Gå til hovedindhold

Ideal Standard & Børma Børma Flex tilslutningsslange M10 x 3/8" til Standard

Pris fra 239 krtil 259 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 20 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 235 kr 26. maj

Sammenlign priser på Børma Flex tilslutningsslange M10 x 3/8" til Standard og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 239 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Børma Flex tilslutningsslange M10 x 3/8" til Standard
239 kr
Til butik
Børma Flex tilslutningsslange M10 x 3/8" til Standard billede

Produktinformation

Flex slange M10 x 3/8" Passer til Standard

Produktspecifikationer

Kategori: Ideal standard & Børma reservedele
EAN: 4015413701044
Varenr.: 745117410
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Børma Flex tilslutningsslange M10 x 3/8" t/Standard
259 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Børma Flex slange M10 x 3/8
259 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Børma Flex tilslutningsslange M10 x 3/8" til Standard koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Børma Flex tilslutningsslange M10 x 3/8" til Standard koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK239 kr239 krKøb
2CompletVVS259 kr259 krKøb
3LavprisVVS259 kr259 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Børma Flex tilslutningsslange M10 x 3/8" til Standard

PriceData har fulgt prisen på Børma Flex tilslutningsslange M10 x 3/8" til Standard i 180 dage. Laveste pris i perioden er 212 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 234 kr.

Den nuværende pris på 239 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Børma Flex tilslutningsslange M10 x 3/8" til Standard. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Børma Flex tilslutningsslange M10 x 3/8" til Standard de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026239 kr4 kr (2%)
26. maj 2026235 kr4 kr (2%)
24. maj 2026239 kr4 kr (2%)
17. maj 2026235 kr4 kr (2%)
12. maj 2026239 kr6 kr (2%)
11. maj 2026245 kr6 kr (3%)
18. apr. 2026239 kr6 kr (2%)
28. mar. 2026245 kr4 kr (2%)
3. mar. 2026249 kr25 kr (11%)
3. feb. 2026224 kr25 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret