Gå til hovedindhold

Norlip Bærepose, 45 µm, 400 x 500 mm, LD-PE hvid, 50mm bottom gusset Forstærkede håndtag, karton a 500 stk

NorlipIndpakning fødevarerEAN: 5701766814119
Pris fra 2.250 krtil 2.741 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 491 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.781 kr 6. maj

Sammenlign priser på Bærepose, 45 µm, 400 x 500 mm, LD-PE hvid, 50mm bottom gusset Forstærkede håndtag, karton a 500 stk og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2250 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Bærepose plastik LD hvid 45my 500 stk.
2.250 kr
Til butik
Bærepose plastik LD hvid 45my 500 stk. billede

Produktinformation

Bærepose plastik LD hvid 45my 500 stk. - Stærk og holdbar - Nem og hurtig at bruge - Velegnet til fødevarer Mål: 400x450/50mm

Produktspecifikationer

Kategori: Poser i plastik
EAN: 5701766814119
Varenr.: 9052959
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Bærepose 400x450/50 mm Hvid 45 my 500 stk
2.388,75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bærepose, 45 µm, 400 x 500 mm, LD-PE hvid, 50mm bottom gusset Forstærkede håndtag, karton a 500 stk
2.741 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bærepose, 45 µm, 400 x 500 mm, LD-PE hvid, 50mm bottom gusset Forstærkede håndtag, karton a 500 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bærepose, 45 µm, 400 x 500 mm, LD-PE hvid, 50mm bottom gusset Forstærkede håndtag, karton a 500 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Nova Nordic A/S2.250 kr2.250 krKøb
2Hertels Boresko2.388,75 kr2.388,75 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.741 kr2.741 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bærepose, 45 µm, 400 x 500 mm, LD-PE hvid, 50mm bottom gusset Forstærkede håndtag, karton a 500 stk

PriceData har fulgt prisen på Bærepose, 45 µm, 400 x 500 mm, LD-PE hvid, 50mm bottom gusset Forstærkede håndtag, karton a 500 stk i 159 dage. Laveste pris i perioden er 1.781 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 2.388,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.189 kr.

Den nuværende pris på 2.250 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Bærepose, 45 µm, 400 x 500 mm, LD-PE hvid, 50mm bottom gusset Forstærkede håndtag, karton a 500 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Bærepose, 45 µm, 400 x 500 mm, LD-PE hvid, 50mm bottom gusset Forstærkede håndtag, karton a 500 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20262.250 kr138,75 kr (6%)
2. jun. 20262.388,75 kr138,75 kr (6%)
29. maj 20262.250 kr388 kr (21%)
23. maj 20261.862 kr81 kr (5%)
6. maj 20261.781 kr469 kr (21%)
5. maj 20262.250 kr469 kr (26%)
30. apr. 20261.781 kr469 kr (21%)
29. mar. 20262.250 kr131 kr (6%)
26. mar. 20262.119 kr131 kr (6%)
25. mar. 20262.250 kr7,5 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret