Gå til hovedindhold

Duka Bøjning overgang fra fladkanal, 110x55 mm til Ø100 mm rør

DukaEludstyrEAN: 5708605012064
Pris fra 106 krtil 175 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 69 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bøjning overgang fra fladkanal, 110x55 mm til Ø100 mm rør og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 106 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Duka bøjning, 90°, 110x55 mm x Ø100 mm
106 kr
Til butik
Duka bøjning, 90°, 110x55 mm x Ø100 mm billede

Produktinformation

Duka 90 grader bøjning passer til en fladkanal i den ene ende. I den anden ende passer den til et rundt ventilationsrør.

Produktspecifikationer

Mærke: Duka
Kategori: Tilbehør & fittings
Farve: white
Størrelse: 110x55 mm x Ø100 mm
EAN: 5708605012064
Varenr.: 1978012064
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bøjning 90° ø100mm/55x110mm t/fladkanal
117 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Duka bøjning, 90°, 110x55 mm x Ø100 mm
119 kr
Til butik
Duka bøjning, 90°, 110x55 mm x Ø100 mm billede

Produktinformation

90 graders bøjning - fladkanal/rund Denne bøjning har en vinkel på 90o, hvor den i den ene ende kan monteres med en fladkanal og i den anden ende kan monteres med et rundt ventilationsrør. Bøjningen gør det nemt at placere ventialtionsrør fx langs vægge.

Produktspecifikationer

Mærke: Duka
Kategori: Tilbehør & fittings
Farve: white
Størrelse: 110x55 mm x Ø100 mm
EAN: 5708605012064
Varenr.: 1978012064
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bøjning overgang fra fladkanal, 110x55 mm til Ø100 mm rør
119 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Bjning 90, 55 x 110 mm, 100 mm, hvid
125 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Duka bøjning, 90°, 110x55 mm x Ø100 mm
155 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duka bøjning, 90°, 110x55 mm x Ø100 mm
175 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bøjning overgang fra fladkanal, 110x55 mm til Ø100 mm rør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bøjning overgang fra fladkanal, 110x55 mm til Ø100 mm rør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl106 kr106 krKøb
2CS MEGASTORE DK117 kr156 krKøb
3Greenline119 kr119 krKøb
4LavprisVærktøj119 kr119 krKøb
5WATTOO.DK125 kr125 krKøb
6BilligVVS DK155 kr155 krKøb
7LavprisVVS175 kr175 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bøjning overgang fra fladkanal, 110x55 mm til Ø100 mm rør

PriceData har fulgt prisen på Bøjning overgang fra fladkanal, 110x55 mm til Ø100 mm rør i 183 dage. Laveste pris i perioden er 106 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 125 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 115 kr.

Den nuværende pris på 106 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Bøjning overgang fra fladkanal, 110x55 mm til Ø100 mm rør. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Bøjning overgang fra fladkanal, 110x55 mm til Ø100 mm rør de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026106 kr7,95 kr (7%)
30. maj 2026113,95 kr7,95 kr (8%)
12. maj 2026106 kr7,95 kr (7%)
11. maj 2026113,95 kr7,95 kr (8%)
24. apr. 2026106 kr7,95 kr (7%)
23. apr. 2026113,95 kr7,95 kr (8%)
2. mar. 2026106 kr7,95 kr (7%)
10. feb. 2026113,95 kr5,05 kr (4%)
8. feb. 2026119 kr4 kr (3%)
7. feb. 2026123 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret