Gå til hovedindhold

AXIS 02131-001 sikkerhedskamera Bullet IP security camera indendørs/udendørs 1920 x 1080 pixels loft/væg

AxisOvervågningskameraerEAN: 7331021073043
Pris fra 3.251 krtil 4.249 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 998 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.887 kr 1. maj

Sammenlign priser på AXIS 02131-001 sikkerhedskamera Bullet IP security camera indendørs/udendørs 1920 x 1080 pixels loft/væg og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3251 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Axis M2035-LE Bullet Camera 2MP
3.251 kr
Til butik
Axis M2035-LE Bullet Camera 2MP billede

Produktinformation

Netværksovervågningskamera, kugle, udendørs, støvresistent/vejrfast, farve (Dag/nat), 2 MP, 1920 x 1080, 1080p, fast irisblænder, fast brændvidde, LAN 10/100, H.264, H.265, MJPEG, MPEG-4, AVC, HEVC, MPEG-H Part 2, PoE Class 3

Produktspecifikationer

Mærke: Axis
Kategori: Netvaerkskamera
Artikel nr.: 02131-001
EAN: 7331021073043
Varenr.: 3084929
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
AXIS M2035-LE Netværksovervågningskamera Fast irisblænder Udendørs 1920 x 1080
3.470 kr
Til butik
AXIS M2035-LE Netværksovervågningskamera Fast irisblænder Udendørs 1920 x 1080 billede

Produktinformation

AXIS M2035-LE - Netværksovervågningskamera - kugle - udendørs - støvresistent/vejrfast - farve (Dag/nat) - 2 MP - 1920 x 1080 - 1080p - fast irisblænder - fast brændvidde - LAN 10/100 - MPEG-4, MJPEG, H.264, AVC, HEVC, H.265, MPEG-H Part 2 - PoE Class 3...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 02131-001
EAN: 7331021073043
Varenr.: 1000406469
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Axis M2035-le Bullet 2mp Kamera Sort
3.534 kr
Til butik
Axis M2035-le Bullet 2mp Kamera Sort billede

Produktinformation

IP66/67-kabinet tåler støv og kraftig regn 1080p 30 fps med WDR leverer klare billeder i varierende lysforhold Indbygget IR-nattesyn op til 20 m holder overvågningen aktiv i mørke PoE-strøm, under 13 W maks., reducerer kabling og energiforbrug Sikker netværksforbindelse og indbygget SD-understøttelse muliggør lokal krypteret optagelse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Axis
Kategori: Overvågningskameraer
Artikel nr.: 02131-001
EAN: 7331021073043
Varenr.: 5020011376
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
AXIS 02131-001 sikkerhedskamera Bullet IP security camera indendørs/udendørs 1920 x 1080 pixels loft/væg
3.703 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Axis M2035-LE Black
4.249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AXIS 02131-001 sikkerhedskamera Bullet IP security camera indendørs/udendørs 1920 x 1080 pixels loft/væg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AXIS 02131-001 sikkerhedskamera Bullet IP security camera indendørs/udendørs 1920 x 1080 pixels loft/væg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK3.251 kr3.251 krKøb
2CompuMail DK3.470 kr3.470 krKøb
3Dustin DK3.534 kr3.620,25 krKøb
4CS MEGASTORE DK3.703 kr3.703 krKøb
5Ultrashop4.249 kr4.249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AXIS 02131-001 sikkerhedskamera Bullet IP security camera indendørs/udendørs 1920 x 1080 pixels loft/væg

PriceData har fulgt prisen på AXIS 02131-001 sikkerhedskamera Bullet IP security camera indendørs/udendørs 1920 x 1080 pixels loft/væg i 168 dage. Laveste pris i perioden er 2.887 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 3.534 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.232 kr.

Den nuværende pris på 3.251 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for AXIS 02131-001 sikkerhedskamera Bullet IP security camera indendørs/udendørs 1920 x 1080 pixels loft/væg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for AXIS 02131-001 sikkerhedskamera Bullet IP security camera indendørs/udendørs 1920 x 1080 pixels loft/væg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20263.251 kr283 kr (8%)
19. maj 20263.534 kr283 kr (9%)
9. maj 20263.251 kr134 kr (4%)
8. maj 20263.117 kr230 kr (8%)
1. maj 20262.887 kr647 kr (18%)
30. apr. 20263.534 kr96 kr (3%)
24. apr. 20263.438 kr96 kr (3%)
17. apr. 20263.534 kr456 kr (15%)
16. apr. 20263.078 kr162 kr (6%)
11. apr. 20262.916 kr89 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret