Gå til hovedindhold

Boligcenter Bænk Pude Ensfarvet Turkis 150 x 50 x 3 cm Oxford stof

BoligcenterPuder til stole og sofaerEAN: 8720845706012
Pris fra 200 krtil 230 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 30 kr (13% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bænk Pude Ensfarvet Turkis 150 x 50 x 3 cm Oxford stof og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 200 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Bænk Pude Ensfarvet Turkis 150 x 50 x 3 cm Oxford stof
200 kr
Til butik
Bænk Pude Ensfarvet Turkis 150 x 50 x 3 cm Oxford stof billede

Produktinformation

Denne pude er lavet af slidstærkt Oxford-stof og fyldt med polyurethanskum. Den kombinerer stil med funktionalitet og passer ind i mange boligrum. Perfekt til at løfte din indretning, med et moderne design og rene linjer, der simpelt og elegant fanger øje...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Hynder til stole & sofaer
EAN: 8720845706012
Varenr.: 10019063955785
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Havebænkpude Turkis 180 x 50 x 4 cm Oxford stof
-46%209 kr
Før 387 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Havebænkpude Turkis 180 x 50 x 4 cm Oxford stof billede

Produktinformation

Denne Havemøbelpude er et must-have, hvis du vil opgradere dine siddearrangementer, både indendørs og udendørs. Den er lavet af kvalitets-Oxfordstof og har både stil og funktion. Den matte finish giver et lækkert touch, mens den stærke konstruktion gør, at den kan holde til al slags vejr. Uanset om du bruger den i haven, på terrassen, eller i stuen, passer den perfekt ind. Det handler om komfort og holdbarhed, og den tilføjer lige den rette polstring til dine bænk eller siddeområder, så alle kan få et behageligt sted at sidde. Oxfordstof Komposition Denne pude er lavet af slidstærkt oxfordstof, og den kan holde til lidt slitage. Stoffet ser friskt ud, selv efter meget brug, og holder luften igennem, så du forbliver kølig og komfortabel.Skumfyld Med blødt skum får du en støttende overflade, perfekt til at slappe af på. Skummet former sig efter din krop og giver en dejlig, komfortabel fornemmelse.Indendørs/udendørs alsidighed Denne pude fungerer både indendørs og udendørs, så du kan placere den, hvor du vil. Uanset om du pifter en sofa indendørs eller gør udendørs siddepladser mere behagelige, klarer den jobbet virkelig godt.Mat tekstur finish Med en mat finish tilføjer den klasse til enhver bænk eller stol. Den ikke-skinnende overflade passer godt ind i enhver indretning og holder stilen høj.Pleje og vedligeholdelse Bare pletrens den, når det er nødvendigt, for at holde den pæn, og tag den ind, når vejret er dårligt for at undgå skader. Den kræver ingen samling, så det er nemt at gøre dit daglige liv mere komfortabelt. Farve: TurkisMateriale: Oxford stofSamlede dimensioner: 180 x 50 x 4 CM (L x B x H)Vægt: 950 gFyldmateriale: SkumIndendørs / udendørs: Indendørs&udendørsLeveringsindhold:1 x havestol pudeAntal varer: 1...

Produktspecifikationer

Kategori: Stolehynder
Vægt: 1.4g
EAN: 8720845706012
Varenr.: 1687699
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Havebænkpude Turkis 180 x 50 x 4 cm Oxford stof
-43%230 kr
Før 407 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Havebænkpude Turkis 180 x 50 x 4 cm Oxford stof billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Stolehynder
Størrelse: 180 x 50 x 4 cm
Vægt: 1.4g
EAN: 8720845706012
Varenr.: 1687699
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Havebænkpude Turkis 180 x 50 x 4 cm Oxford stof
-43%230 kr
Før 407 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bænk Pude Ensfarvet Turkis 150 x 50 x 3 cm Oxford stof koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bænk Pude Ensfarvet Turkis 150 x 50 x 3 cm Oxford stof koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1DesignShoppen200 kr200 krKøb
2Boligcenter DK209 kr209 krKøb
3Livera DK230 kr299 krKøb
4Vivas DK230 kr299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bænk Pude Ensfarvet Turkis 150 x 50 x 3 cm Oxford stof

PriceData har fulgt prisen på Bænk Pude Ensfarvet Turkis 150 x 50 x 3 cm Oxford stof i 182 dage. Laveste pris i perioden er 186 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 319 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 225 kr.

Den nuværende pris på 200 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Bænk Pude Ensfarvet Turkis 150 x 50 x 3 cm Oxford stof. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Bænk Pude Ensfarvet Turkis 150 x 50 x 3 cm Oxford stof de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026200 kr9 kr (4%)
25. maj 2026209 kr9 kr (5%)
23. maj 2026200 kr9 kr (4%)
22. maj 2026209 kr9 kr (5%)
18. maj 2026200 kr9 kr (4%)
17. maj 2026209 kr9 kr (5%)
19. apr. 2026200 kr119 kr (37%)
18. apr. 2026319 kr119 kr (60%)
17. apr. 2026200 kr119 kr (37%)
16. apr. 2026319 kr119 kr (60%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret