Gå til hovedindhold

HiPoint Bærbar computer HP EliteBook 840 G7 14" - i5, 16 GB, 256 GB SSD, Windows 11 Pro (RENOVERET)

HiPointBærbare computereEAN: 5711802727037
Pris fra 2.629 krtil 3.319 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 690 kr (21% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bærbar computer HP EliteBook 840 G7 14" - i5, 16 GB, 256 GB SSD, Windows 11 Pro (RENOVERET) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2629 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP EliteBook 840 G7 14 I5-10210U 16GB 256GB Windows 11 Pro Grade B
2.629 kr
Til butik
HP EliteBook 840 G7 14 I5-10210U 16GB 256GB Windows 11 Pro Grade B billede

Produktinformation

HP EliteBook 840 G7 14" - I5-10210U Oplev den perfekte kombination af stil, ydeevne og holdbarhed med HP EliteBook 840 G7. Udrustet med en kraftfuld Intel Core i5-10210U processor og 16GB RAM, leverer denne bærbare computer en glidende brugeroplevelse til...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP preowned
Kategori: Bærbare Computere
EAN: 5711802727037
Varenr.: 92103
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP EliteBook 840 G7 14" I5-10210U 16GB 256GB Windows 11 Pro Grade B
2.734 kr
Til butik
HP EliteBook 840 G7 14" I5-10210U 16GB 256GB Windows 11 Pro Grade B billede

Produktinformation

HP EliteBook 840 G7 - Intel Core i5 - 10210U / op til 4.2 GHz - Win 11 Pro 64-bit - UHD Graphics - 16 GB RAM - 256 GB SSD - 14" IPS 1920 x 1080 (Full HD) - Gigabit Ethernet, Bluetooth, Wi-Fi - kbd: nordisk - Preowned Grade B

Produktspecifikationer

Mærke: HP preowned
Artikel nr.: NP/840G7/I5/16/256/NOR/B
EAN: 5711802727037
Varenr.: 1003349671
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bærbar computer HP EliteBook 840 G7 14" - i5, 16 GB, 256 GB SSD, Windows 11 Pro (RENOVERET)
-11%3.299 kr
Før 3.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bærbar computer HP EliteBook 840 G7 14" - i5, 16 GB, 256 GB SSD, Windows 11 Pro (RENOVERET) billede

Produktinformation

HP EliteBook 840 G7 - Intel Core i5 - 10210U / op til 4.2 GHz - Win 11 Pro 64-bit - UHD Graphics - 16 GB RAM - 256 GB SSD - 14" IPS 1920 x 1080 (Full HD) - Gigabit Ethernet, Bluetooth, Wi-Fi - kbd: nordisk - Preowned Grade BMinimum 90% batterikapacitet | Produktet fremstår som nyt og kan komme med eller uden original emballage og tilbehørMinimum 70% batterikapacitet | Der kan forekomme minimale brugssporMinimum 60% batterikapacitet | Nogle kosmetiske brugssporMinimum 50% batterikapacitet | Kosmetiske brugssporLaptops: Der medfølger som udgangspunkt kompatibel adapter og powerkabel med til enheden, med mindre andet er anført i specifikationerneDesktops: Der medfølger som udgangspunkt kompatibel adapter og powerkabel med til enheden, med mindre andet er anført i specifikationerneAlle enheder sælges med 2 års garanti...

Produktspecifikationer

Mærke: HiPoint
Kategori: Bærbare
Vægt: 2.24g
EAN: 5711802727037
Varenr.: 1831329
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bærbar computer HP EliteBook 840 G7 14" - i5, 16 GB, 256 GB SSD, Windows 11 Pro (RENOVERET)
-11%3.319 kr
Før 3.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bærbar computer HP EliteBook 840 G7 14" - i5, 16 GB, 256 GB SSD, Windows 11 Pro (RENOVERET) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bærbar computer HP EliteBook 840 G7 14" - i5, 16 GB, 256 GB SSD, Windows 11 Pro (RENOVERET) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop2.629 kr2.629 krKøb
2CompuMail DK2.734 kr2.734 krKøb
3Boligcenter DK3.299 kr3.299 krKøb
4Vivas DK3.319 kr3.388 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bærbar computer HP EliteBook 840 G7 14" - i5, 16 GB, 256 GB SSD, Windows 11 Pro (RENOVERET)

PriceData har fulgt prisen på Bærbar computer HP EliteBook 840 G7 14" - i5, 16 GB, 256 GB SSD, Windows 11 Pro (RENOVERET) i 84 dage. Laveste pris i perioden er 2.629 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 3.124 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.890 kr.

Den nuværende pris på 2.629 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Bærbar computer HP EliteBook 840 G7 14" - i5, 16 GB, 256 GB SSD, Windows 11 Pro (RENOVERET). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Bærbar computer HP EliteBook 840 G7 14" - i5, 16 GB, 256 GB SSD, Windows 11 Pro (RENOVERET) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20262.629 kr105 kr (4%)
24. maj 20262.734 kr35 kr (1%)
20. maj 20262.699 kr113 kr (4%)
18. maj 20262.812 kr113 kr (4%)
17. maj 20262.699 kr113 kr (4%)
16. maj 20262.812 kr156 kr (5%)
15. maj 20262.968 kr119 kr (4%)
9. maj 20262.849 kr119 kr (4%)
8. maj 20262.968 kr31 kr (1%)
28. apr. 20262.999 kr125 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret