Gå til hovedindhold

AXIS P5655-E 50 Hz Netværksovervågningskamera Automatisk irisblænder Udendørs Indendørs 1920 x 1080

AxisOvervågningskameraerEAN: 7331021066410
Pris fra 17.045 krtil 20.419 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 3.374 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 16.232 kr 28. mar.

Sammenlign priser på AXIS P5655-E 50 Hz Netværksovervågningskamera Automatisk irisblænder Udendørs Indendørs 1920 x 1080 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 17045 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Axis P5655-e 50 Hz
17.045 kr
Til butik
Axis P5655-e 50 Hz billede

Produktinformation

32x optisk zoom med 1080p ved 60 fps opfanger små detaljer på afstand Hurtig pan og tilt, 350 °/s, 0-360 ° pan og 0-180 ° tilt dækning IP66- og IK10-klassificeret aluminiumshus modstår vejr, stød og hærværk Lavt lysniveau 0,02 lx, WDR og IR-cut-filter sikrer klare billeder dag og nat PoE, indbygget SD-kort, bevægelses- og lyddetektering, lokal optagelse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Axis
Kategori: Overvågningskameraer
Artikel nr.: 01681-001
EAN: 7331021066410
Varenr.: 5011174541
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Axis P5655-E PTZ Network Camera
17.054 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
AXIS P5655-E 50 Hz Netværksovervågningskamera Automatisk irisblænder Udendørs Indendørs 1920 x 1080
19.477 kr
Til butik
AXIS P5655-E 50 Hz Netværksovervågningskamera Automatisk irisblænder Udendørs Indendørs 1920 x 1080 billede

Produktinformation

AXIS P5655-E 50 Hz - Netværksovervågningskamera - PTZ - udendørs, indendørs - farve (Dag/nat) - 1920 x 1080 - 1080p - automatisk irisblænder - audio - LAN 10/100 - MPEG-4, MJPEG, H.264, H.265 - PoE Class 4

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 01681-001
EAN: 7331021066410
Varenr.: 994722050
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Axis P5655-E 50HZ
20.419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AXIS P5655-E 50 Hz Netværksovervågningskamera Automatisk irisblænder Udendørs Indendørs 1920 x 1080 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AXIS P5655-E 50 Hz Netværksovervågningskamera Automatisk irisblænder Udendørs Indendørs 1920 x 1080 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK17.045 kr17.131,25 krKøb
2Proshop DK17.054 kr17.054 krKøb
3CompuMail DK19.477 kr19.477 krKøb
4Ultrashop20.419 kr20.419 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AXIS P5655-E 50 Hz Netværksovervågningskamera Automatisk irisblænder Udendørs Indendørs 1920 x 1080

PriceData har fulgt prisen på AXIS P5655-E 50 Hz Netværksovervågningskamera Automatisk irisblænder Udendørs Indendørs 1920 x 1080 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 15.904 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 17.783 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 16.666 kr.

Den nuværende pris på 17.045 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for AXIS P5655-E 50 Hz Netværksovervågningskamera Automatisk irisblænder Udendørs Indendørs 1920 x 1080. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for AXIS P5655-E 50 Hz Netværksovervågningskamera Automatisk irisblænder Udendørs Indendørs 1920 x 1080 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 202617.045 kr9 kr (0%)
25. maj 202617.054 kr110 kr (1%)
24. maj 202616.944 kr110 kr (1%)
23. maj 202617.054 kr729 kr (4%)
20. maj 202617.783 kr3 kr (0%)
19. maj 202617.780 kr906 kr (5%)
7. maj 202616.874 kr902 kr (5%)
5. maj 202617.776 kr260 kr (1%)
2. maj 202617.516 kr443 kr (3%)
1. maj 202617.073 kr443 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret