Gå til hovedindhold

AXIS-Y Mugwort Green Vital Energy Complex Sheet Mask 5 stk

AXIS-YMaskerEAN: 8809634610157
Pris fra 13,16 krtil 175 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 161,84 kr (92% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på AXIS-Y Mugwort Green Vital Energy Complex Sheet Mask 5 stk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 13.16 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Axis-Y Green Vital Energy Complex Mask 1stk
13,16 kr
Til butik
Axis-Y Green Vital Energy Complex Mask 1stk billede

Produktspecifikationer

Mærke: Axis-Y
Kategori: Axis-Y
Farve: 1
Artikel nr.: 8809634610157
EAN: 8809634610157
Varenr.: 9483474
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
AXIS-Y Mugwort Green Vital Engery Complex Sheet Mask 27 ml
89 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
AXIS-Y Green Vital Energy Complex Mask 1 pcs
102 kr
Til butik
AXIS-Y Green Vital Energy Complex Mask 1 pcs billede

Produktinformation

Denne luksuriøse ansigtsmaske er beriget med 61% mugwort-ekstrakt og 15 plantebaserede ekstrakter, der hjælper med at fugte og berolige huden. Den kontrollerer talgproduktionen og hjælper med at reparere hudskader. Ideel til dem, der søger en detox og foryngende oplevelse. Perfekt til alle hudtyper, især sensitiv og irriteret hud.

Produktspecifikationer

Mærke: AXIS-Y
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 8809634610157
EAN: 8809634610157
Varenr.: 3349545
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
AXIS-Y Mugwort Green Vital Energy Complex Sheet Mask 5pcs
-20%126 kr
Før 158 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
AXIS-Y Mugwort Green Vital Energy Complex Sheet Mask 5 stk
175 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AXIS-Y Mugwort Green Vital Energy Complex Sheet Mask 5 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AXIS-Y Mugwort Green Vital Energy Complex Sheet Mask 5 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK13,16 kr52,16 krKøb
2Teknikproffset DK89 kr138 krKøb
3Proshop DK102 kr141 krKøb
4Cocopanda DK126 kr126 krKøb
5Lyko DK175 kr175 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AXIS-Y Mugwort Green Vital Energy Complex Sheet Mask 5 stk

PriceData har fulgt prisen på AXIS-Y Mugwort Green Vital Energy Complex Sheet Mask 5 stk i 77 dage. Laveste pris i perioden er 13,16 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 15,24 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 14 kr.

Den nuværende pris på 13,16 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for AXIS-Y Mugwort Green Vital Energy Complex Sheet Mask 5 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for AXIS-Y Mugwort Green Vital Energy Complex Sheet Mask 5 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 202613,16 kr2,08 kr (14%)
17. mar. 202615,24 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret