Gå til hovedindhold

B2 Riboflavin 20mg - 100 Tabletter - Natur-Drogeriet

Natur-DrogerietSundhed og skønhedEAN: 5703137005331
Pris fra 45,14 krtil 64,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 19,81 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 44,95 kr 14. mar.

Sammenlign priser på B2 Riboflavin 20mg - 100 Tabletter - Natur-Drogeriet og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 45.14 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Mega B2 vitamin 20 mg, 100tab.
45,14 kr
Til butik
Mega B2 vitamin 20 mg, 100tab. billede

Produktinformation

B2-vitamin indeholder 20 mg riboflavin (B2-vitamin) pr. tablet.

Produktspecifikationer

Kategori: Naturdrogeriet
EAN: 5703137005331
Varenr.: 13425
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
ND B2 20mg. Mega Vitamin
-8%57,95 kr
Før 62,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ND B2 20mg. Mega Vitamin billede

Produktinformation

Hver tablet indeholder 20 mg riboflavin, også kendt som B2-vitamin. Riboflavin (B2-vitamin) - støtter vedligeholdelsen af normal hud - bidrager til et normalt energistofskifte - medvirker til, at nervesystemet fungerer normalt - hjælper med at reducere t...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: B-vitamin
EAN: 5703137005331
Varenr.: 12472
Gå til Signaturshop
TrustScore 0 ud af 50,0
B2 Riboflavin 20mg - 100 Tabletter - Natur-Drogeriet
59,95 kr
Til butik
B2 Riboflavin 20mg - 100 Tabletter - Natur-Drogeriet billede

Produktinformation

B2-vitamin kendes også som riboflavin. Bananer, mælkeprodukter, kød, æg, fisk og grønne bønner er gode fødekilder til riboflavin. Riboflavin bidrager bl.a. til at: vedligeholde din hud omdanne energi i kroppen dit nervesystem fungerer normalt du føler dig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kosttilskud
EAN: 5703137005331
Varenr.: shopify_DK_9877189525851_50509758693723
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
B2 vitamin 20 mg - 100 tab - Natur Drogeriet
60 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Mega B2 Vitamin 20 mg. - 100 tabletter
64,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad B2 Riboflavin 20mg - 100 Tabletter - Natur-Drogeriet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad B2 Riboflavin 20mg - 100 Tabletter - Natur-Drogeriet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ren-velvaereshop.dk45,14 kr45,14 krKøb
2Helsegrossisten.dk57,95 kr57,95 krKøb
3Signaturshop59,95 kr59,95 krKøb
4Økologisk-Supermarked60 kr60 krKøb
5Duft og Natur64,95 kr64,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for B2 Riboflavin 20mg - 100 Tabletter - Natur-Drogeriet

PriceData har fulgt prisen på B2 Riboflavin 20mg - 100 Tabletter - Natur-Drogeriet i 136 dage. Laveste pris i perioden er 44,95 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 48 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 46 kr.

Den nuværende pris på 45,14 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 3 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for B2 Riboflavin 20mg - 100 Tabletter - Natur-Drogeriet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for B2 Riboflavin 20mg - 100 Tabletter - Natur-Drogeriet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. apr. 202645,14 kr2,86 kr (6%)
13. apr. 202648 kr2,86 kr (6%)
30. mar. 202645,14 kr
14. mar. 202644,95 kr3,05 kr (6%)
13. mar. 202648 kr3,05 kr (7%)
19. jan. 202644,95 kr2,26 kr (5%)
17. jan. 202647,21 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret