 288 krtil 377 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 89 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 280 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Babor Skinovage Moisturizing & Lipid Rich Cream 50 ml Dry, Dehydrated Skin og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 288 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Babor Skinovage Moist + Lipid Cream 50ml
-30%288 kr
Før 412 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Babor Skinovage Moist + Lipid Cream 50ml billede

Produktinformation

Skinovage Moisturizing Cream Rich er en fyldig ansigtscreme til en hud med en stærk mangel på lipider/fugt.

Produktspecifikationer

Mærke: Babor
Kategori: Dagcreme
Artikel nr.: 401234
EAN: 4015165359395
Varenr.: 3249296
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BABOR Moist + Lipid Cream 50 ml
296 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Babor Moisturizing And Lipid Cream (50 ml)
-33%349 kr
Før 520 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Babor Moisturizing And Lipid Cream (50 ml) billede

Produktinformation

Fugtgivende ansigtscreme til tør og dehydreret hud Babor Moisturizing Cream er en fugtighedscreme baseret på en kombination af lav- og højmolekylær hyaluronsyre, der virker fugtgivende og fugtbindende. Rødalgeekstrakt fugter huden og stimulerer hudens naturlige produktion af ceramider for at sikre en velfungerende barriere og beskyttelse mod ydre stress. Forbedret med marine polysaccharider, der også styrker den beskyttende barriere og støtter hudens mikrobiom. Opgraderet med meadowfoamfrøolie, der tilfører næringsrige lipider til tør hud. Resultatet er en hydreret, blød og elastisk hud. * Fugtgivende ansigtscreme * Velegnet til meget tørre hudtyper * Baseret på lav- og højmolekylær hyaluronsyre * Indeholder rødalgeekstrakt * Beskytter huden mod ydre stress * Mæskefrøolie giver næringsrige lipider Babor Skinovage Alle produkter i Skinovage-serien er inspireret af autofagi - mekanismen for ""cellegenbrug"". Ekstrakt af schweizisk alpe-rose understøtter autofagy-princippet og hjælper huden med at hjælpe sig selv med at fjerne affaldsprodukter og beskytter mod oxidative skader, der ellers fremskynder hudens aldring - for en stærk, vital og sund hud...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BABOR
Kategori: Dagcreme
Vægt: 238g
Artikel nr.: 401234
EAN: 4015165359395
Varenr.: B077248
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Babor Skinovage Moist + Lipid Cream 50 ml
360 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Babor Skinovage Moisturizing & Lipid Rich Cream 50 ml Dry, Dehydrated Skin
377 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Babor Skinovage Moisturizing & Lipid Rich Cream 50 ml Dry, Dehydrated Skin koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Babor Skinovage Moisturizing & Lipid Rich Cream 50 ml Dry, Dehydrated Skin koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK288 kr288 krKøb
2Proshop DK296 kr335 krKøb
3Bangerhead DK349 kr349 krKøb
4Beautycos DK360 kr389 krKøb
5Teknikproffset DK377 kr426 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Babor Skinovage Moisturizing & Lipid Rich Cream 50 ml Dry, Dehydrated Skin

PriceData har fulgt prisen på Babor Skinovage Moisturizing & Lipid Rich Cream 50 ml Dry, Dehydrated Skin i 182 dage. Laveste pris i perioden er 250 kr (registreret d. 14. januar 2026), højeste er 360 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 322 kr.

Den nuværende pris på 288 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Babor Skinovage Moisturizing & Lipid Rich Cream 50 ml Dry, Dehydrated Skin. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Babor Skinovage Moisturizing & Lipid Rich Cream 50 ml Dry, Dehydrated Skin de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026288 kr52 kr (15%)
18. maj 2026340 kr6 kr (2%)
17. maj 2026346 kr8 kr (2%)
16. maj 2026354 kr6 kr (2%)
10. maj 2026360 kr14 kr (4%)
9. maj 2026346 kr14 kr (4%)
4. maj 2026360 kr1 kr (0%)
3. maj 2026359 kr1 kr (0%)
2. maj 2026360 kr25 kr (7%)
25. apr. 2026335 kr6 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret