Gå til hovedindhold

Babor Doctor Babor Resurface Exfoliating Peel Pads 40 pcs

BaborMasker og peels til hudplejeEAN: 4015165368755
Pris fra 221 krtil 425 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 204 kr (48% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Babor Doctor Babor Resurface Exfoliating Peel Pads 40 pcs og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 221 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Babor Resurface Exfoliating Peel Pads 40 piece
221 kr
Til butik
Babor Resurface Exfoliating Peel Pads 40 piece billede

Produktinformation

Varemærke: Babor, Navn: Babor Resurface Exfoliating Peel Pads 40 piece.

Produktspecifikationer

Mærke: Babor
Kategori: Scrub / Peeling
EAN: 4015165368755
Varenr.: C84987
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BABOR Resurface Exfoliating Peel Pads
262 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Doctor Babor Resurface Exfoliating Peel Pads 40 stk.
299 kr
Til butik
Doctor Babor Resurface Exfoliating Peel Pads   40 stk. billede

Produktinformation

Disse Resurface Exfoliating Peel Pads fra Doctor Babor er specielt udviklet til at give din hud en blid, men effektiv eksfoliering. De fjerner døde hudceller, forfiner hudens overflade og efterlader huden med en fornyet glød. Perfekt til at forbedre hudens tekstur og mindske synligheden af fine linjer og porer. Anvendelse: 1. Rengør huden omhyggeligt og tør den. 2. Tag en eksfolierende pad og påfør den jævnt over ansigtet og halsen, undgå øjenområdet. 3. Lad produktet virke i et par minutter og skyl derefter grundigt med vand. 4. Brug 1-2 gange om ugen for at opretholde en glat og strålende hud.

Produktspecifikationer

Mærke: Babor
Kategori: Hudpleje
Artikel nr.: 4015165368755
EAN: 4015165368755
Varenr.: 4015165368755
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
BABOR DOCTOR BABOR Exfoliating Peel Pads (40 pcs)
-33%303 kr
Før 450 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Babor Doctor Babor Resurface Exfoliating Peel Pads 40 pcs
-20%360 kr
Før 450 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Babor DOC Exfoliating Peel Pads 40 pcs
425 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Babor Doctor Babor Resurface Exfoliating Peel Pads 40 pcs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Babor Doctor Babor Resurface Exfoliating Peel Pads 40 pcs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK221 kr270 krKøb
2Proshop DK262 kr301 krKøb
3Beautycos DK299 kr328 krKøb
4Bangerhead DK303 kr303 krKøb
5Cocopanda DK360 kr360 krKøb
6NordicFeel DK425 kr425 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Babor Doctor Babor Resurface Exfoliating Peel Pads 40 pcs

PriceData har fulgt prisen på Babor Doctor Babor Resurface Exfoliating Peel Pads 40 pcs i 180 dage. Laveste pris i perioden er 221 kr (registreret d. 27. april 2026), højeste er 389 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 290 kr.

Den nuværende pris på 221 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 26% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Babor Doctor Babor Resurface Exfoliating Peel Pads 40 pcs. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Babor Doctor Babor Resurface Exfoliating Peel Pads 40 pcs de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026221 kr78 kr (26%)
8. maj 2026299 kr78 kr (35%)
27. apr. 2026221 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026222 kr1 kr (0%)
23. apr. 2026223 kr1 kr (0%)
19. apr. 2026224 kr10 kr (4%)
18. apr. 2026234 kr65 kr (22%)
10. mar. 2026299 kr25 kr (9%)
5. mar. 2026274 kr15 kr (5%)
19. feb. 2026289 kr10 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret