Gå til hovedindhold

Babor Active Purifyier Ampoule Concentrates 14 ml 7x2ml/For Oily & Acne-Prone Skin

BaborSæt med antirynkemiddelEAN: 4015165358732
Pris fra 125 krtil 237 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 112 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 117 kr 12. maj

Sammenlign priser på Babor Active Purifyier Ampoule Concentrates 14 ml 7x2ml/For Oily & Acne-Prone Skin og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 125 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BABOR Active Purifyier Ampoule Concentrates
125 kr
Til butik
BABOR Active Purifyier Ampoule Concentrates billede

Produktinformation

Disse Babor ampuller er særligt til dig der har brug for ekstra fugt og genopbyggelse. Babor ampullerne fås til forskellige hudtyper og behov. Hver pakke indeholder 7 x 2 ml. Nok til 7 behandlinger. Babor Active Purifyier fra serien SOS er særligt udviklet til dig med en problematisk hud. Ampullerne indeholder aktive ingredienser herunder tea tree oil, som reducerer urenhederne op til 21% efter kun 7 dages brug. Den urene hud får intens pleje og en øjeblikkelig lettelse af inflammationer.

Produktspecifikationer

Mærke: BABOR
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 4015165358732
EAN: 4015165358732
Varenr.: 3105689
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Babor Active Purifyier Ampoule Concentrates 14 ml 7x2ml/For Oily & Acne-Prone Skin
157 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Babor Ampoule Concentrates Active Purifier 2 ml 7 stk.
169 kr
Til butik
Babor Ampoule Concentrates Active Purifier 2 ml 7 stk. billede

Produktinformation

Disse ampuller fra Babor er særligt til dig med en problematisk hud.Giver intens pleje til uren hud, og øjeblikkelig lettelse af urenheder og inflammationer.Reducerer urenheder med 21% efter kun 7 dages brug, og 47% efter 28 dages brug.Reducerer samtidig antallet af hudorme.Indeholder Tea Tree og skiferolie, som hæmmer væksten af bakterier, og reducerer irritation.Efterlader huden renset og frisk.Anvendelse:Rens din hud grundigt før brug. Fordel væsken i ansigtet og på halsen, massér ind, lad produktet trænge ind i huden. Sørg for at anvende hele ampullen, start evt. med at fordele halvdelen af ampullen og lad produktet absorbere inden du fordeler det sidste.Brug herefter din yndlings Babor fugtighedscreme.Indhold: 7 x 2 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Babor
Kategori: Ansigtspleje
Størrelse: 2.00ml
Artikel nr.: 4015165358732
EAN: 4015165358732
Varenr.: 4015165358732
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Babor ampoule concentrates active purifier 7 x 2ml
198 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Babor Ampoule Active Purifier (7x2 ml)
-17%200 kr
Før 242 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Babor Ampoule Active Purifier 14 ml
237 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Babor Active Purifyier Ampoule Concentrates 14 ml 7x2ml/For Oily & Acne-Prone Skin koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Babor Active Purifyier Ampoule Concentrates 14 ml 7x2ml/For Oily & Acne-Prone Skin koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK125 kr164 krKøb
2Teknikproffset DK157 kr206 krKøb
3Beautycos DK169 kr198 krKøb
4Hobbix198 kr198 krKøb
5Bangerhead DK200 kr200 krKøb
6NordicFeel DK237 kr237 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Babor Active Purifyier Ampoule Concentrates 14 ml 7x2ml/For Oily & Acne-Prone Skin

PriceData har fulgt prisen på Babor Active Purifyier Ampoule Concentrates 14 ml 7x2ml/For Oily & Acne-Prone Skin i 180 dage. Laveste pris i perioden er 115,45 kr (registreret d. 11. februar 2026), højeste er 173 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 141 kr.

Den nuværende pris på 125 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Babor Active Purifyier Ampoule Concentrates 14 ml 7x2ml/For Oily & Acne-Prone Skin. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Babor Active Purifyier Ampoule Concentrates 14 ml 7x2ml/For Oily & Acne-Prone Skin de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026125 kr4 kr (3%)
20. maj 2026129 kr12 kr (10%)
12. maj 2026117 kr8 kr (6%)
7. maj 2026125 kr14 kr (10%)
6. maj 2026139 kr14 kr (11%)
30. apr. 2026125 kr8 kr (7%)
28. apr. 2026117 kr9 kr (7%)
15. apr. 2026126 kr6 kr (5%)
14. apr. 2026132 kr15 kr (13%)
9. apr. 2026117 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret